Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Суитшърти и шапки с логото на Форума

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

    Първоначално публикуван от bober1 Преглед на мнение
    колега ,първи поръчах още нищто .Борис радославов борисов ,гр.Русе жк.Възраждане бл.ДАВ 4 ет 5 ап.30 0898352392 или ЕВРОПА ако има в РУСЕ или по ЕКОНТ
    За да сме точни, да първи поръча, но адрес ми прати във Вторник. Нещата ти тръгват днес. Колежката ще ти се обади да те пита кой офис на куриера предпочиташ, ако има два и повече де...
    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

    Коментар


    • #47
      От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

      Първоначално публикуван от STAECA Преглед на мнение
      град чепеларе улица капитан петко войвода 10 че нямаме офис на куриер тел 0897949687 2бр черни сутчари единия XL другия XXL с логото само отпред и една шапка с белия кант на козирката
      Твоите неща също тръгват днес, но съм ти направил шапка със закопчалка, както си ми я поръчал. Тези с белия кант са от по- евтините. Последно, коя искаш?

      Първоначално публикуван от STAECA Преглед на мнение
      Колега ако може да си поръчам два суитшъра черни с логото само отпред единия XXL а другия XL и една шапка с закопчалка. Стайко Шоков 0897949687 Чепеларе мерси предварително
      Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

      Коментар


      • #48
        От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

        ок колега нека да остане така мерси

        Коментар


        • #49
          От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

          Как? Мога да ти пратя каквато искаш, само кажи бял кант или закопчалка?
          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

          Коментар


          • #50
            От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

            Днес пътуват:
            Марто
            edoors
            bober1
            STAECA
            Остава ми един XL с двете емблеми и се чудя да не съм пропуснал някого. Ако някой си е поръчал нещо преди 12.02. да свирка, че се омотах много и предварително се извинявам.
            С оглед на това, моля още веднъж, да си давате поръчката тук, в темата, за да са на едно място, а град, телефон и име можете да ми пращате и на ЛС. Входящата поща ми е пълна с кореспонденция и може да пропусна някого. Благодаря предварително.
            Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

            Коментар


            • #51
              От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

              До колко часа работи магазинът, че мога д а тръгна сега?
              edoors.bg- Джаджи за врати и врати

              Коментар


              • #52
                От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

                Току що е затворил. Разбирай до 19:00 ч. Но и аз сега си включвам компютъра.
                Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                Коментар


                • #53
                  От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

                  Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                  Току що е затворил. Разбирай до 19:00 ч. Но и аз сега си включвам компютъра.
                  Нищо де! Утре съм там.
                  edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                  Коментар


                  • #54
                    От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

                    Работи и в Събота 10-17 ч. Когато решиш.
                    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                    Коментар


                    • #55
                      От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

                      Колега явно не си ми получил личното съобщение. Бих искал да поръчам суитшърт с размер L с малката емблема отпред. И при тебе ако може да се поръчат 2 лепенки на форума (малки за вътрешно лепене).

                      На адрес:
                      2705 Благоевград Кончето
                      кв. Благоевград, ул. Иван Михайлов №26


                      до Даниел Бибов. 0885 72 66 71
                      Nissan Terrano 2.7 TDi
                      ----------------------------
                      Нещо което работи - не се пипа!

                      Коментар


                      • #56
                        От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

                        Получих го, мисля вчера. Предвиден си със следващата група. Събера ли десетина броя, ги почвам. За лепенки не знам дали е жива тази тема. Абе, имаше и другаде, ама не мога да се сетя сега.
                        Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                        Коментар


                        • #57
                          От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

                          Както може да се види от смяната на аватара, аз също вече "се оборудвах", за което благодаря.
                          Сега остава да видим - дали не може да се измисли един суитшърт с размер 3XL или още по-добре 4XL. Ако има, го пращай на същия офис в Плевен.
                          proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                          NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                          Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                          Коментар


                          • #58
                            От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

                            Не съм правил шаблони за размери над 2XL, понеже и това струва пари. Ако се появят 4-5 човека с такива мерки ще градирам кройката с още два номера. Радвам се, че ти харесват дрехите и използувам случая да припомня нещо.
                            По принцип, всяка нова дреха се пере преди да се носи. Има си прахоляк от машините, платовете са пропътували 2 континента и т.н. Особеното при трикотажната вата е, че освен всичко друго, по кардираната (мъхестата) част са се набили власинки от материала, които се лепят по дрехите, главата и т.н. Направете едно пране на суичъра, но първия път да е запретнат с мъхестата част навън. Имайте предвид и това Swetshirt.doc.
                            Ще пускам тези инструкции през десетина поста, за да могат всички да се запознаят с тях. Моля да не се приемат като UP на темата.
                            Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                            Коментар


                            • #59
                              От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

                              И аз си взех пратката. Видя ми се подозрително евтино на бележката и после видях, че не си сложил шапка. Суитчерът е супер, но и аз ще се ослушвам за поне 3XL. На дължина ми е супер, което се получава от известно време насам и е леко притеснително... Преди някоя годинка, ако ми бяха добре на ширина, обикновено бяха къси...
                              edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                              Коментар


                              • #60
                                От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

                                Упс! Е, пак половината беля де. Ако си беше платил и шапката, а я няма в пратката, тогава щях да бера ядове. Скъпите шапки свършиха. Другата седмица ще пусна пак десетина и ще ти кажа кога да си вземеш твоята от магазина.
                                АКО НЯКОЙ ОТКРИЕ РАЗЛИКА В ОБЯВЕНИТЕ И РЕАЛНИТЕ ЦЕНИ ИЛИ ПОЛУЧИ НЕЩО РАЗЛИЧНО ОТ ЗАЯВЕНОТО ДА КАЗВА ТУК, БЕЗ ДА СЕ ПРИТЕСНЯВА!
                                Извинявам се за капслока. Тези, които са си взели нещата от магазините, са разбрали че се занимавам със същите, ама съвсем различни работи. Не ми е силата в тези дрехи и ги правя наистина, защото никой друг не се нае да го прави, а идеята е добра. Вкарам ли си нещата в пътя (разчитам и на вашата помощ) може да успея и да поевтиня дрехите, или да ги направя по- хубави. За това, благодаря на всички, които се престрашиха да бъдат първи "опитни зайчета".
                                Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X