Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Суитшърти и шапки с логото на Форума

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

    Да, лека- полека взехме да казваме якета на суишъртите. Ще проверя какво имам останало на 27-ми и ще докладвам тук.
    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

    Коментар


    • От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

      Ако са останали искам една шапка с катарама. Пламен Дочев 0888 068 669
      0888 068 669

      Коментар


      • От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

        За много години колега,провери ли по моя въпрос???Ако има нещо пиши или звънни о888зз8з99.Лека вечер.

        Коментар


        • От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

          Аз проверих, но нямам XXL. До 20-ти януари ми е така запълнен капацитета, че не знам дали ще мога и да ушия нещо. Шапката на Dochef я имам предвид и тия дни ще и залепя емблемата. Към края на месеца ще мога да понашия малко дрехи. Ако някой се сеща нещо, да казва до тогава, та да ги събера наведнъж.
          Floyd, jesho_lz, бихте ли ми дали по една гръдна/ коремна обиколка, че имам нещо предвид? Може и на ЛС. Не съм сигурен, дали сте изчели всичките ми постове, та да не стане някоя грешка.
          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

          Коментар


          • От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

            Е браво на тебе, Тропчо! Преди малко си взех мерките и изпаднах в депресия. А какъв левент бях преди 4-5 години... Та резултата - 113 гръд и още толкова корем. Баси. Премерих и ръката от рамо до китка за всеки случай - 65. Висок 193 см и 105 кг. Благодарско предварително!
            LZ1OAL

            Коментар


            • От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

              Първоначално публикуван от bober1 Преглед на мнение
              искам да върна 2ххл за 4ххл,много ми е малак.благодаря.ако има вариант
              Днес нещо ме загложди и тръгнах да препрочитам цялата тема... имам чувството, че този пост просто съм го подминал. Ако е така, ще намеря начин да се извиня. Колега bober1, драсни ми два реда, да ти пращам ли 4 XXL?
              Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

              Коментар


              • От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

                Първоначално публикуван от Floyd Преглед на мнение
                Е браво на тебе, Тропчо! Преди малко си взех мерките и изпаднах в депресия. А какъв левент бях преди 4-5 години... Та резултата - 113 гръд и още толкова корем. Баси. Премерих и ръката от рамо до китка за всеки случай - 65. Висок 193 см и 105 кг. Благодарско предварително!
                В Понеделник ще съм столичанин, ще ти оставя един суишърт, да премериш, че явно и нависоко си расъл. Само кажи, кой магазин ти е по- удобен.
                Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                Коментар


                • От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

                  Ееее, супер. На Княз Борис ми е по-удобен магазина.
                  LZ1OAL

                  Коментар


                  • От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

                    Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                    Днес ми остана време да поразровя темата назад... да, Свилене, намерих един, последен за сезона 2XL. След Нова Година ще го избродирам и ако си потвърдиш поръчката- взимаш го. Ако не- отива при Ники. Пак тогава, ще се постарая да предложа на желаещите шапки и фесове. Имам вече материал за снимки, но време не ми остава.
                    Здравей и за много години ,А ризата я пращай,потвърждавам.Предварително благодаря.
                    ТОЙОТА в РЕЙНДЖЪР стъпили на ПАТРОЛ Y 60
                    Г 230Е
                    Г 500 0887 390 703

                    Коментар


                    • От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

                      Здравей Тропчо.Гръдната ми обиколка е 115 а коремната 110.Поздрави.

                      Коментар


                      • От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

                        Свилен и Ники да си чакат пратките утре. Янчо може да нагледа персонала на "Мадрид" утре след 14 ч, дано не му е голяма дрешката, държа да я премери.
                        Ники, тебе те оразмерих съвсем наум, мисля че ще ти стане. Малко ми е трудна корелацията между текстил и трикотаж. Ако на някой не му хареса нещо, връща за моя сметка и си получава парите.
                        Първоначално публикуван от jecho_lz Преглед на мнение
                        Здравей Тропчо.Гръдната ми обиколка е 115 а коремната 110.Поздрави.
                        В най- скоро време ще ми се наложи да пусна в производство малко дрехи за форума. Ще Ви имам предвид.
                        Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                        Коментар


                        • От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

                          Супер-ще мина!

                          Коментар


                          • От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

                            Пратката за Русе тръгва днес, щото нещо не сме се разбрали с Еконта. Янчо се е разминал с нашата кола... абе има дни, дето квото и да фанеш не върви.
                            Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                            Коментар


                            • От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

                              Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                              ...
                              Ники, тебе те оразмерих съвсем наум, мисля че ще ти стане. ...
                              Успял си съвсем точно с номера. Много благодаря.
                              Още в понеделник ще "дефилирам" в службата.
                              Последно редактирано от nickbochev; 17-01-14, 20:28.
                              proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                              NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                              Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                              Коментар


                              • От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

                                Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                                Пратката за Русе тръгва днес, щото нещо не сме се разбрали с Еконта. Янчо се е разминал с нашата кола... абе има дни, дето квото и да фанеш не върви.
                                Пратката дойде,всичко е перфектно,демек ризата ми заспа.Благодаря и поздрави.
                                ТОЙОТА в РЕЙНДЖЪР стъпили на ПАТРОЛ Y 60
                                Г 230Е
                                Г 500 0887 390 703

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X