Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Суитшърти и шапки с логото на Форума

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

    edoors, емблемката ти е готова, в четвъртък ще имам кола в Сф, можеш да комбинираш взимането на двете неща.
    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

    Коментар


    • От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

      Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
      edoors, емблемката ти е готова, в четвъртък ще имам кола в Сф, можеш да комбинираш взимането на двете неща.
      Малиииии, добре че ме подсети! Дано не забравя и за четвъртък! Сега ще си запиша...
      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

      Коментар


      • От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

        Естествено, забравих за четвъртък, но днес отидох! Тропчовата колежка не беше на Арбанаси и си получих ризата! Да ти кажа, Тропчо, спри да ги храниш тия манекени! Още малко да напълнеят и ще ми разтягат дрехите! Тая са ми я докарали по мярка, щот нося по широко, за да не ми изпъква единствената плочка на корема, ако и да е скрита дълбоко в мене, но ги слагай на диета...
        Извинявай за закъснението, благодаря и поздрави!
        edoors.bg- Джаджи за врати и врати

        Коментар


        • От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

          Ха, един да се оплаче че му е голяма ризата...
          След пълна ревизия на нашата търговска мрежа, излезе една черна риза 2XL. Вече не помня кой беше изявил желание за такава. Ако остава желанието му, да я пускам за бродерия. Такива неща повече няма да шия, след празниците линията минава плътно на абитуриентски и пролетни работи. Юли, догодина- пак.
          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

          Коментар


          • От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

            А по моя въпрос нещо ?

            Коментар


            • От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

              Първоначално публикуван от ianely Преглед на мнение
              А по моя въпрос нещо ?
              4XL черна се издирва още...
              Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

              Коментар


              • От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

                Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                ...
                След пълна ревизия на нашата търговска мрежа, излезе една черна риза 2XL. Вече не помня кой беше изявил желание за такава. Ако остава желанието му, да я пускам за бродерия. ...
                Ако този размер отговаря на моите мерки, които съм пращал на ЛС, я искам.
                proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                Коментар


                • От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

                  Първоначално публикуван от svilenst Преглед на мнение
                  Харно,добре изглеждаш;на мен как ли ще ми стои?Що не ми пуснеш двечки 2xl па да видим.Адреса го имаш,ма да го напиша пак:Русе офис Еконт бул.Тутракан тел:0887390703 Свилен Стефанов,с наложен знаеш.Благодарско предварително.
                  Днес ми остана време да поразровя темата назад... да, Свилене, намерих един, последен за сезона 2XL. След Нова Година ще го избродирам и ако си потвърдиш поръчката- взимаш го. Ако не- отива при Ники. Пак тогава, ще се постарая да предложа на желаещите шапки и фесове. Имам вече материал за снимки, но време не ми остава.
                  Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                  Коментар


                  • От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

                    Здравей колега.вчера получих дрехите.Шапката е добре, тениската е добре преди и след пране няма промяна червеното не е пуснало.Пране на 30гр.Якето преди пране беше добре но след пране пак на 30гр леко дръпна.Много малко се сви но пак ми става де но не трябва да пускам тумбата да расте .Така че голямо мерси.Поздрави.

                    Коментар


                    • От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

                      Рисковете на естествените материи и в частност на памука. Имаш мотивация да пазиш "линията", ама по тия празници... не виждам как ще стане. Докато си тук, мога да ти метна един- два номера отгоре и да ми върнеш старото якенце.
                      Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                      Коментар


                      • От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

                        Колега якето си го нося с кеф дори.Не съм в България работа няма как.Ако имаш нещо но без гугла пусни някоя снимка.За дамите пак да те попитам не си ли предвидил нещо.Още веднъж Благодаря и весели празници.Поздрави.

                        Коментар


                        • От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

                          Тропчо, не се ли повиха 3XL якета? Ако не, ако има 2XL пращай, че зимата свърши
                          LZ1OAL

                          Коментар


                          • От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

                            Абе, къде има снимка на тия якета, че нещо не намирам?
                            ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                            0878 23 58 34- Радо

                            Коментар


                            • От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

                              На първа страница. Якетата са суитшъртите, всъщност.
                              LZ1OAL

                              Коментар


                              • От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

                                Здравей колега,дали не ти е останал някой суитшърт ХХЛ с двете емблеми и шапка от по-хубавите?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X