Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Суитшърти и шапки с логото на Форума

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

    Бродирана вече си имам! Черната без бродерия!

    Коментар


    • От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

      Първоначално публикуван от ianely Преглед на мнение
      Бродирана вече си имам! Черната без бродерия!
      Ще се опитам да ти донеса и една тъмносиня, само пералната да има достатъчно пране с близка до мойта рецепта.
      Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

      Коментар


      • От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

        Първоначално публикуван от gogo.s Преглед на мнение
        Здравей колега.Днес всичко е пристигнало.Видях дрехите през компа свекървата казва че ще ми станат.Когато се върна в България ще видя как са.Голямо мерси за бързината и точността.Значи не всичко е загубено щом има все още хора като теб.Дано някой ден да се запознаем на по бира.Поздрави.Пак ще пиша като пробвам дрехите.Жив и здрав.
        Виж сега, малко се обърках... майка, тъща, свекърва. Ти си ела и си ги облечи дрехите, тогава ще говорим.
        Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

        Коментар


        • От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

          Тамън да вдигна ръчичка и аз, и се обърках. Яке на суитшърта и риза на фланелката ли казвате, или има нови артикули?
          LZ1OAL

          Коментар


          • От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

            Суитшърт = якенце, фланелката си е тениска, но с якичка. Ризата е съвсем друг експеримент, който все още не е набрал достатъчно почитатели, за да го отделяме в друга тема. Засега е пилотен проект и си е риза. 100 % памук, по "Деним" технология, т.е. първо се шие на суров плат, после се пере с омекотители, ензими и прочее.
            Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

            Коментар


            • От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

              В такъв случай мога ли да кандидатствам за суитшърт 3xl само с малката емблема? За магазина на Княз Борис.
              LZ1OAL

              Коментар


              • От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

                Сегаааааааа, работата с плетените шапки нема да стане, поне не и така, както ми се иска на мен. Има вариант да се купят шапки и да се набродират, но да се "вплете" логото- мишън импосибъл за по- малко от 3000 бр. Поне, не и за човешките разбирания за цена. При това положение: купувате си шапка- пращате ми я- бродирам я- връщам я избродирана е в пъти по- евтин и удачен вариант. Другият е да купя малко шапки и да поиздевателствам над тях, та да видим какво ще стане.
                Floyd, мисля че 3XL привършиха, може и да се наложи да почакаш малко, да се посъберат поръчки, та да пусна и да нашия малко.
                Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                Коментар


                • От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

                  Аз пък си получих ризата! Направо ми заспа !!! За пръв път да ми уцелят размера!
                  088пет722пет99
                  http://www.hydropompi.com/

                  Коментар


                  • От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

                    Е, след като колежката те е оразмерила... нема да се съмняваш. Изделието има остатъчна свиваемост около 1 %. Переш я като цветно, хладка вода, без избелващи алабали и ризката ще те изкара дълго.
                    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                    Коментар


                    • От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

                      Ще се чака, няма проблем.
                      LZ1OAL

                      Коментар


                      • От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

                        Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
                        Искам го,че и шапка даже!! Дано само да ми стане!
                        Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                        Е, след като колежката те е оразмерила... нема да се съмняваш. Изделието има остатъчна свиваемост около 1 %. Переш я като цветно, хладка вода, без избелващи алабали и ризката ще те изкара дълго.
                        Различна ли е с нещо от другите ти памучни ризи, че имам доста от тях (че и някои от преди да се регна във Форума), а още не съм успял да видя Регулатора в риза (за разлика от колежката ти..) , та да се цаня и аз за една?
                        edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                        Коментар


                        • От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

                          Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                          Различна ли е с нещо от другите ти памучни ризи, че имам доста от тях (че и някои от преди да се регна във Форума), а още не съм успял да видя Регулатора в риза (за разлика от колежката ти..) , та да се цаня и аз за една?
                          Ми, да ти пратя една на "Княз Борис". Тази е най- дебелата досега, от ризите с вторична обработка. Разбирай прани, парени, варени, пържени, опушени и прочее... Утре ще щракна една фотосесия и ще я кача тук. Чудя се, дали да не е време за отделна тема?
                          А Регулатора... ми тва не е риза като риза, може пък и да му счупим стереотипа с общи усилия... Тооо и аз деца храня, дет са вика. Без вас за къде съм?
                          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                          Коментар


                          • От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

                            Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                            Ми, да ти пратя една на "Княз Борис". Тази е най- дебелата досега, от ризите с вторична обработка. Разбирай прани, парени, варени, пържени, опушени и прочее... Утре ще щракна една фотосесия и ще я кача тук. Чудя се, дали да не е време за отделна тема?
                            А Регулатора... ми тва не е риза като риза, може пък и да му счупим стереотипа с общи усилия... Тооо и аз деца храня, дет са вика. Без вас за къде съм?
                            За пращането- пращай, но имай предвид, че наддавам с дни, не с месеци...
                            Бременен да бях, по-бавно щях да се оформям....
                            edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                            Коментар


                            • От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

                              За теб ще мислим някаква нова технология за шев и кройка. Чудя се, ако не беше Вальо да ме подръчка за тия ризи, с какво щях да ви обличам такива левенти?
                              Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                              Коментар


                              • От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

                                Мани-бегай! С плата за три мои ризи обличат децата от 2-ра и 3-та група на ЦДГ"Хвърчило"...
                                edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X