Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Суитшърти и шапки с логото на Форума

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

    "Натискът" от страна на дамите е сериозен... За съжаление, дамската мода не ми е в амплоато, но ще направя някакви опити по въпроса.
    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

    Коментар


    • От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

      Първоначално публикуван от svilenst Преглед на мнение
      Айде,ако е удобно да метнеш по еконта едно якенце 4XL ,тениска и шапка,че двата суитшърта дет ги поръчах преди ги зеха децата щот ми малееха.Тениската и тя голяма ,шапката по така нормална.Не се сетих лятото,че жега,забравих та затова чак сега.Благодарско предварително;РУСЕ,СВИЛЕН СТЕФАНОВ,тел;0887390703,наложен платеж.Поздрави
      Якенцето ти е готово, слагам ти фланелка 5XL (тези са ми най- големите за сега). Нормалните... разбирам евтини шапки, ми свършиха, но ми остана една мааалко дефектна, от първите. Върху нея правихме пробите, колко силикон, налягане на пресата, температура... абе, малко я окъкахме. Подарявам ти я.
      Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

      Коментар


      • От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

        Малееее, пропуснал съм да пиша... на ianeli поръчката е в магазина. Продавачката линее, понеже две седмици торбичката стои там. Вътре има и "от другите неща", та и REGULATOR може да намине.
        Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

        Коментар


        • От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

          Точно днес минах ,ама забравих за обедната почивка. Утре дано успея да мина...

          Коментар


          • От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

            Колега има ли вариант да се изработят зимни шапки с логото на форума.

            Коментар


            • От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

              Дай по- точно. От ония плетените, с пискюл отгоре, ватирана ушанка, нещо друго...?
              Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

              Коментар


              • От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

                Да тея плетените с пискюл.

                Коментар


                • От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

                  Ето и друг вид:
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                  • От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

                    Страшни са ризите!! Ако изнамериш черна
                    4xl не я бродирай - направо ми я пращай до магазина на мадрид. Отново благодаря!!!!

                    Коментар


                    • От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

                      Във Вторник след обяд, ще е там.
                      Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                      Коментар


                      • От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

                        Първоначално публикуван от ianely Преглед на мнение
                        Страшни са ризите!! Ако изнамериш черна
                        4xl не я бродирай - направо ми я пращай до магазина на мадрид. Отново благодаря!!!!
                        Не може да се класира човек от тебе!! Другия път ще съм пред магазина в 8.00ч.

                        И на мен ми харесаха много!
                        088пет722пет99
                        http://www.hydropompi.com/

                        Коментар


                        • От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

                          Тропчо, днес си мислех нещо. Понеже зимата винаги съм с фес, а и със сигурност доста хора тук носят фесове, не може ли да се измисли нещо ? Например фес, с логото на форума, или нещо като зимна шапка. Мисля, че ще е добра идея.
                          ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                          0878 23 58 34- Радо

                          Коментар


                          • От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

                            Здравей колега.Днес всичко е пристигнало.Видях дрехите през компа свекървата казва че ще ми станат.Когато се върна в България ще видя как са.Голямо мерси за бързината и точността.Значи не всичко е загубено щом има все още хора като теб.Дано някой ден да се запознаем на по бира.Поздрави.Пак ще пиша като пробвам дрехите.Жив и здрав.

                            Коментар


                            • От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

                              Първоначално публикуван от dinto0o0 Преглед на мнение
                              Ето и друг вид:
                              Мога просто да избродирам логото на готова шапка. В този пример, мисля че шапката е "изплетена" с логото. Става лесно, стига да има тираж от 4- 5 000 бройки. Вероятно бих се справил и с 1000... познавам плетачи, които през Февруари ще закъсат за работа и биха се навили.
                              Първоначално публикуван от ianely Преглед на мнение
                              Страшни са ризите!! Ако изнамериш черна
                              4xl не я бродирай - направо ми я пращай до магазина на мадрид. Отново благодаря!!!!
                              Ако ти я избродирам, ще ти струва 45 лв., ако не ти я избродирам- 49 лв. Избирай? Аре, да те видя сега!
                              Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
                              Не може да се класира човек от тебе!! Другия път ще съм пред магазина в 8.00ч.
                              И на мен ми харесаха много!
                              Ти риза от 45 лв ли искаш или от 49?
                              Първоначално публикуван от Райковски Преглед на мнение
                              Тропчо, днес си мислех нещо. Понеже зимата винаги съм с фес, а и със сигурност доста хора тук носят фесове, не може ли да се измисли нещо ? Например фес, с логото на форума, или нещо като зимна шапка. Мисля, че ще е добра идея.
                              Да си кажа честно, фес съм виждал наживо само два пъти. И двата пъти приличаше повече на парцал, отколкото на шапка, а и тогава не съм се заглеждал как е ушит, подлепен... знам че по принцип се ползува филц за лицев материал, но нищо повече. Ако ми пратиш един, ще мога да преценя какво и как да го брандирам.
                              Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                              Коментар


                              • От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

                                Е щом не си толкова запознат, по-добре да не правим експерименти.
                                ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                                0878 23 58 34- Радо

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X