Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Суитшърти и шапки с логото на Форума

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

    Дочев, момичето е пуснало по инерция пратката за твоя сметка. Току що говорих с пичовете, ще ти приспаднат стойността на пратката от стойността на наложения платеж.
    Първоначално публикуван от svilenst Преглед на мнение
    Айде,ако е удобно да метнеш по еконта едно якенце 4XL ,тениска и шапка,че двата суитшърта дет ги поръчах преди ги зеха децата щот ми малееха.Тениската и тя голяма ,шапката по така нормална.Не се сетих лятото,че жега,забравих та затова чак сега.Благодарско предварително;РУСЕ,СВИЛЕН СТЕФАНОВ,тел;0887390703,наложен платеж.Поздрави
    Първоначално публикуван от svilenst Преглед на мнение

    В Понеделник ще погледна има ли нещо останало от баберека
    .
    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

    Коментар


    • От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

      Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
      Малко късничко стана твойта работа, ще пътува утре. Струва 49 лв., пратката е за моя сметка, с опция "отвори, виж и премери". Естествено, че можеш да си я вземеш и ако не ти стане или не ти хареса да ми я върнеш. Единственото на което съм се "опрял" при шиенето на въпросното изделие е гръдната обиколка, понеже само за нея знаех. Останалите мерки ги градира една система. Ще съм благодарен, да споделиш какво се е получило, независимо от това, дали е добро или лошо. Да речем, че си правя едни проучвания за антропологията на българина и грешките, които въпросната система допуска... абе, кажи просто кво се е получило. Ако ти е неудобно да ме хокаш тук, давай на лични. Просто да знам.
      Първо едно голямо БЛАГОДАРЯ, второ ти си явно от хората които си разбират от работата! Ризата е перфектна и ми е точно по мярка. Много съм доволен. Живот и здраве да се видим, черпнята е от мен.
      Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
      Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

      Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

      Коментар


      • От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

        Радвам се, че сме улучили мярката. Със здраве да си я носиш и за черпня ще дойде време.
        Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

        Коментар


        • От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

          Здравей колега на фейса ми се появиха новите тениски на списанието.Ти с какво разполагаш все още.Поздрави.

          Коментар


          • От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

            Здравей gogo, погледни тук, пост 420, за да не смесваме двете теми. Това предлагам аз като тениски.
            Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

            Коментар


            • От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

              Здравей колега мерси за отговора.Може ли да поръчам тениска според таблицата която си дал е 3хл нормално нося тениски хл.Свичър с емблема отпред и отзад според твоята таблица съм между хл и 2 хл дали ще дръпне трикото ако да 2хл.Шапка от 7.50.Да ти дам моите данни висок съм 1.80 тегло 95кг.Отделно ако може 2 малки емблеми.А нямаш ли обикновенни тениски да не са ла косте яка.Ако имаш обикновенни черна ако може ако не бялата с червената яка.В случай че нещо не ми стане как процедираме защото може да се върна за нова година и тогава да взема дрехите.Плащането как става при получаване на пратката в Еконт ли.Колко ще направи всичко.Благодаря предварително.Поздрави Георги.За дамите как стои въпроса.
              Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 10-11-13, 12:08.

              Коментар


              • От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

                А име може ли да се бродира?
                отпред отзад
                Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                Коментар


                • От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

                  Невъзможни неща няма, но някои от тях струват скъпо. Първо трябва да се направи програма за бродерия (това е скъпото), после да се избродира (това е нормално струващо). Ако ми дадеш размер и какво ще се бродира, мога да дам ориентир в цените. Някъде бях обяснявал подробно процеса...
                  Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                  Коментар


                  • От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

                    Колега погледни на лични и когато можеш пращай.Поздрави.
                    Последно редактирано от gogo.s; 09-11-13, 18:34.

                    Коментар


                    • От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

                      Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                      Невъзможни неща няма, но някои от тях струват скъпо. Първо трябва да се направи програма за бродерия (това е скъпото), после да се избродира (това е нормално струващо). Ако ми дадеш размер и какво ще се бродира, мога да дам ориентир в цените. Някъде бях обяснявал подробно процеса...
                      Няма да се вкарвам във Филм.
                      Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                      Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                      Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                      Коментар


                      • От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

                        Здравей колега какво стана с моята поръчка не ми отговори.Ще стане ли.Поздрави.

                        Коментар


                        • От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

                          Gogo, сигурен ли си че координатите, които си ми дал са на майка ти?
                          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                          Коментар


                          • От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

                            Здравей колега днес куриера от еконт се е обадил.Утре ще получи пратката и пак ще пиша.Поздрави.

                            Коментар


                            • От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

                              gogo, днес подготвих пратката, но не съм сигурен дали я регистрирахме в системата на Еконт. В момента, в който "майка ти" ми каза че няма син, спрях пратката. Казах й че ще се уточня първо с теб и утре ще я пратя. Торбичката ти е в офиса ми, предполагам че се е заблудила, че говори с куриерите, говореше първо със секретарката ми, като разбрах че нещата зациклят, взех слушалката аз. За момент се почувствах като участник в темата "Внимание измамници!!!", но се надявам, че накрая оставих добри впечатления у тъща ти. Пратката ще я пусна утре, струва 77 лв.
                              Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                              Коментар


                              • От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

                                Здравей колега грешката е в мен че не предупредих тъщата или майка ми все едно за това работа знаеш как е.Нали ти писах очаквах по късно да стане.Важното е че сме се разбрали.Както казва мисля че Рейгън беше вярвай но проверявай.Благодаря за бързината и дано всичко да е наред.Когато получи пратката ще пиша.За дамите нещо предлагаш ли.Поздрави.Георги.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X