Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тениски с логото на форума!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Тениски с логото на форума!

    Цвете, предприех съвсем друг курс... Така и така ще експериментирам, да видим какво ще стане и в цветово отношение. За черното, бялото и червеното е ясно. Връзват се. Направих си експеримент със зеленото:
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0536.jpg
Прегледи:1
Размер:43.4 КБ
ID:5536170Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0537.jpg
Прегледи:1
Размер:34.7 КБ
ID:5536171
    Въпросните блузки ще те чакат на някой от магазините, само трябва да ми кажеш кой ти е по- удобен- бул. "Мадрид" 9 или ул. "Кн. Борис I" 97. Колата пътува за София утре, така че побързай с избора. Като ги вземеш, тогава ще си говорим в подробности.
    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

    Коментар


    • От: Тениски с логото на форума!

      Как пък уцели любимия ми летен цвят ?!
      Всъщност, като става въпрос за форумно или фирмено лого, идеята е все пак да се вижда. Тъй, че естетиката в случая не е водеща. Важното е да се получава добре бродерията и да не се къса трикото от многото бодове. Според мен важно е материята да е подходяща, цвета е въпрос на вкус.
      Магазина на Мадрид ми е на 5 минутки от обекта и ще мога да ги взема от там още в събота, ако работите или пък в понеделник през деня.
      И обещавам да не издевателствам за шапка в същия цвят

      Коментар


      • От: Тениски с логото на форума!

        Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
        Как пък уцели любимия ми летен цвят ?!
        Всъщност, като става въпрос за форумно или фирмено лого, идеята е все пак да се вижда. Тъй, че естетиката в случая не е водеща. Важното е да се получава добре бродерията и да не се къса трикото от многото бодове. Според мен важно е материята да е подходяща, цвета е въпрос на вкус.
        Магазина на Мадрид ми е на 5 минутки от обекта и ще мога да ги взема от там още в събота, ако работите или пък в понеделник през деня.
        И обещавам да не издевателствам за шапка в същия цвят
        Бребребребрееееей, ще ми вземеш занаята бре, моме. Бродерията е, всъщност, апликация. Бялото идва от основата на апликацията, за да не се налагат пълнежни бодове. От друга страна, основата на апликацията осигурява и стабилността на трикото откъм натягане на бодовете, отделно от това се подлепва... Магазинът на "Мадрид" работи в Събота от 10 до 15 ч., ако не се лъжа.
        Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

        Коментар


        • От: Тениски с логото на форума!

          Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
          Бребребребрееееей, ще ми вземеш занаята бре, моме. Бродерията е, всъщност, апликация. Бялото идва от основата на апликацията, за да не се налагат пълнежни бодове. От друга страна, основата на апликацията осигурява и стабилността на трикото откъм натягане на бодовете, отделно от това се подлепва... Магазинът на "Мадрид" работи в Събота от 10 до 15 ч., ако не се лъжа.
          Не бой са, не ща!
          В събота ще се постарая да мина през магазина. Разбира се ще споделя впечатления на всеослушание

          Коментар


          • От: Тениски с логото на форума!

            Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
            ... Разбира се ще споделя впечатления на всеослушание
            Цвете, без снимково ревю, не се признава.
            proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
            NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
            Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

            Коментар


            • От: Тениски с логото на форума!

              Провокации от свой човек не очаквах
              Но ако настоявате, ще намеря манекенка специално за фотосесия със зелените блузки. И няма да е русо, заклевам се!

              Коментар


              • От: Тениски с логото на форума!

                Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
                Провокации от свой човек не очаквах
                Но ако настоявате, ще намеря манекенка специално за фотосесия със зелените блузки. И няма да е русо, заклевам се!
                Никаква провокация.
                А пък, русото не е на мода. Сигурен съм, че "манекенката" ще е на ниво.
                Последно редактирано от nickbochev; 16-11-13, 01:23. Причина: сгрешена буква
                proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                Коментар


                • От: Тениски с логото на форума!

                  Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
                  ...А ако ти се занимава с подобни експерименти, навита съм, но само ако си платя за целия масраф....
                  Плащаш си:
                  Първоначално публикуван от nickbochev Преглед на мнение
                  Цвете, без снимково ревю, не се признава.
                  Разбра ли сега цената?
                  Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                  Коментар


                  • От: Тениски с логото на форума!

                    Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                    Плащаш си:

                    Мнение на nickbochev
                    Цвете, без снимково ревю, не се признава.


                    Разбра ли сега цената?
                    Цяла седмица не стигам до форума, но макар и със закъснение, плащам си


                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC08709.jpg
Прегледи:1
Размер:81.2 КБ
ID:5539309
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC08710.jpg
Прегледи:1
Размер:51.2 КБ
ID:5539310
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC08711.jpg
Прегледи:1
Размер:51.7 КБ
ID:5539311
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC08716.jpg
Прегледи:1
Размер:66.6 КБ
ID:5539313

                    Блузките са много хубави! Добре скроени, не се усуква трикото. Все още не им е дошъл реда за пералнята и не зная дали ще издържат цветовете от бродираното лого. Като ги врътна, ще споделя
                    Единствено логото е доста твърдо и малко "стърчи" от трикото. Ако има начин логото да се бродира върху по-тънка основа вероятно ще ляга по-добре. Това е по-скоро питане...не съм много наясно с технологията за правене на това лого.
                    Вярно е, че цветовете на форумното лого силно контрастират с цвета на тези тениски, но зависи кой къде смята да ги носи. За мероприятия "извън пътя" са супер. А лично ще си ги нося с кеф
                    Остава само да се сберем на по бира и да полеем експеримента
                    Прикачени файлове

                    Коментар


                    • От: Тениски с логото на форума!

                      Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
                      [ATTACH=CONFIG]653244[/ATTACH]


                      [ATTACH=CONFIG]653248[/ATTACH]
                      Блузките са много хубави! ...
                      М-хм.
                      Ето, че се оказвам прав:
                      Първоначално публикуван от nickbochev Преглед на мнение
                      ... Сигурен съм, че "манекенката" ще е на ниво.
                      А пък и лакът идеално си пасва с цвета на фланелките.
                      proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                      NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                      Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                      Коментар


                      • От: Тениски с логото на форума!

                        Почти професионална фотосесия, благодаря.
                        Такаааааа, Бродерията стои твърда и няма как да стане по- мека. С по- мека подложка ще се набере трикото, ако разредя бодовете буквите ще се изгубят и сивото ще прозира през червеното... Да не се самоцитирам, че ще ми стане навик, но приемете че бродерията е подходяща за по- плътни материи.
                        Цвете, ти тепърва ще си плащаш. Много съм досаден, ама си се хванала вече на хорото. Има една конфликтна зона, точно на границата между бродерията и трикото. Там трикото е полуразкъсано вече от иглата на бродировачката. Интересува ме след колко горе- долу пранета, ще започне да се къса съвсем. Също ще ми е интересно, дали това ще се случи преди да започне да пада флекса:

                        Ето това Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC08709.jpg
Прегледи:1
Размер:117.1 КБ
ID:5539356 е флекс.
                        Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                        Коментар


                        • От: Тениски с логото на форума!

                          Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                          Ето това е флекс.
                          Ние, нешивачите, не му викаме така, но пак ни харесва!
                          edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                          Коментар


                          • От: Тениски с логото на форума!

                            Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                            Ние, нешивачите, не му викаме така, но пак ни харесва!
                            Често, непрофесионалистите виждат по- цялостно картинката, от хората, които са насочили вниманието си към точно определен аспект от нещата.
                            Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                            Коментар


                            • От: Тениски с логото на форума!

                              И така...реших, че щом ще се експериментира, трябва да е до край. Прецених, че в пералнята няма да видя ако пуснат боя, пък и има някакъв риск за останалото пране. Преминах към ръчно пране-накисване в гореща вода и течен перилен препарат, яко търкане и мачкане и зверско изстискване преди простиране. Като казвам яко, значи яко...като за последно Първо, водата си остана с непроменен цвят, т.е. нито зеленото, нито червеното или черното пускат! Второ, запазиха изходната си форма и размер. Трето, след зверското усукване и изцеждане и последвалото опъване за простиране няма бримки на границата между логото и трикото. Това е резултата след първо пране.

                              Коментар


                              • От: Тениски с логото на форума!

                                Хм, караш ме да се замисля дали да не си сменя рекламната агенция и PR-а. Можеш да уволниш и маркетинговия отдел, ако кажеш колко би платила за потника с качулка и колко, за фланелката с бялата якичка? Давам ти диапазон между 5 и 25 лв. с бродерията, с включен ДДС.
                                Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X