Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тениски с логото на форума!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Тениски с логото на форума!

    Първоначално публикуван от Райковски Преглед на мнение
    Добре. Пера я на ръка и не виждам да е изпуснала още. Не знам защо първият път изпусна..
    Извини ме за неудобството, което ти направих. Ще почерпя !
    Ако ми се извиниш още веднъж, ще ме накараш да дойда специално до Троян и да ти подаря една шапка с бродерия на форума, а ти да черпиш един боб с мащерка в "Кайзера". Наясно съм с рисковете на дистанционната търговия, доколкото това, моето, е търговия. Реших да правя нещо, което хем ми е в обсега на дейност, хем не ми е работа, по простата причина, че никой друг не се нае да го прави. Не съм застрахован от грешки и е нормално да ги допускам, но не е редно въпросните грешки да са на гърба на хората в този форум. Ако някой се почувства прецакан искам да го знам.
    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

    Коментар


    • От: Тениски с логото на форума!

      Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
      Аз си взех 3-те Хикса. Събирам смелост да я изпера и ще докладвам. Поздрави!
      Секретарката ми докладва днес, преди първия ми работен ден, че е засякла известна свиваемост на праните фланелки по дължина. Преди гладене свиваемостта по дължина е смущаваща- около 4 %. След разглаждане по дължина, остатъчната свиваемост е 1,5 %. По ширина свиваемостта е под 1 % преди гладене, а след гладене отива на 0%. Явно е плетено с доста натегнати основи и на бързооборотни машини туй трико.
      Едоорс, знаеш схемата, ако нещо не ти хареса, получаваш друго. Само не знам от тукашните титани (да не ги споменавам поименно) дали са ми останали големи фланелки.
      Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

      Коментар


      • От: Тениски с логото на форума!

        Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
        Секретарката ми докладва днес, преди първия ми работен ден, че е засякла известна свиваемост на праните фланелки по дължина. Преди гладене свиваемостта по дължина е смущаваща- около 4 %. След разглаждане по дължина, остатъчната свиваемост е 1,5 %. По ширина свиваемостта е под 1 % преди гладене, а след гладене отива на 0%. Явно е плетено с доста натегнати основи и на бързооборотни машини туй трико.
        Едоорс, знаеш схемата, ако нещо не ти хареса, получаваш друго. Само не знам от тукашните титани (да не ги споменавам поименно) дали са ми останали големи фланелки.
        Нали имах големи. Лапнаха ги за 15 минути. От тогява съм с комплекси, че съм джудже.... Надявам се да не ти създавам повече главоболия! Благодаря ти за котектността!
        edoors.bg- Джаджи за врати и врати

        Коментар


        • От: Тениски с логото на форума!

          Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
          Нали имах големи. Лапнаха ги за 15 минути. От тогява съм с комплекси, че съм джудже.... Надявам се да не ти създавам повече главоболия! Благодаря ти за котектността!
          Главоболия ми е другото име, Тропчо ми е само временно.
          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

          Коментар


          • От: Тениски с логото на форума!

            Да се обадя и аз за тениските.. Владо Йончев я видя лично на гърба ми и остана доста впечатлен..
            Малко ми бяха дълги, но ми ги скъсиха тукашни шивачки.. В раменете са ми супер.. Това 4xl..
            Явно аз съм с нестандартна фигура..
            Предлагам темата да се залепи, предвид бродерията и качеството на тъканта!
            Шапката ми я харесаха на една от ямболските разходки, което също е показател за качество!
            Като цяло малко реклама брат, ама си я заслужаваш: Уникално производство и добри цени+отстъпки за закупилите суитшъри.. Еваларката от мене! Надявам се скоро да измислиш друг артикул! С удоволствие ме пиши първи в списък, че и размерите ми имаш..

            Коментар


            • От: Тениски с логото на форума!

              Първоначално публикуван от Десислав Добрев Преглед на мнение
              ..., предвид бродерията и качеството на тъканта!
              Благодаря за подкрепата, но съм длъжен да поясня. Трикото го купувам когато, откъдето дойде. Не мога да гарантирам еднакви свойства. Ако правя 1000 броя е друго. Както си правя другите дрехи. Лабораторни проби за свиваемост, устойчивост на багрилата при сухо триене, пот, пране, daN по основа и вътък, пробив със съчма, ъгъл на възстановяване... Показателите, на които се изследва материала е минимум 16 до 45, в зависимост от това какво правиш. В случая разчитам на това, че доставчикът ми е добър, но не мога да гарантирам за нищо. Купувам на парче. 10 кг, 30 кг, 100 кг трико... както дойде. Ако взема и лаборатории да му правя, тениските ще струват по 30- 40 лева. Не е това идеята.
              Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

              Коментар


              • От: Тениски с логото на форума!

                Е има ли 4 xxl?

                Коментар


                • От: Тениски с логото на форума!

                  Има 4XL но само от изпраните. Мисля, че нищо й няма, ако кажеш мога да я пусна за бродерия.
                  Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                  Коментар


                  • От: Тениски с логото на форума!

                    Аз искам 1 бр. тениска Xl и една шапка.Ще си ги взема лично от Пловдив от фирмата ви,само да кажеш адреса да дойда до там като са готови.
                    YAMAHA WR450F

                    Коментар


                    • От: Тениски с логото на форума!

                      Прати ми една 4xxl. Ще ти пратя адрес на ЛС

                      Коментар


                      • От: Тениски с логото на форума!

                        Morskia може да си вземе тениската утре, а mureto да заповяда в офиса.
                        Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                        Коментар


                        • От: Тениски с логото на форума!

                          Много коректен колега
                          Тениската и шапката са супер!
                          YAMAHA WR450F

                          Коментар


                          • От: Тениски с логото на форума!

                            Е, ти беше един от малкото, които имах късмета да обслужа лично. Абе, май на следващия събор ще разпъна сергията и там, недоразумения няма да има. Само дето, всичките ми касови апарати са стационарни, а и не знам как това се вписва в организацията на тези събития.
                            Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                            Коментар


                            • От: Тениски с логото на форума!

                              Ако требе ... ще ти дам моя касов ... бирник!
                              Мобилен е.
                              Само да става номера. ....
                              Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                              Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                              Коментар


                              • От: Тениски с логото на форума!

                                Хехе, представям си как фирма "Тропчо" продава фланелки през касов апарат на фирма "CarTest" и как се изписват материали от едната на другата фирма, за да се вържат складовете на двете фирми... Май ще намеря някой лев, та да си купя една щракалка, но благодаря за предложението.
                                Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X