Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тениски с логото на форума!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Тениски с логото на форума!

    Щях да забравя. Софиянци също могат да си вземат поръчаното вече. edoors в магазина на "Кн. Борис", другите на "Мадрид".
    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

    Коментар


    • От: Тениски с логото на форума!

      Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
      Щях да забравя. Софиянци също могат да си вземат поръчаното вече. edoors в магазина на "Кн. Борис", другите на "Мадрид".
      Благодарско! Понеделник съм там!
      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

      Коментар


      • От: Тениски с логото на форума!

        Ако може една и за мен 2хl ЕКОНТ-централен офис. Свищов до поискване.Кристиян Василев Кирилов -тел.0897943865.

        Коментар


        • От: Тениски с логото на форума!

          Колега благодаря за тениските, много са хубави.
          КИА "SPORTAGE"2000 16V
          КАЛОЯН ТРИФОНОВ

          Коментар


          • От: Тениски с логото на форума!

            Със здраве да си ги носиш. И, ъъъъъъ ми и аз тогава да ти благодаря, че си си ги платил...
            Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

            Коментар


            • От: Тениски с логото на форума!

              С цялото ми уважение към Тропчо, но тениската е абсолютен боклук... Не знам дали е само моята, или цялата партида, но си е така. Беше ме страх, да не изпусне цвят, при пране. След целите положителни мнения, които четох, си помислих, че няма да изпусне. И все пак, реших да я изпера на ръка. Е да, ама дори и на ръка, червеното е изпуснало, върху бялото и има петна по тениската. И това е само при първото пране, не ми се мисли, какво ще стане след няколко.
              Искрено се надявам, само моята тениска да е така. Иначе, кел файда, за цялото хвалене, което им отнесохте на тия тениски. Не знам какъв е тоя мой късмет, с тези тениски, които поръчвам. Не искам Тропчо да ми се сърди, даже си мислих дали да пиша, но не се сдържах. Разочароващо е, няколко души да ми хвалят тениските, а в крайна сметка, хвалената прекрасна тениска, да се окаже еднодневка.
              Поздрави !
              ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
              0878 23 58 34- Радо

              Коментар


              • От: Тениски с логото на форума!

                Добре си направил, че си писал. Още утре ще изпера една от втората партида. Материалите ги купих от същото място, но може и да са различни партиди... сега няма да се обяснявам. Колега Райковски, ако не го беше споделил, щеше да е много по- лошо, така че не се притеснявай за нищо. Ако има проблем с тениските, ще бъдат заменени или ще си получите парите обратно, в това никой да не се съмнява. Утре ще пиша подробности.
                Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                Коментар


                • От: Тениски с логото на форума!

                  Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                  Добре си направил, че си писал. Още утре ще изпера една от втората партида. Материалите ги купих от същото място, но може и да са различни партиди... сега няма да се обяснявам. Колега Райковски, ако не го беше споделил, щеше да е много по- лошо, така че не се притеснявай за нищо. Ако има проблем с тениските, ще бъдат заменени или ще си получите парите обратно, в това никой да не се съмнява. Утре ще пиша подробности.
                  Не искам да се заяждам, нито нищо, радвам се, че не се обиди. Просто съм разочарован, че това е 3та тениска която купувам, с логото на форума. Предните 2 се свиха, а тази е на петна. Ще си я нося, няма какво да я правя, само че исках да я използвам за из града, а не за село. Надявам се само моята да е така и да няма проблем с другите, защото е хубаво да се познаваме извън форума !
                  ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                  0878 23 58 34- Радо

                  Коментар


                  • От: Тениски с логото на форума!

                    Твоето не е заяждане, а проблем. Не мога да кажа нищо повече по въпроса, но ощетен от мен човек, тук в този форум, няма да остане. Утре пускам в пералната 2-3 от останалите ми тениски на 30 градуса и тогава ще пиша. Виж... можеше просто да преглътнеш тези 15 кинта и да ми теглиш майните, но така не се случват нещата. Пак ти казвам, направи правилното нещо и се надявам, че ще го направят и други, ако имат някакъв проблем. Оттам- нататък си е моя работа да търся отговорност на хората, от които купувам трикото.
                    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                    Коментар


                    • От: Тениски с логото на форума!

                      Аз ти поръчах четири.. Едната я нося аз другата баща ми, активно, перем ги и проблеми няма..Другите две още стоят за да несе захабяват..Радо, я кажи на каква програма перете у вас?

                      Коментар


                      • От: Тениски с логото на форума!

                        Първоначално публикуван от Десислав Добрев Преглед на мнение
                        Аз ти поръчах четири.. Едната я нося аз другата баща ми, активно, перем ги и проблеми няма..Другите две още стоят за да несе захабяват..Радо, я кажи на каква програма перете у вас?
                        Тениската я изпрах на ръка, с хладка вода. При такова пране е немислимо да има петна. Петната са непосредствено под червеното. Просто се е стекло надолу. Ако беше в пералнята, тениската щеше да е червена цялата. Не съм за 15 лева, здраве да е ! Дано да няма повече проблеми с тениските.
                        ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                        0878 23 58 34- Радо

                        Коментар


                        • От: Тениски с логото на форума!

                          Десиславе, твоите бяха от първите. За момента не мога да кажа нищо, утре ще знам повече.
                          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                          Коментар


                          • От: Тениски с логото на форума!

                            Заснех процеса на пране... някой може ли да ми каже, как да метна тук един *.zip файл с 5 клипа? Или, изобщо, как да кача видео с размер около 600 МБ тук? В момента пробвам да ги кача на ImageShack, за да ги вкарам тук под URL, но става много бавно и не знам дали ще ми ги приеме форумът.
                            Предварително казвам, че на мен фланелките леко ми розовеят след ваденето от пералната, но ще бъда сигурен, след като ги сложа утре до новите и непрани фланелки.
                            Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                            Коментар


                            • От: Тениски с логото на форума!

                              Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                              Заснех процеса на пране... някой може ли да ми каже, как да метна тук един *.zip файл с 5 клипа? Или, изобщо, как да кача видео с размер около 600 МБ тук? В момента пробвам да ги кача на ImageShack, за да ги вкарам тук под URL, но става много бавно и не знам дали ще ми ги приеме форумът.
                              Предварително казвам, че на мен фланелките леко ми розовеят след ваденето от пералната, но ще бъда сигурен, след като ги сложа утре до новите и непрани фланелки.
                              *вариант е да ги качиш на ftp-то на форума.(или защо не направо в Tube-то) Ако не знаеш как става или не ти се занимава, прати ми ги по Скайп, аз ще ги кача.

                              И за да не ми е напълно празен поста, ще споделя мнение за тениските. След доста прането проблеми нямам никакви, нито с цветовете, нито със свиване, моята е все още като нова.
                              ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                              08седем9010З60
                              MAKE RALLY NOT WAR
                              Confidence in Motion

                              Коментар


                              • От: Тениски с логото на форума!

                                http://tube.offroad-bulgaria.com/vid...132f1e71a9e6f1
                                http://tube.offroad-bulgaria.com/vid...f5e1c40c0067e7
                                http://tube.offroad-bulgaria.com/vid...1ea3906726ebfe
                                http://tube.offroad-bulgaria.com/vid...9ee5f6a73050ac
                                http://tube.offroad-bulgaria.com/vid...2576ec55ebbe77
                                Мииииии, мисля че се справих, приятно гледане, ще има и още, но сега го снимам.
                                Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X