Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тениски с логото на форума!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Тениски с логото на форума!

    Ще правиш ли пак тениски ? Ако ще правиш, искам една- размер М.
    Еконт Каравелов, град Троян. 0878 23 58 34- Радослав Райковски.
    ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
    0878 23 58 34- Радо

    Коментар


    • От: Тениски с логото на форума!

      Аз си получих тениските изненадващо, защото не бях чел тук. Обаче са ми големи. Ако мераклии, които да са по-големи от мен, пишете. Кокич?
      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

      Коментар


      • От: Тениски с логото на форума!

        А-а-а-а, явно съм те надценил тоя път.
        Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

        Коментар


        • От: Тениски с логото на форума!

          Тропчо, а други цветове ще правиш ли ?
          Все още важи и въпроса ми, от горния пост.
          ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
          0878 23 58 34- Радо

          Коментар


          • От: Тениски с логото на форума!

            Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
            Аз си получих тениските изненадващо, защото не бях чел тук. Обаче са ми големи. Ако мераклии, които да са по-големи от мен, пишете. Кокич?
            4XL ли са? Ако да едната пу за мене!! Моята си ми е точно и много ми харесва!

            Коментар


            • От: Тениски с логото на форума!

              Първоначално публикуван от ianely Преглед на мнение
              4XL ли са? Ако да едната пу за мене!! Моята си ми е точно и много ми харесва!
              Уреден си! Мини на път за вкъщи утре. Ще я взема!

              Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
              А-а-а-а, явно съм те надценил тоя път.
              Да бе, но не съм отслабнал хич. Явно си трябва за всяка дреха да се уцели размера... От тия ще ми направиш по-малки.
              Поздрави!
              edoors.bg- Джаджи за врати и врати

              Коментар


              • От: Тениски с логото на форума!

                Малко ме уплашихте с това, че суичърите ви бяха възтеснички и реших да ви отпусна фланелките. Не за друго, ама да не ме сметнете за циция...
                Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                Да бе, но не съм отслабнал хич. Явно си трябва за всяка дреха да се уцели размера... От тия ще ми направиш по-малки.
                Поздрави!
                Абе, аз ще ти направя по- малки, ама от икономия на материал ще трябва да ти ги дам по 5 лева...

                Явно и за тениските ще трябва да приемам поръчките само на маса. И... май по- евтино ще ми е аз да черпя.
                Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                Коментар


                • От: Тениски с логото на форума!

                  Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                  Малко ме уплашихте с това, че суичърите ви бяха възтеснички и реших да ви отпусна фланелките. Не за друго, ама да не ме сметнете за циция...

                  Абе, аз ще ти направя по- малки, ама от икономия на материал ще трябва да ти ги дам по 5 лева...

                  Явно и за тениските ще трябва да приемам поръчките само на маса. И... май по- евтино ще ми е аз да черпя.
                  Ще ми ги дадеш по колкото си струват. Утре май ще остана без нито една, защото познавам правилните хора и ще чакам новите. Май сме повече "добрите" хора (разбирай...ъъъ... големите), защото с по-малкия суичър никак не отреагирах...
                  edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                  Коментар


                  • От: Тениски с логото на форума!

                    Тъй като не получих отговор, си поръчах тениска на Дакар. За сега се отказвам от тази.
                    Поздрави !
                    ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                    0878 23 58 34- Радо

                    Коментар


                    • От: Тениски с логото на форума!

                      Първоначално публикуван от Райковски Преглед на мнение
                      ... За сега се отказвам от тази.
                      Радо, не знаеш какво изпускаш. Фланелките са наистина много хубави.
                      proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                      NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                      Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                      Коментар


                      • От: Тениски с логото на форума!

                        Първоначално публикуван от nickbochev Преглед на мнение
                        Радо, не знаеш какво изпускаш. Фланелките са наистина много хубави.
                        Няколко дена чаках отговор, но не получих, за това си поръчах на Дакар 2014. Не само от теб чувам, че са хубави тениските. Навихте ме, ще почакам още малко за отговор и да се разберем с Тропчо.
                        Поздрави !
                        ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                        0878 23 58 34- Радо

                        Коментар


                        • От: Тениски с логото на форума!

                          Колега Райковски, бях в едни джендеми за откриването на риболова... Вашата заявка я имам предвид. Трудно ми е да се ангажирам със срок, но при всички положения ще е в рамките на юни. Ще кажа, когато работите са на финал и ще Ви разбера, ако се откажете от фланелката. Това не трябва да Ви притеснява, изобщо.
                          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                          Коментар


                          • От: Тениски с логото на форума!

                            Няма проблеми. И след юни да е, нямам претенции. Имай ме в предвид.
                            ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                            0878 23 58 34- Радо

                            Коментар


                            • От: Тениски с логото на форума!

                              Господин Пахов, второ повикване, да си дадете телефона иначе не мога да Ви пратя нищо.
                              Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                              Коментар


                              • От: Тениски с логото на форума!

                                Здравейте,
                                бих искал една тениска размер М (бяла с червени маншети и яка). Габрово, Еконт офис Център, до поискване, Димитър Янков, 0893697777.

                                Благодаря предварително.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X