Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Поръчки за Календар за 2012 г. със снимките от Форума. И на други неща...

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Поръчки за Календар за 2012 г. със снимките от Форума. И на други неща...

    Заповядай след 10 часа
    Първоначално публикуван от demo_1 Преглед на мнение
    2 Календара и 2 ролетки за мен на 3.1.2012г. ще мина да си ги взема от бул.Витоша
    "Дипломатът е човек, който ще ти каже да вървиш по дяволите по такъв начин, че да очакваш пътешествието с нетърпение."

    Коментар


    • #92
      От: Поръчки за Календар за 2012 г. със снимките от Форума. И на други неща...

      Получих всичко. Благодаря! Пожелавам една по-добра, по-спорна и по-кална година на всички!!!
      Щирлиц вървеше по улицата и видя бояджия, който замазваше всички нецензурни думи по стените.
      “Аха, модератор“, помисли си Щирлиц !!!

      Коментар


      • #93
        От: Поръчки за Календар за 2012 г. със снимките от Форума. И на други неща...

        И аз си ги получих.Благодаря!Весели празници!!!
        Калин Митров-0887929490

        Коментар


        • #94
          От: Поръчки за Календар за 2012 г. със снимките от Форума. И на други неща...

          Стикерите и календара пристигнаха. Благодаря и от мен!
          Весело посрещане на Новата година!!!

          Коментар


          • #95
            От: Поръчки за Календар за 2012 г. със снимките от Форума. И на други неща...

            И аз благодаря за календара и стикера,получих ги.Страхотни са.
            Весело посрещане на Новата Година!!!
            Mitsubishi Pajero 2.5TD 1996 къса база
            0883 39 72 04

            Коментар


            • #96
              От: Поръчки за Календар за 2012 г. със снимките от Форума. И на други неща...

              Росен Йочколовски гр.Мездра офиса на Еконт . тел. - 0894832427
              1 бр. календар а лепенка по възможност за мотор.
              Мерси предварително и Весели празници

              Коментар


              • #97
                От: Поръчки за Календар за 2012 г. със снимките от Форума. И на други неща...

                Костадин Стоилов - гр.Разлог - офис Еконт - до поискване - 0897016516.
                1бр календар
                1бр синя шапка
                1бр ключодържател
                Лепенките по възможност за залепване на стъкло от вътрешната страна-поне 1 бр.
                Благодаря и успешна и здрава 2012г.

                Коментар


                • #98
                  От: Поръчки за Календар за 2012 г. със снимките от Форума. И на други неща...

                  И аз получих моите още на в петък, но изхвърчах да празнувам извън София и затова сега се обозначавам.
                  Всичко е шест, календара много ме радва.

                  Благодаря и успешна 2012г.
                  Оpel Frontera A КБ 2.8 TDI; Peugeot 206 2.0 HDI
                  Honda CB 919 Hornet
                  0898849413-Светльо
                  Кръвна Група: 0+

                  Коментар


                  • #99
                    От: Поръчки за Календар за 2012 г. със снимките от Форума. И на други неща...

                    Страхотен календар,получих го,благодаря.
                    Честита Нова година на всички!
                    Най-хубавите две снимки са от Шуменското състезание,разбира се.
                    Не,че другите са лоши.
                    Игнат Донев 0899952444

                    Коментар


                    • От: Поръчки за Календар за 2012 г. със снимките от Форума. И на други неща...

                      Здравейте , Честита Нова Година и Благодаря за календарите !

                      Първоначално публикуван от Виктория Викторова Преглед на мнение
                      С всеки поръчан артикул идва и безплатна лепенка на OFFRoad-Bulgaria (от вече добре познатите).

                      Имат 2 разновидности:
                      голяма: 15 см х 15 см - вътрешна, за кола
                      малка: 10 см х 10 см - външна, за мотор

                      Поръчах 7 календара , но дойдоха без лепенки ...

                      Проблема е , че за мен е само един , щото обединихме поръчката за да намалим разходите по доставката ...и не знам колегите сега какво си мислят за липсата на лепенките...
                      Боби - 0887771064
                      Който иска да свърши нещо намира начин , които не - намира причина.

                      Коментар


                      • От: Поръчки за Календар за 2012 г. със снимките от Форума. И на други неща...

                        Искахте ги експресно, а лепенките не бяха готови:
                        Искам и аз да поръчам 7(седем) календара с наложен платеж до офис на Спиди в гр. Перник до поискване . Молбата ми е да ги пуснете днес с експресна услуга за да мога да ги получа утре , щото след това няма да съм в града .
                        Днес ще Ви се обадим, за да се разберем как най-лесно да ви пратим лепенките.
                        www.offnews.bg

                        Коментар


                        • От: Поръчки за Календар за 2012 г. със снимките от Форума. И на други неща...

                          За много години!
                          Оставете си координати за да получите пратката!
                          Първоначално публикуван от Roksich Преглед на мнение
                          Искам и аз да поръчам един календар и лепенка за мотор . До офиса на Еконт в Мездра за Росен Йочколовски - 0894832427 .
                          Весели празници .
                          "Дипломатът е човек, който ще ти каже да вървиш по дяволите по такъв начин, че да очакваш пътешествието с нетърпение."

                          Коментар


                          • Re: Поръчки за Календар за 2012 г. със снимките от Форума. И на други неща...

                            Няма ли да може да го изпратите в офиса и аз да си го взема от там ?

                            Коментар


                            • От: Поръчки за Календар за 2012 г. със снимките от Форума. И на други неща...

                              Аз дали ще мога да поръчам един календар (стикер за кола). Ако може по Спиди, за фирма "Униформа" ЕООД - София, бул. Ал. Стамболийски 51 да търсят Кристиан Стефанов. Благодаря предварително.

                              Коментар


                              • От: Поръчки за Календар за 2012 г. със снимките от Форума. И на други неща...

                                Здравейте, искам един календар до гр.Перник, офис на Еконт - кв.Изток, Спас Спасов, тел.0895867215. Лепенка за мотор. Мерси.
                                OffRoad-a - за някои е страст, за други хоби, за трети професия, а за мен - начин на живот !!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X