Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Поръчки за Календар за 2012 г. със снимките от Форума. И на други неща...

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Поръчки за Календар за 2012 г. със снимките от Форума. И на други неща...

    Не знам как трябва да изглежда професионален фен магазин, и не съм чувал някой да е мислил да го прави. Идеята е да има неща, които са полезни поне с нещо в офроуда. Беден - богат - колкото може, тия неща струват пари, а идеята не е печалба от такава търговия. Та и процентите отиват в себестойността.

    Коментар


    • От: Поръчки за Календар за 2012 г. със снимките от Форума. И на други неща...

      Аз лично имам вече календара и съм силно впечатлен, много ми хареса!
      LZ1ZAH

      Коментар


      • От: Поръчки за Календар за 2012 г. със снимките от Форума. И на други неща...

        Първоначално публикуван от Захари Коровски(Zahari007) Преглед на мнение
        Аз лично имам вече календара и съм силно впечатлен, много ми хареса!
        И на мен много ми харесва, ама нали по-Убаво от мойто гардже нЕма

        П.П. Това е благодарение на моите приятели от
        СТУДИОК3
        (Ако модераторите преценят да трият)

        Коментар


        • От: Поръчки за Календар за 2012 г. със снимките от Форума. И на други неща...

          Използвам случая отново да благодаря на Митко Пунев за изработката на календара. А фирмата, която го изработи си заслужава рекламата, даже си струва и активен линк да се направи към тях, ако имат сайт.
          www.offnews.bg

          Коментар


          • От: Поръчки за Календар за 2012 г. със снимките от Форума. И на други неща...

            Нашият котарак гордо позира до календара
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC02517.jpg
Прегледи:2
Размер:32.2 КБ
ID:5334842Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC02519.jpg
Прегледи:2
Размер:33.4 КБ
ID:5334841
            На сърбела майката му е чесането.
            Борислав Борисов Русе О885 О37815

            Коментар


            • От: Поръчки за Календар за 2012 г. със снимките от Форума. И на други неща...

              Първоначално публикуван от Владимир Йончев Преглед на мнение
              Използвам случая отново да благодаря на Митко Пунев за изработката на календара. А фирмата, която го изработи си заслужава рекламата, даже си струва и активен линк да се направи към тях, ако имат сайт.
              Да имат сайт http://www.studiok3.net/, даже едно от момчетата има регистрация в любимия ни форум.

              Коментар


              • От: Поръчки за Календар за 2012 г. със снимките от Форума. И на други неща...

                Първоначално публикуван от izo4x4 Преглед на мнение
                Форумът е частна собственост. Бедничкият фен-магазин не е на някой, а на собствениците на форума. И те са решили 10% от приходите им да са на разположение за различни акции, които форумът прави. Съветът е от хора, които са се доказали тук и не само. Всеки, който е дал разрешение да се ползва снимката му в календара, го е направил доброволно и се е разбрал със собствениците на форума.
                Нямам нищо против частната собственост. Ако решат нека си въведат и входна такса. Нека си делят приходите както желаят, но защо ни занимават с това?
                Аз само исках да кажа, че този продукт (Офф Роуд Форума) е много добър и популярен най-вече защото има свой собствен дух и принципи. Те обаче се провалят генерално от подобни дребни търговийки, които повече дразнят отколкото да допринасят за оффроуда, за форума, или за каквото го представят там... Винаги има начин да се печели, като запазваш най-доброто, което си създал. Ако желаят, въпросните собственици могат да се замислят; ако ли пък не - могат да продължат да се излагат и да разчитат на високопарни постове. Това си е изцяло тяхна работа.
                Не виждам нищо лошо, че поставям въпроси, но е неприятно, че получих само коментари и нито един отговор.
                Когато се събереш с непознати да играеш покер, първо се огледай кой е жертвата! Ако не я видиш ... значи си ти ...

                Коментар


                • От: Поръчки за Календар за 2012 г. със снимките от Форума. И на други неща...

                  Бате, сам си с мнението си и това явно дразни само теб, така че другите печелят... Ти замислил ли си се колко излиза масрафа с теб да си чешем клавиатурите тук? Щото аз съм и затова се издразних на коментара ти... карай го спокойно и имай едно наум, че форума не извира от интернет самичък, а за да го има се харчат едни здрави пари. А феншоп на такава институция е повече от задължителен!!!

                  Коментар


                  • От: Поръчки за Календар за 2012 г. със снимките от Форума. И на други неща...

                    Отговор на какво? Който го интересува какъв е този съвет и за какво е специалния фонд може да прочете във темите на форума, написано е ясно, жокер използвай търсачката.

                    Календарите си имат стойност 10% от която тези мръсници са решили да дарят на някой друг ей така за да се правят на интересни. Феншопа е такъв какъвто е на мен ми харесва, ако Вие направите по-добър може и да го ползваме - пробвайте.

                    Ицо няколко пъти ви казва че издръжката на този форум не е никак евтина , ако тази тъй наречена от Вас "търговийка" помага за тази издръжка аз съм съгласен да ме "лъжат"
                    088455338две
                    "Е нищо не пали като японските, палят като те видят да вадиш ключа от джоба"
                    Джамбазов 2010г..

                    Коментар


                    • От: Поръчки за Календар за 2012 г. със снимките от Форума. И на други неща...

                      Ако обичате-2бр.календари+лепенки външни.
                      офис на Еконт-гр.Тутракан Чавдар Владимиров
                      до поискване.
                      Благодаря предварително
                      Чавдар Владимиров
                      0887/912075
                      Ленд Ровър Диско 1
                      Самуад в проект

                      Коментар


                      • От: Поръчки за Календар за 2012 г. със снимките от Форума. И на други неща...

                        1 Календар и за мен.. Пловдив, офиса на Е-конт Експрес КЪРШИЯКА, до поискване за Борис Хаджиценев.Тел:0884493979 ....
                        За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                        Honda Dominator 650
                        088ЧЧ93979-->Борис
                        0878956Ч38-->Борис

                        Коментар


                        • От: Поръчки за Календар за 2012 г. със снимките от Форума. И на други неща...

                          И аз се записвам за календар + 4бр.външни лепенки.
                          Ямбол,Еконт,ул."Искър"-1.
                          Янко Желязков-0895443568

                          Коментар


                          • От: Поръчки за Календар за 2012 г. със снимките от Форума. И на други неща...

                            Малко късно отговарям, но признавам, че в скоро време не съм отварял тази тема.
                            Първоначално публикуван от goro01 Преглед на мнение
                            Бих попитал нещо не чак толкова важно:
                            ...
                            Кой и на какво основание продава този календар, на тази цена, ползвайки безплатно чужди снимки?
                            ..
                            В съседната тема (Календар на OFFRoad-Bulgaria за 2012 г. със снимки на потребителите) съвсем ясно се дава отговор, че ние - авторите на снимките, които са били избрани да бъдат върху страниците на първия официален календар на форума/ медията, сме дали своето съгласие, те да бъдат използвани.
                            Организацията протече толкова бързо, че за да може календарът да бъде отпечатан навреме, от редакцията са ползвали направо файловете, прикачени от авторите в темата.
                            proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                            NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                            Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                            Коментар


                            • От: Поръчки за Календар за 2012 г. със снимките от Форума. И на други неща...

                              Ако може и аз да поръчам един календар и два стикера Борислав Кирилов, гр.Благоевград 0878535960 чрез ЕКОНТ
                              0878535960-Боби
                              YAMAHA WR 400
                              MITSUBISHI PAJERO 3,0 V6
                              SUZUKI GRAND VITARA 1,6 16V 04

                              Коментар


                              • От: Поръчки за Календар за 2012 г. със снимките от Форума. И на други неща...

                                Здравеите, бих искал един календар и четири стикера за външно лепене централен офис ''Еконт''гр.Асеновград. Борис Бончев 0893518842.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X