Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на екшън камера

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • GeToVvV
    отговори
    От: Избор на екшън камера

    Ето и едно видео от камерата :
    https://www.youtube.com/watch?v=AS-Vi-wlYlM&t=6s
    Качеството не е много добро ,но тепърва свиквам с настройките на камерата и видео-обработката .Да се надяваме ,че за в бъдеще ще е една идея по-добро .Снимах на 4к резолюция с 30 кадъра в секунда и включена електронна стабилизация .

    Остави коментар:


  • GeToVvV
    отговори
    От: Избор на екшън камера

    Първоначално публикуван от izo4x4 Преглед на мнение
    Здрасти, по принцип би трябвало на YI да стават аксесоари от Гопро, както и китайски, предвидени за гопро... Между другото, да не звучи като реклама, ама и ние предлагаме YI, които са подразделение на Xiaomi и между другото са повече от прилични...
    Да , аксесоарите се идентични за почти всички камери и от Китай може да си вземеш какви ли не ,за без пари .При мен просто е по-трудно да се захване под козирката на каската ,но ще го нагодим .Иначе YI са добри камери ,моделът 4к+ си е пряк конкурент на го про 6 .

    Остави коментар:


  • drago varvar
    отговори
    От: Избор на екшън камера

    Aз могали да питам за мнения и впечатления, ако някой е ползвал тази камера Tom Tom Bandit

    https://www.tomtom.com/en_gb/action-...action-camera/

    Остави коментар:


  • izo4x4
    отговори
    От: Избор на екшън камера

    Първоначално публикуван от GeToVvV Преглед на мнение
    В крайна сметка взех xiaomi yi 4k+ .Изпадна ми на добра цена и това бе основната причина да я взема . Аксесоари към нея йок ,идва с водоустойчив кейс ,батерия и усб .Сега остава да я закрепя под козирката на каската ,което се оказа не лека задача и ще дам отзиви .
    Здрасти, по принцип би трябвало на YI да стават аксесоари от Гопро, както и китайски, предвидени за гопро... Между другото, да не звучи като реклама, ама и ние предлагаме YI, които са подразделение на Xiaomi и между другото са повече от прилични...

    Остави коментар:


  • GeToVvV
    отговори
    От: Избор на екшън камера

    В крайна сметка взех xiaomi yi 4k+ .Изпадна ми на добра цена и това бе основната причина да я взема . Аксесоари към нея йок ,идва с водоустойчив кейс ,батерия и усб .Сега остава да я закрепя под козирката на каската ,което се оказа не лека задача и ще дам отзиви .

    Остави коментар:


  • slaf4u
    отговори
    От: Избор на екшън камера

    Аз ползвам Apeman A80 2018 и съм доволен от това, което получавам като цена/качество. Има 4к и въпреки, че не е истинско, не дразни окото. Работи гладко на 1080/60fps.
    Има стабилизация която работи адекватно. Идва с много удобно куфарче и куп стойки и държачи. Пробвал съм я под вода в морето с кутийката от комплекта - никакви проблеми изключая прецакването на звука, но това е нормало имайки предвид, че микрофона е затворен.
    В момента я ползвам като видео регистратор в колата - поддържа и тази функция.

    Ето един клип правен с нея: цък

    Остави коментар:


  • GeToVvV
    започна тема Избор на екшън камера

    Избор на екшън камера

    Здравейте колеги ! Започнах да се оглеждам за екшън камера с която да си заснемам мото-разходките и други екстремни преживявания .Така ,за момента е ясно ,че Go pro hero 7 black е най-доброто на пазара ,но някак си 700 кинта и отделно пари за аксесоари ми идват твърде много за нещо което ще ползвам няколко пъти в годината .И след като Go pro отпадна от избора ми , се започна голямото лутане .Китайски камери бол ,коя от коя по-добра ,но всички с по някой недостатък в сравнение с Go pro- то ,което предвид ниската им цена е разбираемо .Изгледах доста ревюта ,консултирах се тук-там и се спрях на няколко модела :
    SJcam Sj8 pro
    Akaso V50 pro
    Akaso V50 elite
    и други камери от този ранг като :Eken ,ThiEye ,Xiaomi
    Навярно всички от изброените ще ми свършат работа за моите аматьорски цели ,но от толкова сравнения се обърках и не знам коя да поръчам .Та всеки съвет ще ми е от полза .Като бюджет гледам диапазона между 100-170 долара .Желателно е камерата да снима 4к с 30 или 60 fps и да има добра стабилизация .Ще се радвам да стане дискусия и всеки да сподели впечатления и наблюдения .Поздрави !

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X