Обява

Свий
Няма добавени обяви.

съвет за фотоапарати.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • camozzi
    отговори
    От: съвет за фотоапарати.

    Като обиколих магазините за електроника на 95% от стоката си пише,че производител е Китай. Говорих с един приятел /дребен вносител/ на стоки и той сподели, че е напълно възможно дадена фирма производител да работи както за някоя доказана така и за техния пазар под друго име.А и до някъде мога да се съглася, защото и ние /фирмата в която работя/изнасяме в над 30 държави като само етикетите и цветовото съотношение е различно.Аз лично съм се спрял на други фотоапарата от този сайт между 140 и 180$. Като разглеждам сайта до всеки фирмен фотоапарат е поставена и неговата китайска реплика, но следя и нашите промоции - трябва да си сменя Сонито, че стана на много години.

    Остави коментар:


  • Goblin
    отговори
    От: съвет за фотоапарати.

    Аааа, текста си е копи/пейст пълнеж, възможно и автоматичен, то е ясно.

    Остави коментар:


  • swartalf
    отговори
    От: съвет за фотоапарати.

    Ммм, тезата ми беше с оглед на написаното като текст към него - DSLR и т.н. Инак какви снимки прави и става ли за нещо няма как да знам преди да го пробвам Визуално доста прилича на един от старите турбо-сапунери на Никон мисля, който правеше хич нелоши снимки. Обаче като чета текста не ми се вярва да има нещо общо:

    Reflecting device: Pentamirror - никакъв шанс
    Sensor size: 23,6 x 15,6 mm
    Megapixel: 10.0 - 20.0 - това как го определиха не знам...

    Аз не бих рискувал

    Остави коментар:


  • Goblin
    отговори
    От: съвет за фотоапарати.

    Е хайде, хайде...

    Ако това нещо е наистина Вивитар а не менте на Вивитар - значи си е просто евтин апарат, вероятно правен на същите поточни линии и в същия китайски завод в който е правен някой негов съвсем марков праотец преди две-три години. Вивитар (някога - читави) от няколко години са собственост на Сакар, които пазаруват фалирали фото имена (те държат и Полароид) и ги лепят на китайски масовки. Нищо особено възбуждащо, но все пак не са менте.

    Дали бих си го взел - не разбира се. Но ако нямам друг апарат и нямам други пари - от телефон все е по-добро.

    Остави коментар:


  • swartalf
    отговори
    От: съвет за фотоапарати.

    Егаси злобното менте!

    Това и за детска играчка не става...

    Остави коментар:


  • darkrose
    отговори
    От: съвет за фотоапарати.

    Първоначално публикуван от camozzi Преглед на мнение
    Какво е мнението Ви за този фотоапарат. Заслужава ли си парите? http://www.aliexpress.com/item/DRCD-...11177.html?s=p

    Благодаря предварително за мненията Ви
    Лично мое мнение - НЕ.

    Остави коментар:


  • camozzi
    отговори
    От: съвет за фотоапарати.

    Какво е мнението Ви за този фотоапарат. Заслужава ли си парите? http://www.aliexpress.com/item/DRCD-...11177.html?s=p

    Благодаря предварително за мненията Ви

    Остави коментар:


  • I.Stoyanov
    отговори
    От: съвет за фотоапарати.

    Canon sx120 , фуджито не го и заглеждай, помисли за Olympus SP-610UZ добра машинка, но все пак този зуум почти няма къде да го ползваш, а и когато се зумират остротата на изображението спада драстично.

    успех в избора

    Остави коментар:


  • alex052
    започна тема съвет за фотоапарати.

    съвет за фотоапарати.

    здравейте
    трябва да си сменим семейната щракалка.Иска ми се да взема нещо което да не ми е постоянен проблем и повод за драма на жената по повод нестанали снимки/то повече за нея тя е фотографа/.Сега имаме някаква сапунерка самсунг и за чеп за зеле не става-телефона ми прави в пъти по одбри снимки.Така като ни е ограничен бюджета/като цяло ползваме апарата само по почивки...../ гледам и неща втора употреба.
    насочих се към следните модели:
    lympus SP 560 UZ
    Olympus SP-610UZ
    панасоник лумикс DMC fz 8
    FujiFilm finepix s5700-този май отбада че е много тежък
    Nikon Coolpix L100
    гледах и канон подобни
    Иска ми се да има широкоъгален обектив......и да е по компактен.Видях по долу тема за апарат до 200 лева но предпочитам втора ръка по висок клас.Б'джета е 200-300лева....е то това е отзависи.Та на въпроса:
    моля за мнения за горните модели/ние сме строго юзъри само натискаме копчето/
    -ако някой има за продаване апарат моля да пише на л.с.
    благодаря на отзовалите се предварително

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X