Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спортен волан на Фронтера

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Спортен волан на Фронтера

    Здравейте, искам да си сложа спортен волан на Фронтера 94та година но в който и тунинг магазин да питам няма подходящия модел фланец. Всъщност се опитват да ми пробутат версията че всички опели независимо от модела и дали е джип или лека кола са с еднакъв фланец което е супер нелогично. Моля ако някой знае от къде мога да си намеря такъв фланец ще съм много благодарен.

  • #2
    До: Спортен волан на Фронтера

    Първоначално публикуван от HEFE Преглед на мнение
    Здравейте, искам да си сложа спортен волан на Фронтера 94та година но в който и тунинг магазин да питам няма подходящия модел фланец. Всъщност се опитват да ми пробутат версията че всички опели независимо от модела и дали е джип или лека кола са с еднакъв фланец което е супер нелогично. Моля ако някой знае от къде мога да си намеря такъв фланец ще съм много благодарен.
    Фронтерата си има толкова удобен волан с малко фи и удобни захвати, що се занимаваш с глупости, не е голф 3 или калибра. А ако толкова си се навил брой зъби и мери разстояния с шублера и после с шублера в магазина.
    0877 83 30 90 - Жоро

    Коментар


    • #3
      До: Спортен волан на Фронтера

      Попитай за спортен волан за ISUZU Amigo или Rodeo,но вариантите ще са два:или ще те гледат като гръмнати или ти,чувайки цената+доставката ще гледаш като такъв.
      Пък и ние тук основно тунинговаме железарията отдолу,рошави гуми и т.н.,волана какъвто-такъв,стига да е удобен,на Фронтерата е такъв.
      Да не попиташ и за неонки под раздатката,че тогава ще ни попилеят от бъзик феновете на другите марки-то и сега битува мнение,че караме "лимузини" на кокили.
      С тоя спортен волан заби още един пирон...

      Коментар


      • #4
        До: Спортен волан на Фронтера

        Виж това:

        http://cgi.ebay.de/Vauxhall-Opel-Cor...item45ef05d5c8
        Lancia Delta HF Integrale Evolucione

        Коментар


        • #5
          До: Спортен волан на Фронтера

          Първоначално публикуван от stanlypld Преглед на мнение
          Фронтерата си има толкова удобен волан с малко фи и удобни захвати, що се занимаваш с глупости, не е голф 3 или калибра. ...
          И аз така си мислех ... докато не почнах да въртя този
          Прикачени файлове
          Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X