Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво е важното за лебедка за пътна помощ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Какво е важното за лебедка за пътна помощ?

    Какво е важното за лебедка за пътна помощ?
    Вчера си говорихме с един младеж каращ пътна помощ и ме утрепа с това колко е важно да има дистанционно, което хваща не 20 м. не говорим за кабел, а за радио.

    Какво още му трябва?

  • #2
    До: Какво е важното за лебедка за пътна помощ?

    Първоначално публикуван от Nikiboy Преглед на мнение
    Какво е важното за лебедка за пътна помощ?
    Вчера си говорихме с един младеж каращ пътна помощ и ме утрепа с това колко е важно да има дистанционно, което хваща не 20 м. не говорим за кабел, а за радио.

    Какво още му трябва?
    А то какво има друго? Дистанционно му трябва щото кабела е къс и не стига да оперира до колата която закача. Иначе като всяка друга лебедка. Надежно закрепена, товара който ще тегли минимум x 2 (аз бих взел x 3) и необходимия за закачане инвертар. И понеже с тая лебедка работа ще се върши и пари ще се изкарват, аз бих се преусигурил и взел маркова лебедка.

    Коментар


    • #3
      До: Какво е важното за лебедка за пътна помощ?

      И с бавен редуктор.....
      Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
      Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

      Коментар


      • #4
        До: Какво е важното за лебедка за пътна помощ?

        В интерес на истината днес си миследх дали запасяване х3 ще е добре ако вадиш кола по покрив от някоя канавка?

        Коментар


        • #5
          До: Какво е важното за лебедка за пътна помощ?

          Първоначално публикуван от Nikiboy Преглед на мнение
          В интерес на истината днес си миследх дали запасяване х3 ще е добре ако вадиш кола по покрив от някоя канавка?
          Ако вземеш за база микробус/джип (около 2 т.) x3 = 6 т. С лека кола проблеми няма да имаш.
          Аз бих взел 12, или 15000 Lb.
          Последно редактирано от Аndro 160; 14-01-09, 07:47.

          Коментар


          • #6
            До: Какво е важното за лебедка за пътна помощ?

            Първоначално публикуван от Nikiboy Преглед на мнение
            Какво е важното за лебедка за пътна помощ?
            Вчера си говорихме с един младеж каращ пътна помощ и ме утрепа с това колко е важно да има дистанционно, което хваща не 20 м. не говорим за кабел, а за радио.

            Какво още му трябва?
            Каквато и да е електрическа лебедка не е подходяща за целта... само хидравлика...
            VPetrov.photography

            Коментар


            • #7
              До: Какво е важното за лебедка за пътна помощ?

              Преди време се наложи да вадим една фиеста купе от едно дере беше опряна на едно гърво и едвам се държеше и естесвено заорала и земята дърпането нагоре беше трудно пътната с лебедка 5тона не можа да я извади напрая я извадихме с един гранд чероки и лебедката а фиетата знаете колко е тежка
              Газ 69 2.4i
              Густо майна, пътят свърши !!!
              GSM: О895 7О6О59

              Коментар


              • #8
                До: Какво е важното за лебедка за пътна помощ?

                Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
                Каквато и да е електрическа лебедка не е подходяща за целта... само хидравлика...
                Абсолютно правилно!
                0898532785-КИКО

                Коментар


                • #9
                  До: Какво е важното за лебедка за пътна помощ?

                  Те електрическите лебедки за пътна помощ са малко по различни-15000либри тежи около 70кг. и е два пъти по голяма.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Какво е важното за лебедка за пътна помощ?

                    Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
                    Каквато и да е електрическа лебедка не е подходяща за целта... само хидравлика...
                    Правилно моята е преработена от Урал с хидромотор и съм вадил смачкани на топка коли от деретата .Издръжлива е и мощна-обърнат настрани тир съм го изправял обратно на колела.
                    VEREYA MOTORSPORT TEAM

                    Коментар


                    • #11
                      От: До: Какво е важното за лебедка за пътна помощ?

                      колега "Бакалов" интересувам се как си направил лебедката от Урал с хидромотор, предстои ми преработка на подобна лебедка (зил 131), искам да я направя с хидравлика

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X