Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор и сравнение на АТ гуми

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Избор и сравнение на АТ гуми

    Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
    Преди много години едната тойота която купих беше с БФгурич АТ-та - въобще не ми харесаха и ги смених с МТ-та (май пак бяха на БФГудрич) и така всичките ми "джипки" винаги са били с МТ-та. Докато преди седмица не си дадох сметка, че последният Гранд Не е влизал в кал (може би веднъж на разкалян път?) и отидох и смених чудесните МТ-та с АТ

    За сега съм много доволен - много по-тихи и по-шосейни, извън пътя няма никаква разлика за сега, а като дойде дълбоката кал, ше се придържам към пътищата

    Последните ми гуми на Рейнжъра бяха такива . И имах около 40000 км с тях , без никакви оплаквания . Опита ми с тях обаче е само магистрален . За зимата бяха с много малко по-лоши от чисто зимни .
    По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

    Коментар


    • От: Избор и сравнение на АТ гуми

      Първоначално публикуван от ivied
      Идея си нямам с какви зимни си карал, тогава... Или като как и каква е била зимата, щото не е баш така... да не кажа хич.
      Трябва да потърся снимки и да видя . Иначе зимата около Кьолн е много по различна от твоята . Определено е различна и от тази в БГ и дори по начина по който се обработват пътищата . При нас винаги минават торачките преди да завали и за 6-те ми години в ДЕ ,има един или два пъти когато пропуснаха .
      По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

      Коментар


      • От: Избор и сравнение на АТ гуми

        Първоначално публикуван от alexalex69 Преглед на мнение
        Последните ми гуми на Рейнжъра бяха такива . И имах около 40000 км с тях , без никакви оплаквания . Опита ми с тях обаче е само магистрален . За зимата бяха с много малко по-лоши от чисто зимни .

        A, теста беше в кални ями но това бяха други времена, тогава "джипките" ги карах само в най-гадното, сега само се разхождам и стигна ли кофти място - кръгом и пак напред

        Коментар


        • От: Избор и сравнение на АТ гуми

          Първоначално публикуван от ivied
          ...е, то в кални ями и гадното - АТ-та са си за кръгом и пак напред всякакво друго, но сухо, за тва са си...
          Абе има поне едно изключение - Duratrac. Че не е агресивна кална гума е ясно, но е добър компромис за забежки от време на време. Случи се така че миналата година вадих 2-ма от различни места с различна по вид и консистенция кал. Ми извадих ги, и себе си също. Вярно, ваденето не беше някакъв екстрем, поне за мен де - единия, някакъв малък Chevrolet, беше легнал по корем и заровил и носачите в калта, та падна доста време внимателно лашкане, че да не го извадя на части.

          Привидно се пълнят, обаче вероятно понеже са меки се и чистят някак - джипката ми не е от тия, дето можеш да развъртиш на високи обороти, та явно си е от самите гуми.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • От: Избор и сравнение на АТ гуми

            Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
            В случая размера има много голямо значение.
            55 за джип минава по-скоро за нископрофилна гума.
            Карал съм ги на 18 и 20 цола с твоята експлоатация.
            Първото BFGAT е навсякъде по-зле от първото NITTO TERRA GRAPPLER
            Първото BFGAT е навсякъде по-зле от второто KO2.
            Единствената причина в момента да съм BFGATKO2 e че в България не се продава NITTO.

            А сега де,аз тъкмо бай клекнал на КО2то и ти ме метна в тъча
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • От: Избор и сравнение на АТ гуми

              И аз да се включа с малко помощ за членовете на форума
              Дългогодишният ни партньор и спонсор на офроуд състезанията "Боряна Груп" отново ще се включи с награди в следващото издание на "Кърджали Офроуд Фест 2019" и в тая връзка има отново специални цени на гуми и джанти за членовете на форума и хора занимаващи се с офроуд.
              Цените са с включен ДДС и доставка до адрес в България и офертата е валидна до края на година, след това ще има нова с новите доставки и модели !
              Паролата е "От офроуда сме"

              Специална оферта AT,МТ и ЗИМНИ 4х4 2018.pdf

              Специална оферта на Стоманени джанти 2018 ( Darwin Racing ).pdf


              Телефони за поръчка:



              Николай Николов - 0888532627
              Богдан Петков - 0889334040
              Ивелин Йорданов – 0888337227


              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:b63.jpg
Прегледи:3
Размер:102.3 КБ
ID:5801521
              Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 29-10-18, 13:55.

              Коментар


              • От: Избор и сравнение на АТ гуми

                Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                В случая размера има много голямо значение.
                55 за джип минава по-скоро за нископрофилна гума.
                Карал съм ги на 18 и 20 цола с твоята експлоатация.
                Първото BFGAT е навсякъде по-зле от първото NITTO TERRA GRAPPLER
                Първото BFGAT е навсякъде по-зле от второто KO2.
                Единствената причина в момента да съм BFGATKO2 e че в България не се продава NITTO.
                РъМби както е казал народа,опират и тия като са с грайфер,надран е подкалника,а имам само около см грайфер че,като е нова на завой ще опира та шанса за по-висока на тоя СУВ нямам освен ако не се развъртя с флекса.

                Само това ми трябва баси
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • От: Избор и сравнение на АТ гуми

                  Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                  РъМби както е казал народа,опират и тия като са с грайфер,надран е подкалника,а имам само около см грайфер че,като е нова на завой ще опира та шанса за по-висока на тоя СУВ нямам освен ако не се развъртя с флекса.

                  Само това ми трябва баси
                  Къф флекс бе?! Огледай се, палми. И не е валяло 9 месеца вече.
                  https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                  Коментар


                  • От: Избор и сравнение на АТ гуми

                    Ами ако завали
                    Аз за булбар гледам та да,кога последно видя бик тука

                    Явно тоя преди мене е мерил яко,не мога да мръдна на никъде с тоя размер пък и колко повече чета то толкова повече Ниттото ми харесва повече от БФа
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • От: Избор и сравнение на АТ гуми

                      Шса сетиш.
                      Няма страшно в умирачката...
                      Страшното е да си жив!...

                      Коментар


                      • От: Избор и сравнение на АТ гуми

                        Ти да не си бил казарма в Пловдивско?
                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар


                        • От: Избор и сравнение на АТ гуми

                          Не.Но съм бил по командировки из цяла България последните 10, че и повече години.Та то същото.
                          Няма страшно в умирачката...
                          Страшното е да си жив!...

                          Коментар


                          • От: Избор и сравнение на АТ гуми

                            Пак аз

                            Нитто ще да е ОБАЧЕ въпроса вече е дали да е Терра или Ридж модела.

                            http://www.trucktrend.com/how-to/whe...hybrid-theory/

                            Единственото по-кофти от Терата била по-високата им цена иначе били тихи на магистрала,държали на километри,носимост имат,на сухо,мокро и снежец били добре,кал трябва аз да си забъркам,че тук няма и ми е все тая за калта........та въпроса е Някой с преки или не толкова преки впечатления от тия та да се потвърди и тукашното мнение?


                            Малко лошо гледат,ще му стоят като на свинче звьнче ма ще подхождам към СУВа със затворени очи ако трябва.
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар


                            • От: Избор и сравнение на АТ гуми

                              Аз пък гледам в Щатите си има вече Cooper Discoverer A/T3 XLT. Изглежда доста добре, а аз даже се заглеждам в 4S-a защото си го има и тук в БГ.
                              Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
                              Ford Fiesta 1.4 Tdci

                              Коментар


                              • От: Избор и сравнение на АТ гуми

                                И аз ще взимам АТ3 Спорт след време, и се чудя за тези 4S. Все пак около 70лв на гума е по-скъпа за моя размер, което не е малко. Дали си заслужават.
                                А XLT някаква усилена ли се води?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X