Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

    Аз Ше чакам жените ...[emoji2]

    TT
    Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

    Коментар


    • От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

      Признавам си,не съм чел темата.....само заглавието!! Ама.... ебаси и яката тема!!

      Утре АЗ ще питам......за жената!!! Мога ли,не мога ли....време ли е....!! Много яка тема! Пък и развита...!Браво!
      088пет722пет99
      http://www.hydropompi.com/

      Коментар


      • От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

        Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
        .........за жената!!! Мога ли,не мога ли....време ли е....!! .......
        Чак ще съжаляваш, че не си питал по-рано.
        The Flat Earth Society has members all around the globe.

        Коментар


        • От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

          Първоначално публикуван от slatanic Преглед на мнение
          И естествено онова,че тоя пред теб с хубавите гуми може да спре рязко,а ти не все още също си важи.Но както казва бащицата: - В София кола неударена и жена неоправена няма!
          И ако тоя пред теб е със затъмнени задни стъкла мале мале ....
          Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

          Коментар


          • От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

            Първоначално публикуван от slatanic Преглед на мнение
            И естествено онова,че тоя пред теб с хубавите гуми може да спре рязко,а ти не все още също си важи.
            Не може да спре рязко,защото няма спирачкиЕдин ден преди ГТП ще пита,и... ако се налага,ще ги оправи

            Коментар


            • От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

              Първоначално публикуван от Вива ViRuS4eto Преглед на мнение
              Чак ще съжаляваш, че не си питал по-рано.
              Викаш.....закъснял съм! Знаех си че нещо съм пропуснал!!
              088пет722пет99
              http://www.hydropompi.com/

              Коментар


              • От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

                Първоначално публикуван от Даниел Чобанов Преглед на мнение
                И ако тоя пред теб е със затъмнени задни стъкла мале мале ....
                А може да е и някой рацер И с тонирани стопове.
                Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                Из "Златния телец"

                Коментар


                • От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

                  Гледам днес пред вулканизатора се е заформила опашка от икономисти , сменили летните гуми....
                  Фиат Купе
                  Опел Фронтера В
                  Мицубиши Паджеро Пинин

                  Коментар


                  • От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

                    Кой е този който ще сменя летни гуми с зимни за два дни сняг?

                    Коментар


                    • От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

                      Първоначално публикуван от doaiena Преглед на мнение
                      Кой е този който ще сменя летни гуми с зимни за два дни сняг?
                      Тоя, който кара ежедневно, не може да си позволи ползване на метрото (грАдския транспорт) и не е сигурен колко точни са прогнозите на нашите синьоптички

                      Te на това му викам аз типична летна пътна обстановка:

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P3225819-1.jpg
Прегледи:1
Размер:182.2 КБ
ID:5784369
                      Последно редактирано от коко келеша; 22-03-18, 08:43.
                      Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                      Из "Златния телец"

                      Коментар


                      • От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

                        Навън е точно за летни гуми - като се хлъзнеш от цариградско шосе, на Дондуков ще си спрял...
                        Не чета коментари и не отговарям на такива.

                        И коментаторите...

                        Коментар


                        • От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

                          Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                          Тоя, който кара ежедневно, не може да си позволи ползване на метрото (грАдския транспорт) и не е сигурен колко точни са прогнозите на нашите синьоптички

                          Te на това му викам аз типична летна пътна обстановка:

                          [ATTACH=CONFIG]951772[/ATTACH]
                          Ако този ежедневно каращ колата си разчита само на гумите си били то летни или зимни, то по добре да ползва градския транспорт!
                          Точно след 2/3 дни всичко това ще се стопи, хората са казали всяко чудо за три дни

                          Коментар


                          • От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

                            Първоначално публикуван от doaiena Преглед на мнение
                            Ако този ежедневно каращ колата си разчита само на гумите си били то летни или зимни, то по добре да ползва градския транспорт!
                            Точно след 2/3 дни всичко това ще се стопи, хората са казали всяко чудо за три дни
                            Но комент, както казват по филмите. Надявам се, че през тези три дни, ще се движим с теб постоянно по различни улици (шегичка, но не съвсем).
                            Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                            Из "Златния телец"

                            Коментар


                            • От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

                              Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                              Но комент, както казват по филмите. Надявам се, че през тези три дни, ще се движим с теб постоянно по различни улици (шегичка, но не съвсем).
                              Вчера един вероятно каращ с зимни за малко да ме отнесе на едно кръстовище пресичащ го без да се огледа и навлизащ на главен път все едно е черна пътека в гората,... не ме питай аз как се измъкнах, не беше благодарение на гумите ми!

                              Коментар


                              • От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

                                Първоначално публикуван от doaiena Преглед на мнение
                                Вчера един вероятно каращ с зимни за малко да ме отнесе на едно кръстовище пресичащ го без да се огледа и навлизащ на главен път все едно е черна пътека в гората,... не ме питай аз как се измъкнах, не беше благодарение на гумите ми!
                                Разбрахме, че си велик автомобилен пилот и за тебе законите на физиката не важат. Няма да е зле обаче законодателството да се пипне така, че при ПТП в такива условия, ако причинителят не е с подходящи гуми, застрахователят по ГО да показва комбинация от три пръста с преобладавщ среден.
                                Ние не сме неутрални!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X