Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

    Първоначално публикуван от Jivko Преглед на мнение
    Сложихте ли летните гумии
    Даа

    Нямам никакви проблеми, с метрото съм проходим навсякъде

    Коментар


    • #92
      От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

      Женски месец !
      Който търси , намира !
      Човекът е човек, когато е на път !

      Коментар


      • #93
        От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

        Стегнете се. Има половин сантим сняг по тревата и никакъв по асфалта.
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • #94
          От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
          Стегнете се. Има половин сантим сняг по тревата и никакъв по асфалта.
          Това в София. Верно, че ти си тук, ама коли се карат и другаде ...

          20.03.2018 08:02
          Ограничeно е движението на товарни автомобили над 12 тона през проход „Република“, поради снегопочистване.

          20.03.2018 07:38

          Временно движението по път II-71 Добрич - Силистра се ограничава за МПС над 12 т, поради силен снеговалеж и снегонавявания.

          20.03.2018 07:18
          Временно се ограничава движението на МПС над 12 т по път I-7 Шумен - Силистра, в посока Силистра, поради силен снеговалеж и снегопочистване.

          20.03.2018 05:36
          Ограничава се движението за МПС над 12 т по път II-84 Велинград - Юндола - Якоруда, поради обилен снеговалеж.
          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • #95
            От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

            Факт. Просто за пореден път се вижда колко е нефелен нашия закон.
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • #96
              От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

              Е кво е общото с боклука в Сф, та не го извозват? Не само от сокаците.
              А тези простотии се правят от името на всички ни.
              Даника
              Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

              Коментар


              • #97
                От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

                Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                Това в София. Верно, че ти си тук, ама коли се карат и другаде ...

                "....20.03.2018 05:36
                Ограничава се движението за МПС над 12 т по път II-84 Велинград - Юндола - Якоруда, поради обилен снеговалеж."
                Баш за това : плашат любителите .
                Днес го минах на 2 пъти : Пазарджик- Велинград- Юндола-Якоруда-Белица и обратно . Сутринта в планината имаше сняг , пътя беше мокър , но черен . 7-8 градуса. В 13.00 снегът се беше стопил се едно е минал Емо "Снегояда" А асфалта е сух .
                Товарни камиони с ремаркета ( вкл. ТИР-ове) си пътуват свободно. Термометърът сочеше 12-тринайсе градуса.

                ПС. Аз съм все още със зимни гуми на всички коли . Чакам "Април- месец на безопасността" Ма това щото съм патИл . Много !
                Последно редактирано от Vlado_Ts; 20-03-18, 15:42.
                Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                Коментар


                • #98
                  От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

                  Тук в Шумне до обед положението беше достатъчно сериозно. Наваля около 10см сняг, а има стръмни улици колкото искаш.
                  От понеделник вече ще ги сменяме.
                  RAV 4
                  F650GS

                  Коментар


                  • #99
                    От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

                    Ясно е, че и климата изтрещЕ, но това с Р-то в месеца все още си важи с пълна сила, просто температурните амплитуди станаха по-големи.
                    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                    Коментар


                    • От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

                      И естествено онова,че тоя пред теб с хубавите гуми може да спре рязко,а ти не все още също си важи.Но както казва бащицата: - В София кола неударена и жена неоправена няма!
                      Няма страшно в умирачката...
                      Страшното е да си жив!...

                      Коментар


                      • От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

                        Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                        Ясно е, че и климата изтрещЕ, но това с Р-то в месеца все още си важи с пълна сила, просто температурните амплитуди станаха по-големи.
                        Добре си спомням, че през 1995г. в края на март месец си валя яко сняг. Тъкмо бях новобранец в Божурище... Този лаф- с "Р-то" ме подсети.
                        Иначе още съм със зимните гуми на семейните коли.

                        Коментар


                        • От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

                          Честит пореден сняг и лед за летните гуми......!Абе има ли Р в месецааа.......!
                          Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                          Коментар


                          • От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

                            Първоначално публикуван от Jivko Преглед на мнение
                            Сложихте ли летните гумии
                            Що, какъв е проблемът?
                            HONDA CR-V I, 2000г., B20Z1

                            Коментар


                            • От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

                              Привет на всички,

                              Дали ще караме със зимни гуми на 7-8 години при нулеви и поднулеви температури, или ще ги сменим със по-нови летни, всесезонни или АТ, е въпрос на гледна точка и преценка . Миналата година на 22 април минавах Петрохан, отивах към Монтана на протест срещу ненаказуемото бракониерство по нашите родни реки и язовири. На високото си беше зима, особено от северната страна на прохода, имаше на места сериозен сняг. Гьола горе на Петрохан си беше замръзнал. Иначе и в София, и край Монтана пролетта отдавна беше дошла.
                              Та както вече са казали колеги, предвиждайте накъде и по кое време ще пътувате, за да сме живи и здрави.

                              Поздрави.
                              "Land Rover не губи масло, той маркира територия."

                              Искам България чиста!!!

                              Коментар


                              • От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

                                Първоначално публикуван от dimkaraganchev Преглед на мнение
                                Що, какъв е проблемът?
                                И аз това се чудя. Къв е тоя зор? Закона дава право да караш и зимата с летни над 4 мм грайфер, има всесезонни, зимни, кални, всякакви. Доколкото съм си изградил мнение /във форума съм вече осем години/ тук са хора шофьори с опит, знания, възможности. Сега за няколко дни по-рано или по-късно...Сигурно някой чака готова рецепта...Ми няма, всеки сам си решава.
                                сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
                                dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X