Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

    Първоначално публикуван от Rachido4x4 Преглед на мнение
    Колега , да си кажа правичката - мисля си , дали да не отворя нова тема по въпроса .
    Тук и в БгМама.цом
    Да получа повече резултати - за по-точна извадка, при сондиране на мнение от "РачоРисърч"

    Ми като гледам , най-добре се съберете с Нико и доде пиете по ракия ше решите дилемата .

    ... а ако има нужда от арбитраж , аз отскачам чат-пат до Дч (по едни други причини , не касаещи темата) - насреща съм !
    Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

    Коментар


    • #77
      От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

      Аааа, не е за бгмама тоя въпрос, а за бгтатко или иначе казано - нашия форум

      Аз питам, нали щото зимните гуми по стара българска традиция се слагат, когато подготви човек киселото зеле, пък питат разни хора дали да си слагат летните гуми, викам може и това да е свързано с другия ритуал

      П. С. Ракията ако свърши толкова рано ше има сериозен проблем от национално значение!
      Opel Frontera A 2.5tds ' 98 (Тера)
      Renault RX4 '02 2.0 (Архи)

      Коментар


      • #78
        От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

        Първоначално публикуван от Rachido4x4 Преглед на мнение
        Пенчо забравяш много .
        То други нямаше - само оригинални съвеЦки и видинки (един модел - за Космич и Жигули ).
        Ако варбЪргЪр или Шкодилак - се появяха на кварталния терен - цъкахме и се чудехме - де ще си търсят "правилните "гуми.
        За димитровки, не си ли чувал? https://balkan.auction/bg/auction/3728272

        Коментар


        • #79
          От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

          Ндаа, Производството на Стела Бакиш беше лек за всички неволи, който е дрифтил зимно време със Запорожец (5.50Х13) знае за какво иде реч.
          Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
          Из "Златния телец"

          Коментар


          • #80
            От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

            Първоначално публикуван от dimkaraganchev Преглед на мнение
            Хм, гледам в Норвегия вече сменят гумите, вие за България се чудите...
            ... махат тия с шиповете и слагат обикновени зимни
            помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

            Коментар


            • #81
              От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

              Другата седмица го дават да вали сняг.
              Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

              Коментар


              • #82
                От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

                Първоначално публикуван от Jimi Преглед на мнение
                Ако на 20 Март завали сняг, да не се учудите.
                Прогнозата я имаше от началото на Март, но Павката искаше да се похвали, че има два чифта джанти и си сменя гумите пред блока.

                Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
                Drag Grand Canyon Daily
                Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
                LZ1JYM

                Коментар


                • #83
                  От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

                  Днес ходихме до Момчилови поляни.Освен,че си вали сняг има кал бонус.Не стигнах до паметника,че много кал преди него, а до горе освен нас май един джип бе минавал.
                  Та кой се качва на високо да си кара зимно.Другите как си знаят.
                  Няма страшно в умирачката...
                  Страшното е да си жив!...

                  Коментар


                  • #84
                    От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

                    Темата обаче идеално доказва защо в Швеция няма задължителни зимни гуми от дата до дата. Както и Германия.
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • #85
                      От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

                      Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
                      ... махат тия с шиповете и слагат обикновени зимни
                      Хм, такива с шипове въобще не видях. Може би има на север. Аз съм в южната част.
                      HONDA CR-V I, 2000г., B20Z1

                      Коментар


                      • #86
                        От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

                        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                        Темата обаче идеално доказва защо в Швеция няма задължителни зимни гуми от дата до дата. Както и Германия.
                        Също така доказва, че е хубаво да има регулация, пък и била тя не от дата до дата , а примерно при "зимни условия", както е в цитираната Германия.
                        Пък и швеците май не си сменят гумите пред блока...
                        Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
                        Drag Grand Canyon Daily
                        Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
                        LZ1JYM

                        Коментар


                        • #87
                          От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

                          Първоначално публикуван от Jimi Преглед на мнение
                          Пък и швеците май не си сменят гумите пред блока...
                          Що, какво му е?
                          Като си сменявам гумите правя и пълен преглед на окачване, спирачна и кормилна система. АЗ си го правя и аз си отговарям. Два пъти в годината ако не се появи нещо извънредно. Последните двадесетина години извънредни проблеми не са се появявали.
                          сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
                          dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

                          Коментар


                          • #88
                            От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

                            Първоначално публикуван от Чичо Преглед на мнение
                            Що, какво му е?
                            Нищо му няма.
                            Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
                            Drag Grand Canyon Daily
                            Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
                            LZ1JYM

                            Коментар


                            • #89
                              От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

                              Първоначално публикуван от McNicko Преглед на мнение
                              Аааа, не е за бгмама тоя въпрос

                              ....
                              Нямаш си идея, просто...

                              Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                              Ми като гледам , най-добре се съберете с Нико .... аз отскачам чат-пат до Дч (по едни други причини , не касаещи темата) - насреща съм !
                              Заповядай - с колегата от Дч не се познаваме лично - ето повод да се запознаем пред свидетел.

                              Първоначално публикуван от McNicko Преглед на мнение
                              ..П. С. Ракията ако свърши толкова рано ше има сериозен проблем от национално значение!
                              Ако искаш да ти пратя едно шише за дегустация - само избери м/у 1 и 17 годишна .(в случая годините не са от значение - щото най-старата ...ми е първата и се учех още...)

                              Не казвам , че продавам (тука има и нападжии) - имам си . Щом имам от 17 години - ясно е .

                              Коментар


                              • #90
                                От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

                                Сложихте ли летните гумии
                                088455338две
                                "Е нищо не пали като японските, палят като те видят да вадиш ключа от джоба"
                                Джамбазов 2010г..

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X