Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

    Първоначално публикуван от ivaningbg Преглед на мнение
    Колеги, сменяйте си гумите по формулата на германците. Те казват така: "Von O(ktober) bis O(Stern)". Това значи: от Октомври до Велик ден.
    Там там, е къде е първи май - щото то великден и тогава бива.
    Най-добре целогодишно, за по-лесно
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • #47
      От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

      тази година е седмица преди нашия: на 1 април. Без майтап
      JEEP Grand Cherokee WK2; 184kW (250 PS), 2017 г.
      Тел: +359 887 847261

      Коментар


      • #48
        От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

        Абе аз съм катогъз и у наше село Великден бива и на 5 май.
        Кви зимни гуми, кви пет лева, къф кон на втория етаж
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • #49
          От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

          Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
          Аз да използвам раздумката ,та да сондирам мнение :може ли вече да си обувам маратонки , или да маам с кубинките до 1-ви април ?
          Може както ти е кеф, важното е да си с вълнени чорапи.
          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

          Коментар


          • #50
            От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

            Първоначално публикуван от georgipetkov64 Преглед на мнение
            Преди 30г. ги сменяхме,когато се покажат конците на Виденките.
            Ама нямаше други,по-старите знаят за какво иде реч.
            А преди 40, като нямаше Видинки?

            Коментар


            • #51
              От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

              Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
              Може както ти е кеф, важното е да си с вълнени чорапи.
              Вълнени чорапи се носят зимата с плетените летни обувки.
              Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

              Коментар


              • #52
                От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

                Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                А преди 40, като нямаше Видинки?
                Маахме с ДИМИТРИВКИ 8 сесезона !!!

                Коментар


                • #53
                  От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

                  Първоначално публикуван от Даниел Чобанов Преглед на мнение
                  Вълнени чорапи се носят зимата с плетените летни обувки.
                  Що, на гумените галоши кво им е ?!
                  ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                  Коментар


                  • #54
                    От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

                    Първоначално публикуван от ivaningbg Преглед на мнение
                    Колеги, сменяйте си гумите по формулата на германците. Те казват така: "Von O(ktober) bis O(Stern)". Това значи: от Октомври до Велик ден.
                    Германците имат доста по-различен климат от нашия. Така че в случая не трябва да правим равнис по тях.
                    Аз всяка година ги сменям различно - според обстоятелствата и къде ще се пътува Март/Април/Май. Алпите дори и след Великден предпочитам да ги прекосявам със зимни гуми, въпреки че швейцарците чистят показнО. Предния ден се изваля бая сняг.
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2356m.jpg
Прегледи:1
Размер:314.5 КБ
ID:5783741
                    Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                    Коментар


                    • #55
                      От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

                      Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                      Аз да използвам раздумката ,та да сондирам мнение :може ли вече да си обувам маратонки , или да маам с кубинките до 1-ви април ?
                      Зависи на какво си ги нахлузил и къде мааш. В момента маам с джапанки, но си нося и едни шушони.
                      Ебати темата
                      А тези простотии се правят от името на всички ни.
                      Даника
                      Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                      Коментар


                      • #56
                        От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

                        Първоначално публикуван от novatech Преглед на мнение
                        Баси и щофЕра дато ще съм , ако ми трябва съвет кога да си сменя гумите....
                        Те тва е истината! Друата седмица го дават до -6,с летни гуми си е аутсайдерска работа,ма некои и на сняг карат с такива,та нищо чудно че са ни шарени новините с пътни инциденти и изненадани от зимата .3 -4дена с 20 градуса нищо не значат до края на април.
                        Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                        Коментар


                        • #57
                          От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

                          Хубавото в моя случай е че имам и двата комплекта гуми заедно с джантите, (зимни и летни), та ако се наложи да пътувам на дълъг път и има за тогава сняг, ще си сменя гумите без проблем, а за града така и иначе ще си ползвам метрото.

                          За пореден път се убеждавам, какъв плюс е да имаш два комплекта гуми с джанти

                          Коментар


                          • #58
                            От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

                            Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                            А преди 40, като нямаше Видинки?
                            Регенерат.
                            сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
                            dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

                            Коментар


                            • #59
                              От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

                              Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение

                              За пореден път се убеждавам, какъв плюс е да имаш два комплекта гуми с джанти
                              В момента имам 23 гуми с джанти на двата автомобила. Включвам и 2-те резервни.
                              сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
                              dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

                              Коментар


                              • #60
                                От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

                                Първоначално публикуван от Чичо Преглед на мнение
                                В момента имам 23 гуми с джанти на двата автомобила. Включвам и 2-те резервни.
                                Чичооо, това е баси филма !


                                Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
                                ...
                                За пореден път се убеждавам, какъв плюс е да имаш два комплекта гуми с джанти
                                Аз пък за пръв път от 25г. съм само с един автомобил, и се радвам, че не трябва да мисля и за зимни и летни гуми, и ще се опитам възможно по-дълго да е така.
                                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X