Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

    Първоначално публикуван от Даниел Чобанов Преглед на мнение
    Това не означава че четат

    Аз смятам да си износя зимните че им е последно тази зима.
    За мен -правилно решение.

    Коментар


    • #17
      От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

      Рано е !Април винаги воже да направи изненади и в ниското , по високото си е зима до 20-25май.Зависи кой къде мисли да ходи и кара.
      Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

      Коментар


      • #18
        От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

        Гумите ги сменям когато спря да паля печката ;-)
        Нула 8 Седем 8 500 225 Ogi Lazarov
        Nissan Terrano II 2.7TDi '01 (дълга база)
        Opel Campo 3,1 TD '99
        Надпис в каменоломна: "Повече камъни за народа"

        Коментар


        • #19
          От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

          Гумите си сменям някъде на средата на март или към края на месеца. Това лято ще е различно-ще карам зимните на доизживяване. Имат към 3-4мм и зимата нови. Не вярвам повече да пада студ или сняг, така че при първо свободно време ги качвай. Дори евентуално да паднат температурите близки до нулата голяма работа.

          Коментар


          • #20
            От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

            Четат политици. Защото неща, написани за сефте в тоя форум, съм ги чувал после от техните уста. Според мен това е по-лошо от каквито и да е идиоти, защото възможностите на един идиот да се прояви, субективно са сведени до ежедневните му контакти, а териториално-в доста ограниченото пространство, в което се придвижва. С политиците не е баш така...
            Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

            Коментар


            • #21
              От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

              Четох тук-там чрез чичко гугъл, стигнах до извода че най-подходящото време за смяна на зимните гуми с летни е когато температурата достигне 7 градуса и се очертава тя повече да не пада.

              Коментар


              • #22
                От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

                Епа оно у законо си го пише. До 1 март. Предвид че наще калъфи са се презастраховали яко сменяй.
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • #23
                  От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

                  Цък
                  Полезен сайте дето казва че след 7-ми Март навсякъде в мамковината среднодневните температури са над 7 градуса.
                  Аз лично вече съм от 3 дена с лятни
                  Абе колата си пее и гадния му дизел падна разхода магистрално с 0.2/100
                  Land Rover Discovery II, V8 4.0
                  VW Golf VI variant
                  Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                  Коментар


                  • #24
                    От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

                    Чичо сменя гумите когато сменят времето зимно/лятно и обратно. В неделя.
                    сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
                    dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

                    Коментар


                    • #25
                      От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

                      Винаги сменям рано зимните с летни . Сега като гледам прогнозата момента е дошъл.
                      Който търси , намира !
                      Човекът е човек, когато е на път !

                      Коментар


                      • #26
                        От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

                        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                        Епа оно у законо си го пише. До 1 март. Предвид че наще калъфи са се презастраховали яко сменяй.
                        Е па ,некой беше писАл навремето ,че сменя гуми кога жена му си сложи късата пола!Не помня кой.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

                          Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
                          ....кога жена му си сложи късата пола!...
                          Ето защо карам само със зимни...
                          The Flat Earth Society has members all around the globe.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

                            За зимните незнам,ама за калните е мноого рано.
                            Последната седмица 2 пъти ме дърпаха
                            Use since:
                            OpenBSD 3.x
                            FreeBSD 4.x
                            Centos 5.x Debian 3.x Ubuntu 7.x Аз съм фен на OpenWRT.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

                              При моето каране всяка година сменям гуми. От много време насам карам само със зимните, доизносвам ги през лятото и есента слагам новите зимни. Предишни години не забелязах разлика през лятото дали съм още със зимните или съм сложил летни. Затова възприех каране само със зимни. Износват се еднакво интензивно като летните.
                              На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор.
                              "Погледнато формално, всичко е нормално. Погледнато нормално, всичко е формално!"-Радой Ралин

                              Коментар


                              • #30
                                От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

                                Ако на 20 Март завали сняг, да не се учудите.
                                Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
                                Drag Grand Canyon Daily
                                Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
                                LZ1JYM

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X