Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

    Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
    ... ма се отплеснахме в друга посока.
    Викаш , кат се отплеснем , нема да е полезно за темата ?
    Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
    ...Дванаес'така с дисковете отпред беше друга работа....
    Отпред - да , ама отзад с барабаните си беше същата .
    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
    .... И никой не ловеше снежинките....
    ....и немаше застанАл полицай до всека дупка ... и Баце го немаше даже .
    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
    ...Колко е спирачния път на Москвич от 100?....
    Да караш Москвич със 100 и внезапно да набиеш спирачките , требе да си без чувство за съхранение .
    ... но кат се замисля... различно е : може да приключиш експеримента в канавката по посока на движение , а може и в тази на насрещното .Зависи кое колело е хванАло.
    Последно редактирано от Vlado_Ts; 22-03-18, 15:15.
    Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

    Коментар


    • От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

      Днес сложих летните гуми Сега е момента - нямаше никой в гумаджийницата
      Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
      Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

      Коментар


      • От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

        Абе друго си е без сервоуселвател на спирачките ся една икономия кат ората не стаа...
        Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

        Коментар


        • От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

          Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
          Викаш , кат се отплеснем , нема да е полезно за темата ?

          Отпред - да , ама отзад с барабаните си беше същата.
          ...
          Кое е полезно за темата, не съм аз тоя който ще каже, ма дано да е.

          А въпроса за барабаните отзад го очаквах от Търтея.
          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

          Коментар


          • От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

            Първоначално публикуван от Даниел Чобанов Преглед на мнение
            Абе друго си е без сервоуселвател на спирачките ся една икономия кат ората не стаа...
            Така е, Вартбурга от Юндола, та чааак на Белово се палеше !
            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

            Коментар


            • От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

              A още не е отворИл дума за брезнишкото феродо.
              Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
              Из "Златния телец"

              Коментар


              • От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

                Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                A още не е отворИл дума за брезнишкото феродо.
                Тва го бЕх забравИл !
                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                Коментар


                • От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

                  Тука в Прищина е 10см сняг от сутринта и -5 ,а идват и -7 тия дни,идеално за ентусиасти с летни гуми,ма тука кой погледнах не видех да е сложил такива ,освен на една американка от Онтарио на митнически терминал ,току що докарана.При нас по Софийско разбрах ,че също било лъзгаво и добро за летни.Летни само на джип и не на всеки.
                  Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                  Коментар


                  • От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

                    Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
                    .Летни само на джип и не на всеки.
                    Джипа, все си мисля, че има спирачки като лека кола. Като добавиш и килцата и става идеална шейна.
                    Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
                    Drag Grand Canyon Daily
                    Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
                    LZ1JYM

                    Коментар


                    • От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

                      Приказвате си. Какъв Пазарджик, какъв Пловдив, каква корупция.
                      На преглед се минаваше в КАТ - Враца. Само там. Ако колата ти не е измита и по двигателя има масло
                      те връщат още на Пост № 1. Да не ти държи колело, крушка по външното осветление да не свети, клаксон,
                      чистачки - няма минаване. Вън и после почваш пак от Пост № 1. Описване номерата на гумите на формуляра
                      да не минеш с гумите на някой приятел, че твоите нямат грайфер.
                      На канала те вдига на моста и почва да клати шарнири, кормилни щанги, гърнето да не ручи....
                      Ама някои само са чували как е било.
                      Последно редактирано от Chicho1; 22-03-18, 20:35.
                      сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
                      dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

                      Коментар


                      • От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

                        ...
                        Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

                        Коментар


                        • От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

                          Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                          Ако си мислиш, че сутринта към и през Предела (нищо, че е по на юг ) е било по-различно, се лъжеш !
                          ...

                          А за прегледите преди '89-та, онова кръгче с перфорираните дупки, което се лепеше на предния джам нЕмаше как да го земеш ако всичко не ти е у ред, освен ако не си "нЕкой", ма тогава твойта кола си стои чисто нова и перфектна в гаража щото те возят със служебна за която пък се грижи бая народ.
                          Това го казвам като ползвател на автомобил и собствен мотор по "онова време", въпреки че нямах книжка.
                          Също така съм бил и свидетел на фЪргане на нови накладки след спускане от Щастието до Воденицата с ЛАДА при поредното среднощно забавление, което не виждам как ще стане ако ги нЕма спирачките.
                          В началото на "90-те почти всяка вечер зимЪска, особено ако имаше пресно навалял сняг, ходехме на отсечката към Плана, като всички специално наточени за тая работа Жигулатори бяха с рошавите Видинки.

                          ... нооо, времената се промениха, та добре и ние с тях, щото е добре да се вслушаме в изводите на Дарвин.
                          Помня аз,как се минаваше ГТП.И не съм връщан един път!
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0793.jpg
Прегледи:1
Размер:354.2 КБ
ID:5784433
                          .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                          Киа спортаж2000тди 98г
                          Ауди А3 1.9ТДИ
                          Каравана Аdria 390Q

                          Коментар


                          • От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

                            Ааа, за ГТП съм връщан два пъти с 'Москвето' на приятел, заради прословутата ръчна спирачка Накрая ме отвориха на номера с капачката от бира и минАх Сваляхме барабана директно в двора на КАТ Или задържаше, или не хващаше...
                            Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                            Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                            Коментар


                            • От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

                              И късмет освен гуми и мисъл. Днес ми поднесе на лед баш където не очаквах. Пред леда сухо, зад него също, ама за 3-4 метра си беше черен лед,добре че не беше остър завой, теч ли беше тъй и не разбрах.
                              байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                              Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                              Суперспам - спама на суперите

                              Коментар


                              • От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

                                Първоначално публикуван от georgipetkov64 Преглед на мнение
                                Помня аз,как се минаваше ГТП.И не съм връщан един път!
                                [ATTACH=CONFIG]951876[/ATTACH]
                                Ооо, и аз имам от Вартбурга, ама не се сещам къде съм забил документите барабар с тия от 123-ката, а в момента не ми се рови.
                                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X