Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Правилното въже.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Правилното въже.

    стоманено ли е въжето и какво натоварване издържа
    Газ 69 2.4i
    Густо майна, пътят свърши !!!
    GSM: О895 7О6О59

    Коментар


    • До: Правилното въже.

      днес звънях в тази фабрика в Околчица.Нещо работата сложна.В момента работят само полипропиленово въже 14мм. дебелина само че то гние и слънцето бързо го скапва с една дума за еднократна употреба.Здравото и качествено въже( не му запомних името ) за сега няма да произвеждат.Моля колеги, ако имате инфо за други въжета споделете.Ако някой разполага с излишъци мога да купя.

      Коментар


      • До: Правилното въже.

        Първоначално публикуван от stoil_69 Преглед на мнение
        ....Моля колеги, ако имате инфо за други въжета споделете.Ако някой разполага с излишъци мога да купя.
        Ти сподели това от къде е, че забравих да те питам.
        http://www.youtube.com/watch?v=GZEwC...eature=channel
        Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
        Към модераторите-А изтрийте го сега.
        Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

        Коментар


        • До: Правилното въже.

          Във Варна има як капрон. 28 мм е на цена 10.80 лв. Няма късане, ама трябва да е поне 15 м, за да не удря. Цифра си е. Другия вариант е това. http://www.mm-4x4.com/tow-web-50-met...ton-3013-p.asp Горещо препоръчвам. Малко е късо, ама........ Няма пълно щастие.
          Последно редактирано от targa; 25-05-09, 09:02.
          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

          Коментар


          • До: Правилното въже.

            Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
            Ти сподели това от къде е, че забравих да те питам.
            http://www.youtube.com/watch?v=GZEwC...eature=channel
            Виж що не обичам сапаните и коланите.
            http://www.youtube.com/watch?v=uLm2_GRI2dg
            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

            Коментар


            • До: Правилното въже.

              Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
              Виж що не обичам сапаните и коланите.
              http://www.youtube.com/watch?v=uLm2_GRI2dg
              Е к'во да видя, това съм аз с моя колан. Затова питам.
              Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
              Към модераторите-А изтрийте го сега.
              Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

              Коментар


              • До: Правилното въже.

                Трагедия.
                За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                Коментар


                • До: Правилното въже.

                  Това бялото въже се разтяга като ластик. По меко вадене няма. УАЗа го вадих със засилка и не го усетих.
                  Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                  Към модераторите-А изтрийте го сега.
                  Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                  Коментар


                  • До: Правилното въже.

                    Извинявам се за късният отговор но нямах никакво време да се добера до компютара.Деиствително въжето е страхотно два дни яки тестове, и на всякъде се представи безупречно,измъкването на здраво затънал джип става почти без усилия за дърпащия имам предвид че се теглиха все тежки джипки.Моето е 10м. и ми стъпи с доставката,оплетката за закачване и едни метални защити против протъркване на мястото за закачване 56лв.Гарантирам ви че запитвах доста фирми и при Бай Станьо качество и цена са супер.Няма да правя реклама но като си вземете сами ще се убедите.Това е неговият саит : www.vujeta.com търсете само на мобилните, те са на собственика и можете директно да направите заявка.Няма проблеми с дължината.Може да споменете че колегата от Велинград ви е дал неговите координати.
                    PS.заравих да добавя че това което взех 22мм.
                    Прикачени файлове

                    Коментар


                    • До: Правилното въже.

                      Не е реклама,но найстина въжето е супер.Действа.
                      sigpic

                      Коментар


                      • До: Правилното въже.

                        Първоначално публикуван от stoil_69 Преглед на мнение
                        Извинявам се за късният отговор но нямах никакво време да се добера до компютара.Деиствително въжето е страхотно два дни яки тестове, и на всякъде се представи безупречно,измъкването на здраво затънал джип става почти без усилия за дърпащия имам предвид че се теглиха все тежки джипки.Моето е 10м. и ми стъпи с доставката,оплетката за закачване и едни метални защити против протъркване на мястото за закачване 56лв.Гарантирам ви че запитвах доста фирми и при Бай Станьо качество и цена са супер.Няма да правя реклама но като си вземете сами ще се убедите.Това е неговият саит : www.vujeta.com търсете само на мобилните, те са на собственика и можете директно да направите заявка.Няма проблеми с дължината.Може да споменете че колегата от Велинград ви е дал неговите координати.
                        PS.заравих да добавя че това което взех 22мм.
                        От какъв материал е?

                        Коментар


                        • До: Правилното въже.

                          Свидетел съм ,много е истинско ,като се дърпа става двойно по-дълго.
                          0887 526 564/ 0897 933 755 /

                          Коментар


                          • До: Правилното въже.

                            Първоначално публикуван от stoil_69 Преглед на мнение
                            Гарантирам ви че запитвах доста фирми и при Бай Станьо качество и цена са супер.Няма да правя реклама но като си вземете сами ще се убедите.Това е неговият саит : www.vujeta.com търсете само на мобилните, те са на собственика и можете директно да направите заявка.Няма проблеми с дължината.Може да споменете че колегата от Велинград ви е дал неговите координати.
                            PS.заравих да добавя че това което взех 22мм.
                            Какво се води въжето което си взел?
                            усукано?
                            от полиамид, полиестер, полипропилен или друго?
                            питам щото като идем да знаем какво търсим
                            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                            Коментар


                            • До: Правилното въже.

                              Ако е полезно като информация,да го има.
                              Прикачени файлове
                              Land Rover Discovery:
                              - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
                              Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

                              Коментар


                              • До: Правилното въже.

                                въжето е от полиамид.А да ли е осукано не разбирам.Като се чуете със собственика може да получите по подробна информация,питаите и за други варианти,само знам че полипропилена гори от слънцето и гние.Имаше фирми който настоичиво ми го предлагаха като перфектно за нашете нужди.Но не можаха да ме прелъжат.Ако снимките който съм качил могат нещо повече да ви покажат!Вчера си поръчах и едно по късо 3,5м. поръчките ги изпълняват много бързо.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X