Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Правилното въже.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Правилното въже.

    сапан не се ли прави така:
    http://www.animatedknots.com/splice/index.php
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • До: Правилното въже.

      За първи път правя такова нещо, тъй че приемам сЕкакви акъли.
      Можеш ли да дадеш идея за правилното сплитане.

      Коментар


      • До: Правилното въже.

        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
        сапан не се ли прави така:
        http://www.animatedknots.com/splice/index.php
        А, баш!!
        Много благодаря.
        Дано не свърши въжето докато се науча

        Коментар


        • До: Правилното въже.

          Първоначално публикуван от mater Преглед на мнение
          1)Това въже не е надеждно не разчитай на него,че ще остане здраво при дърпане на автомобил.
          2)оплитането което си направил е за стоманено въже и не става.

          От снимките по долу ще видиш какъв трябва да е материала на качественото въже и как се заплита. Снимките не са много ясни ама дано помогнат.Виждам че ти се отдава плетенето.
          Благодаря!!

          Коментар


          • До: Правилното въже.

            Май го хванах

            Коментар


            • До: Правилното въже.

              Браво,отличен 6 . Първоначалното заплитане ти е малко хлабаво но като за първи път е отлично. Като го закачиш ,след първото опъване ще се стегне.
              Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
              Дий Снайдер

              Коментар


              • До: Правилното въже.

                Първоначално публикуван от denislav Преглед на мнение
                Май го хванах
                Брехххх,кат истинско сиго направил .Браво.
                Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                Коментар


                • До: Правилното въже.

                  Този начин на плетене на въже ми се вижда малко несигурен. По късно ще кача снимки на един друг по-надежден вид плетене за стоманено въже. Каква е цената на синъото въже , ако не е тайна?
                  Газ 69 2.4i
                  Густо майна, пътят свърши !!!
                  GSM: О895 7О6О59

                  Коментар


                  • До: Правилното въже.

                    Текстилното не става с начина за стоманеното. Едно време бях много обиден че не излиза нищо, колкото и да се старая

                    Коментар


                    • До: Правилното въже.

                      Първоначално публикуван от Аниматора Преглед на мнение
                      Каква е цената на синъото въже , ако не е тайна?
                      1лев/килограм ако не се лъжа. Има и други цветове:червен,бял,жълт,син. Различните цветове са с различен брой жила. Синьото е с 4 а жълтото е с 6 жила. Ако искате да вземете ,пратете ЛС и ще съдействам,може и да го заплета
                      Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                      Дий Снайдер

                      Коментар


                      • До: Правилното въже.

                        Колега,въжето издържа ли теста? та и аз да си поръчам.

                        Коментар


                        • До: Правилното въже.

                          Първоначално публикуван от stoil_69 Преглед на мнение
                          Колега,въжето издържа ли теста? та и аз да си поръчам.
                          Ако питаш за моето - направих си 20-ина метра, подръпнах го на една череша, за да си затегна ушите и да го пробвам - засилка 5-6м. я поема без удар, усещането е като при много рязко спиране - всичко в колата се опитва да погледне през предното стъкло и после дърпа леко назад.
                          Друго не мога да кажа - не съм го пробвал в истинска беда (дано и не става нужда ).
                          Ама много обемисто - ма**а му - напълни ми половината багажник, който и без т'ва е символичен...

                          Коментар


                          • До: Правилното въже.

                            [Ама много обемисто - ма**а му - напълни ми половината багажник, който и без т'ва е символичен...[/QUOTE]


                            Това поражда странно бръмчене в кухавицата ми ,свързано с резервната гума на джипа ти,ма като бръмченето се избистри,ще споделя идеята,да видим,дали е осъществима...
                            Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                            Коментар


                            • До: Правилното въже.

                              Първоначално публикуван от mater Преглед на мнение
                              1лев/килограм ако не се лъжа. Има и други цветове:червен,бял,жълт,син. Различните цветове са с различен брой жила. Синьото е с 4 а жълтото е с 6 жила. Ако искате да вземете ,пратете ЛС и ще съдействам,може и да го заплета
                              Колко кг излиза 10метра ?
                              Газ 69 2.4i
                              Густо майна, пътят свърши !!!
                              GSM: О895 7О6О59

                              Коментар


                              • До: Правилното въже.

                                Първоначално публикуван от Аниматора Преглед на мнение
                                Колко кг излиза 10метра ?
                                Ами то зависи с колко жила го искаш. Това с 4 -жила излезе 12лв-30м . 2-3метра ще са около кило. Абе трябва да се провери пак как беше ценообразуването.
                                Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                                Дий Снайдер

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X