Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Блокиран среден диференциал

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Блокиран среден диференциал

    Здрвейте. Наскоро си купих Мерцедес Спринтер 211 CDI 2004г който е 4х4 с идеята да го правя на кемпер. Според продавача е със задно предаване и има две копчета, едното за блокиране на заден диференциал, а другото за включване на 4х4 с блокиране на среден диференциал мисля в съотношение 35 към 65% и в същото време включва на бавни скорости. Още докато го купувах ми направи впечатление че при стартиране на двигателя трака някакво реле, което пак тракаше докато пусках и спирах 4х4, но наскоро стана нещо, заради което и ви пиша. Бях на черен път,пуснах 4х4, покарах, и в момента в който излизах на асфалта забравих да го изключа и направих сериозен завой. Траканаето на релето изведнъж спря и буса си остана на това 4х4 със светнати датчици че нямам ABS, че не бива да карам бързо и т.н. остана ми и на бавни скорости. Колкото и да се мъчех да натискам копчето да изключа 4х4 нямаше ефект. Аз си мисля, че проблемът трябва да е в машинката която е закрепена на средния диференциал, но дайте съвет наистина тя ли е и как мога да я оправя. Благодаря ви!

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X