Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мерцедес W 140

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Мерцедес W 140

    Много добре знаеш......Кеф цена няма!
    Мерц-а ми дава 10л/100км нафта със 180км/ч на темпомат и си почивам,докато карам! .....Карах преди това ГОЛФ 1.6 бензин .....Е пак е 10л/100км със 160-170км/ч ,та незнам....Май някои неща си струват парите! .....Зимата с Мерц-а си пътувам навякъде,а си имам Витарка за "градските" колувози!
    Ако ще си говорим за 4х4 в съчетание с пътя .....ЕВО-то е моята кола,но това са други теми и нека да не разводняваме на човека хубавата тема!
    Майка Япония.......Всичко друго е компромис!

    Коментар


    • #17
      От: Мерцедес W 140

      Давай да поспамим,тя темата свьрши след пьрвото мнение още

      10 бензин дава и шестака / 320 / с около 140-150 км/ч,а ги гледам са на по-нормални пари тия коли от дизелите.10 бензин дава и Самурай 1.0 с или под 100,че по-горе се иска разрешение от кулата за излитане

      Сега темата ще хване сьвсем кьра,но това поне го знам от опит
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • #18
        От: Мерцедес W 140

        Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
        Давай да поспамим,тя темата свьрши след пьрвото мнение още

        10 бензин дава и шестака / 320 / с около 140-150 км/ч,а ги гледам са на по-нормални пари тия коли от дизелите.10 бензин дава и Самурай 1.0 с или под 100,че по-горе се иска разрешение от кулата за излитане

        Сега темата ще хване сьвсем кьра,но това поне го знам от опит
        Хе-хе, Асене, логично е да хване къра. Сравненията станаха несравними! Не бих дал глас за Самика (най-малкото щот не мога да вляза в него), но съм убеден, че зиматаняма и да се сети за твоите терзания...
        edoors.bg- Джаджи за врати и врати

        Коментар


        • #19
          От: Мерцедес W 140

          ........... инфо за MB W140 300d или 350d? дали от тези модели има 4х4 ............

          Виж как е зададен вьпроса,аз от там тия сравнения вадя.Случи ми се една зима да карам Опел Омега 2.0 като резервна кола и голяма мька еле ако си свикнал да даваш газ само,това в Симеоново и около Драгалевци.
          То сравнение няма,все едно да се замисля дали на жената осмака е добьр за лов и колко зайци му сьбира багажника.Да де ама зайците трябва да са магистрални,че на 3 прьста кал и сьм до там с всичките му ASR,BAS,ABS системки.

          Аз и за това казах - зависи за какво му трябва тоя голям дизел,че и с 4Х4.Силата там е на Ауди
          / това не сте го чули от мен/.

          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X