Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Някой виждал ли е такава фреза?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Някой виждал ли е такава фреза?

    Е ай остави един кусур да има по тея машини де [emoji1][emoji1][emoji1]
    Евала ти правя за старанието с което ги правиш тея машини. Няма ли да ти е жал после да ги пуснеш в боя? Те като за изложба стават.
    А за фрезата благородно ти завиждам, как идкам и аз да заприходя една малка фрезичка- не е истина просто
    I'm not Lost, I'm Discovering !

    088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

    Коментар


    • От: Някой виждал ли е такава фреза?

      Първоначално публикуван от mmtrance Преглед на мнение
      Е ай остави един кусур да има по тея машини де [emoji1][emoji1][emoji1]
      Евала ти правя за старанието с което ги правиш тея машини. Няма ли да ти е жал после да ги пуснеш в боя? Те като за изложба стават.
      А за фрезата благородно ти завиждам, как идкам и аз да заприходя една малка фрезичка- не е истина просто
      Ааа кусури колко щеш . А иначе после си давам газ както си му е реда. На струга вече съм му извъртял бая детайли и резби. Стружките събирам,останалото забтрсвам и пак си светва
      А относно малката фрезичка - рядко,но изпадат

      Коментар


      • От: Някой виждал ли е такава фреза?

        Аз си имам и малка инструментална ТОС ФН 25 .
        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

        Коментар


        • От: Някой виждал ли е такава фреза?

          Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
          Аз си имам и малка инструментална ТОС ФН 25 .
          Абе не е баш съвсем малко това Тос-че. В службата имаме едно и си е бая по-големичко от Асиерата.

          Коментар


          • От: Някой виждал ли е такава фреза?

            Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
            Ааа кусури колко щеш . А иначе после си давам газ както си му е реда. На струга вече съм му извъртял бая детайли и резби. Стружките събирам,останалото забтрсвам и пак си светва
            Ще ти писне да го правиш съвсем всеки път. Аз общо взето се грижа предимно за паралелите напоследък. Много масраф след всеки 20 грама стружки да чистя основно.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • От: Някой виждал ли е такава фреза?

              Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
              Ще ти писне да го правиш съвсем всеки път. Аз общо взето се грижа предимно за паралелите напоследък. Много масраф след всеки 20 грама стружки да чистя основно.
              Ааа то и аз не го правя всеки път. Но си имам едно соновно правило - стружки по машинада след смяна (разбирай като чопля нещо след работа привечер или през почивните дни) да не остават. Имам предвид по паралели, супорт и тнт. На моя струг легена е достатъчно голУем, че да сбира много стружки и го чистя веднъж на 2 седмици. То пак зависи и от детайлите де.

              Коментар


              • От: Някой виждал ли е такава фреза?

                Ако имаш припряна работа ще ти писне, аз го чистя, когато стане животозастрашаващо .
                0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                Коментар


                • От: Някой виждал ли е такава фреза?

                  Със стоманени стружки съм го заевавал много пъти,докато реша,че вече пречат и се пипна да почистя.Но със чОгун или бронз,машината се чисти веднага,минава се с парцал и се омаслява задължително,универсала също му се махат челюстите и се продухва.Това го правя задължително,нищо,че примерно ще произвеждам още два часа стоманени стружки.
                  Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                  Коментар


                  • От: Някой виждал ли е такава фреза?

                    Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
                    Абе не е баш съвсем малко това Тос-че. В службата имаме едно и си е бая по-големичко от Асиерата.
                    По моите критерии си е направо джобна машина Сравнена с Чепела и Фу 321.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:HPIM2946.jpg
Прегледи:2
Размер:138.5 КБ
ID:5808912
                    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                    Коментар


                    • От: Някой виждал ли е такава фреза?

                      Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                      По моите критерии си е направо джобна машина Сравнена с Чепела и Фу 321.
                      Съгласен

                      Коментар


                      • От: Някой виждал ли е такава фреза?

                        Браво,браво,много ме кефиш.Следя с интерес развитието.

                        Коментар


                        • От: Някой виждал ли е такава фреза?

                          Първоначално публикуван от Ники Цонев Преглед на мнение
                          Браво,браво,много ме кефиш.Следя с интерес развитието.
                          Благодаря!
                          Малко съм в застой че много задачи, а и правих 3 дни гайката за z-оста. Все ми излизаше нещо и а за малко, я по малко и 3 дни само за гайката.
                          Отделно и други занимавки, но ще я засиля идните дни

                          Коментар


                          • От: Някой виждал ли е такава фреза?

                            Това е табелката, но не разбирам какво масло са написали.
                            Какво ви е мнението за този гайковерт.
                            Прикачени файлове
                            "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

                            Коментар


                            • От: Някой виждал ли е такава фреза?

                              Първоначално публикуван от kra_kra Преглед на мнение
                              Това е табелката, но не разбирам какво масло са написали.
                              Какво ви е мнението за този гайковерт.
                              Колега да не си объркал темата

                              Инапе аз мога да се похваля с напредъък, най-накрая гайката е реди. Стана перфектна.

                              Коментар


                              • От: Някой виждал ли е такава фреза?


                                Ето една като твоята, може да пробваш пазарлък за оборудване
                                I'm not Lost, I'm Discovering !

                                088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X