Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лазерно рязане, дребна единична поръчка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Лазерно рязане, дребна единична поръчка

    Контура в метри (пропуснал съм), дебелина съм записал - милиметри.
    Теглото на заготовката предполагам е излишно да обяснявам как се смята.
    о 88 з 417 оо 4 - Стоян

    Коментар


    • #17
      От: Лазерно рязане, дребна единична поръчка

      Ясно.
      Ама дименсионното смятане никой не го е отменил, аз за това питах.

      Прочее, тая система SI още ли се ползва в инженерлъка?
      Че аз, такова, преди десети ноември завърших, та не знам вече....

      Коментар


      • #18
        От: Лазерно рязане, дребна единична поръчка

        Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
        Ясно.
        Ама дименсионното смятане никой не го е отменил, аз за това питах.

        Прочее, тая система SI още ли се ползва в инженерлъка?
        Че аз, такова, преди десети ноември завърших, та не знам вече....
        Брат,то между дименсия и деменция разликата не е много,ма когато се получи сума от 30-40 лв за кг спокойно мога да диагностицирам офериращия.Формулата на Стоян е повече от ориентираща и съм сигурен че ако той я прилага ще я оптимизира до максимум.Щот нали,тарикатите знаем че далаверата от геврека е в дупката а не в самия геврек

        Коментар


        • #19
          От: Лазерно рязане, дребна единична поръчка

          Поръчката приета и изпълнена от I.Stoyanov


          Срочно, сръчно и на приемлива за мен цена. Благодаря.

          Коментар


          • #20
            От: Лазерно рязане, дребна единична поръчка

            Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
            Поръчката приета и изпълнена от I.Stoyanov


            Срочно, сръчно и на приемлива за мен цена. Благодаря.
            Жив и здрав

            Коментар


            • #21
              От: Лазерно рязане, дребна единична поръчка

              И при нас в техническия режат единични детайли но им е слаба машинката реже до 4 мм .
              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

              Коментар


              • #22
                От: Лазерно рязане, дребна единична поръчка

                Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                И при нас в техническия режат единични детайли но им е слаба машинката реже до 4 мм .
                Ако става въпрос за ТУ-София - голяма трагедия е там. На времето ръчках чичковците за едни проекти около курсови работи към работодател и никаква работа не ми свършиха - ни качество, нито бързина.

                По темата: помогнете с направата на една такава скоба: http://thelongranger.com.au/toyota/h...nt/tlrth15bcdc

                Размери нямам, но мисля, че е ясно какъв е материала - стомана, ламарина 2мм. с огъване и дупки.

                За сега е единична бройка, с потенциал да се изискват повече бройки за вбъдеще както и за други модели джипки (а може и каравани, че тук в България е по-популярно).
                Тел / Viber: +359 889 396 793

                Коментар


                • #23
                  От: Лазерно рязане, дребна единична поръчка

                  Ако някой ти го направи по снимка, имам огромен интерес към такъв факир.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Лазерно рязане, дребна единична поръчка

                    Първоначално публикуван от Sartor Преглед на мнение
                    Ако става въпрос за ТУ-София - голяма трагедия е там. На времето ръчках чичковците за едни проекти около курсови работи към работодател и никаква работа не ми свършиха - ни качество, нито бързина.

                    По темата: помогнете с направата на една такава скоба: http://thelongranger.com.au/toyota/h...nt/tlrth15bcdc

                    Размери нямам, но мисля, че е ясно какъв е материала - стомана, ламарина 2мм. с огъване и дупки.

                    За сега е единична бройка, с потенциал да се изискват повече бройки за вбъдеще както и за други модели джипки (а може и каравани, че тук в България е по-популярно).
                    Ако си ги ръчкал по начина по който "ръчкаш" тука за скобата , тогава поздравления за чичковците , че изобщо са ти обърнали внимание .
                    Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Лазерно рязане, дребна единична поръчка

                      Първоначално публикуван от Sartor Преглед на мнение

                      Размери нямам, но мисля, че е ясно какъв е материала - стомана, ламарина 2мм. с огъване и дупки.
                      Къде да ти я изпратя???

                      Материал - стомана ламарина 2мм.
                      Огъната с ДУПКИ.
                      Размери от снимката.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Лазерно рязане, дребна единична поръчка

                        В случая търся решение, а не да стоваря всичко наготово - мина времето когато отварях AutoCAD-а и си чертаех навлоя (нямам и желание да се връщам натам).

                        За това търся човек, с който ще седнем, ще замерим всичко нужно и ще направим такава скоба - може да не е същата, но да върши работа. Чичовците от ТУ-София навремето си личеше, че не им се работеше и чакаха само на готов чертеж, без да помислят как би се подобрило дадено нещо - това не ми се беше случвало другаде (нека да се приема като градивна критика). Имам желанието да се науча, но те просто не им се занимаваше с "чираци".

                        Така мисля, че е по-ясно заданието - заяжданията мисля, че са излишни. Ще се радвам, ако има про-активни хора, с които да седнем и да ги помислим нещата.
                        Последно редактирано от Sartor; 15-11-18, 14:29.
                        Тел / Viber: +359 889 396 793

                        Коментар


                        • #27
                          От: Лазерно рязане, дребна единична поръчка

                          Не е работа на оператора на лазера да ти прави чертеж. В тоя ред на мисли - проблема е в теб а не в чичковците.
                          Фиат Купе
                          Опел Фронтера В
                          Мицубиши Паджеро Пинин

                          Коментар


                          • #28
                            От: Лазерно рязане, дребна единична поръчка

                            Ела, ще ти я направя скобата.
                            о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                            Коментар


                            • #29
                              От: Лазерно рязане, дребна единична поръчка

                              Първоначално публикуван от novatech Преглед на мнение
                              Не е работа на оператора на лазера да ти прави чертеж. В тоя ред на мисли - проблема е в теб а не в чичковците.
                              Именно!
                              Още повече, че 90% от "можещите" идващи с чертежи не поемат критика, съвет и акъл... Напротив - сърдят се...

                              Коментар


                              • #30
                                От: Лазерно рязане, дребна единична поръчка

                                Първоначално публикуван от Sartor Преглед на мнение
                                В случая търся решение, а не да стоваря всичко наготово - мина времето когато отварях AutoCAD-а и си чертаех навлоя (нямам и желание да се връщам натам).

                                За това търся човек, с който ще седнем, ще замерим всичко нужно и ще направим такава скоба - може да не е същата, но да върши работа. Чичовците от ТУ-София навремето си личеше, че не им се работеше и чакаха само на готов чертеж, без да помислят как би се подобрило дадено нещо - това не ми се беше случвало другаде (нека да се приема като градивна критика). Имам желанието да се науча, но те просто не им се занимаваше с "чираци".

                                Така мисля, че е по-ясно заданието - заяжданията мисля, че са излишни. Ще се радвам, ако има про-активни хора, с които да седнем и да ги помислим нещата.
                                Трябва ти проектант, готов ли си да плащаш?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X