Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Магазини за заварчика

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: До: Магазини за заварчика

    Първоначално публикуван от KingofROAD Преглед на мнение
    А как точно се ползва? и само за TIG ли върши работа?
    Да основното приложение е при TIG!
    https://www.youtube.com/watch?v=cgb6BThxVU4
    https://www.youtube.com/watch?v=Dz3BH1U3TPc

    Being A Good Welder Is 3% Talent, 97% Not Being Distracted By The Internet.

    Коментар


    • #32
      От: До: Магазини за заварчика

      някои може ли да ми каже каде има магазин в софия за консумативи.като клучета потенциометри за ръкохватката.клуче он-оф

      Коментар


      • #33
        От: Магазини за заварчика

        Здравей,
        Ключета разни имаме, а на тебе какво ти трябва?

        Дойде ми ТИГ-фингъра. Тези дни се надявам да кача и снимки на това което имам.
        АИГ-Заваряване ООД
        Производител на заваръчни апарати "DEL"
        http://www.aigwelding.com
        0889 522 036

        Коментар


        • #34
          От: Магазини за заварчика

          От два дни търся при чичо гугал дистанциона пружина за плазма и евентуално адрес на магазин във софето но иок нищо,даите вие някое адресче че и някои други консумативи да си взема,ще съм ви много благодарен
          0885 297985,мтел-Радо
          0876 556870,виваком като домашен

          Коментар


          • #35
            От: Магазини за заварчика

            Първоначално публикуван от godech Преглед на мнение
            От два дни търся при чичо гугал дистанциона пружина за плазма и евентуално адрес на магазин във софето но иок нищо,даите вие някое адресче че и някои други консумативи да си взема,ще съм ви много благодарен
            Ми то плазми дал господ, горелки също. Въпроса ти е малко като "от кой магазин да си купя горен шарнир за червената кола".
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • #36
              От: Магазини за заварчика

              Първоначално публикуван от godech Преглед на мнение
              От два дни търся при чичо гугал дистанциона пружина за плазма и евентуално адрес на магазин във софето но иок нищо,даите вие някое адресче че и някои други консумативи да си взема,ще съм ви много благодарен
              Е,звънни на номера над твоето мнение...Пък и доста от адресите на предната страница още са актуални.
              Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

              Коментар


              • #37
                От: Магазини за заварчика

                Питам защото софия ми е наи близо а във някакъв плевенски саит само ги има като консумативи за плазма,та затова питам,и да не изреждам тези кадето сте ги посочили по горе саитове те нямат дадени адреси във софия.Зада не им права реклама не ги споменавам,аиг каде например е адреса за сф,замо тел и инжинер на езнам си кои
                0885 297985,мтел-Радо
                0876 556870,виваком като домашен

                Коментар


                • #38
                  От: Магазини за заварчика

                  Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                  Ми то плазми дал господ, горелки също. Въпроса ти е малко като "от кой магазин да си купя горен шарнир за червената кола".
                  Аз имам плазма от два дни колега,по какъв начин да ти задам въпроса като все още и наименованията не ги знам,затова те питам за помощ ако може де да не ставам нахаленНатиснете снимката за да я уголемите

Име:elektrik90-art-53520BINZEL_ABIPLAS_CUT70_дистанционна_пружина.jpg
Прегледи:1
Размер:38.2 КБ
ID:5612622
                  0885 297985,мтел-Радо
                  0876 556870,виваком като домашен

                  Коментар


                  • #39
                    От: Магазини за заварчика

                    Първоначално публикуван от godech Преглед на мнение
                    аиг каде например е адреса за сф,замо тел и инжинер на езнам си кои
                    АИГ - Заваряване ООД
                    Адрес: София, ж.к. Света Троица, ул. Зайчар, бл. 332, вх. Б, ап. 37
                    Последно редактирано от nickbochev; 24-09-14, 17:36. Причина: Питането е за адрес в София, а не за линк
                    0осем9осем7шест0осем7едно
                    Миро

                    Коментар


                    • #40
                      От: Магазини за заварчика

                      Еми, каква е плазмата, и каква и е горелката. Обикновено върху тах си пише, даже върху китайските. На доста видове горелки дистанционерите изглеждат като тоя на снимката.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Магазини за заварчика

                        Колега тази глупост е тотално излишна.
                        "The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
                        Mark Twain
                        СтоЕнчA

                        Коментар


                        • #42
                          От: Магазини за заварчика

                          Е колега аз за какви глупости давам пари че за едно такова колко пък ще се набутам
                          0885 297985,мтел-Радо
                          0876 556870,виваком като домашен

                          Коментар


                          • #43
                            От: До: Магазини за заварчика

                            Първоначално публикуван от welderargon Преглед на мнение
                            Да основното приложение е при TIG!
                            На Панаира ще донесем TIG-Finger-и. 10 лв. бройката.
                            АИГ-Заваряване ООД
                            Производител на заваръчни апарати "DEL"
                            http://www.aigwelding.com
                            0889 522 036

                            Коментар


                            • #44
                              От: Магазини за заварчика

                              Първоначално публикуван от godech Преглед на мнение
                              Е колега аз за какви глупости давам пари че за едно такова колко пък ще се набутам
                              Ха ,абе то и аз давам пари за страшни глупости ,ама поне мен си ме радват ,а мнението на другите ми е транс-пенис.Сега ако пък толкова ти е мерак за тая крива тел:
                              -АИГ(ама ако го имаха мисля ,че до сега щяха да ти го предложат)
                              –Аметист
                              -Редко
                              -Харко-за тук не съм сигурен.
                              Ако искаш адресите на лични или тел. ми е в подписа.
                              Не знам колко ще се набуташ ,ама от както ми обявиха 20лв за едно бакелитено пръстенче което дистанционира електрода от дюзата на Трафимет ес 105 съм жестоко обиден на всички търговци на зав. консумативи.
                              "The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
                              Mark Twain
                              СтоЕнчA

                              Коментар


                              • #45
                                От: Магазини за заварчика

                                Обади се на Асен. Неговите пръстени не са чак толкова скъпи!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X