Обява

Свий
Няма добавени обяви.

THermotec - Да или Не

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • santaclash
    отговори
    По-скоро гредай външни белези- начина на обработка, колко обработени повърхности има, кое е оставено на груба отливка непипнато, качество на отливката. Забелязал съм, че колкото по-сложно и "барнато", толкова по-качествено.

    Остави коментар:


  • mikivt
    коментира - отговор
    Сваг и феби са едно и също. Помпи не правят, опаковат. Както и ина, скф.

  • Scrapheap
    отговори
    Тя не тече, но има сериозен луфт. Тръгнали лагери. Може да се окоти всеки момент. Не я сменям просто така...

    Остави коментар:


  • Маркони
    отговори
    Не знам...По-добро от оригиналното няма.Щом не тече, не бих го пипал.Да махна оригинална част, която работи, и да сложа някаква - нещо не го разбирам.Явно Скрапа има свободно време!Иначе един глас за INA и от мен.

    Остави коментар:


  • Scrapheap
    отговори
    Там, където имам отстъпки. от изброените има само Хепу, но трябва да го чакам. SWAG, като правило продават качествени неща.

    Остави коментар:


  • mikivt
    отговори
    За водни помпи е добре да се взимат от производители, не от опаковчици. Отделно термотек са ниска летва. Помпи правят Долц, Аиртекс, Граф, ГК, Хепу. Не, че не съм чувал за издънки и от тях, ама не са правило.

    Остави коментар:


  • Scrapheap
    отговори
    Аз също не съм имал ядове с ИНА. Има и SWAG за около 200лв. Тя оригиналната помпа си работи и не тече, Просто като сменях ремъка, открих, че има луфт на вала и реших да я сменя. Колата е на 320 000км.

    Остави коментар:


  • Asen Kushlev
    отговори
    Гледам има INA и SKF на почти половината пари. За кола на тези години едва ли Хела са го правили, някой друг го е брандирал. С INA не съм имал проблеми.

    Остави коментар:


  • Scrapheap
    отговори
    Не ща да слагам нищо корейско по Мерцедес. Опит с корейски коли и части не ми липсва. В крайна сметка се ориентирах към HELLA...

    Остави коментар:


  • Juiced
    отговори
    Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
    Налага ми се да сменя водна помпа на една от колите ми М104. Предлагат ми Thermotec, които са полски. Досега не съм видял нещо полско качествено, но може и да има...
    Не съм слагал Термотек и нямам идея става ли или не.
    Питането ми е дали някой е ползвал части от този производител и впечатлението от тях.
    Това, което повече няма да сложа е Метели ИТН, Оптимал.
    Защо не търсиш в магазини за корейски авточасти. КОрейците правят м104 за мусо , корандо и рекстън и като цяло не са им лоши аффтърмаркет частите.

    Остави коментар:


  • Двигателист
    отговори
    Воден радиатор и съединения. Не е имало проблем. Но на Опел. А относно марките - на Тойотата ми сложих преди години Нисенс. Беше най-скъп, изключая оригиналния. Още на първата зима при под -5 градуса се овлажняваше при запресовката между питата и горното казанче. И досега си е така. Над тази температура си е сух. Та така за марките.

    Остави коментар:


  • turtey
    отговори
    Аз.
    някои неща стават.

    Остави коментар:


  • CarTest™
    отговори
    Недей!!!
    Търси нещо читаво.

    Остави коментар:


  • Scrapheap
    започна тема THermotec - Да или Не

    THermotec - Да или Не

    Налага ми се да сменя водна помпа на една от колите ми М104. Предлагат ми Thermotec, които са полски. Досега не съм видял нещо полско качествено, но може и да има...
    Не съм слагал Термотек и нямам идея става ли или не.
    Питането ми е дали някой е ползвал части от този производител и впечатлението от тях.
    Това, което повече няма да сложа е Метели ИТН, Оптимал.

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X