Обява

Свий
Няма добавени обяви.

P0077 nissan patrol y61 3.0d ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • P0077 nissan patrol y61 3.0d ?

    Здравейте . Имам проблем със гореописания код за грешка при нисан патрул у61 3.0 дизел . Има ли някой из форума който е имал подобен проблем , изчетох половината интернет пространство и до колкото разбрах се дължи на липса на обратна връзка от помпата или въздух в системата . Масово по форумите в чужбина препоръчват смяна на горивен филтър или помпа , и двете са сменени но грешката остава дори когато е елиминиран а цялата горивна система и мотора засмуква от туба . От днес след смяна на филтъра при работа на място и при измяня на оборотите не се показва , а се явявя само при задържане на газта на определени обороти било 1200 1500 3000 . Прегледана е цялата инсталация за протрити , окислени проводници и конектори и започвам да се изчерпвам . Другото което искам да попитам е някой със такъв нисан или мотор да ме просветне нормално ли е при този модел помпичката за подкачване на навта да може да се натиска супер лесно , понеже съм си играл и друг път с подобни помпички при напълване на филтъра става твърда .


    Благодаря за отделеното внимание . Прикачвам снимка на грешката .
    Прикачени файлове

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X