Обява

Свий
Няма добавени обяви.

OMV MaxxMotion 100plus

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: OMV MaxxMotion 100plus

    @ Ясен
    В смисъл - извади ти клапаните и ти каза - те това са ти клапаните, или ти показа клапани на снимка?

    Че инак сложната оптика е двайсетина УСД и смартфон.

    Скъпчия ми се струва тоя механик.

    @Avas
    Да не го бръснат за слива - колко да не го бръснат? На кои бензиностанции в града се чака на опашка, за да заредиш?
    Днес получих СМС от газпром за 10 ст под табелна цена, ако заредиш над 50 литра до утре. Офертата важи за следващия месец.

    Тая цена излиза под цената от аптеката.
    Последно редактирано от Veni1; 30-05-17, 20:39.

    Коментар


    • #47
      От: OMV MaxxMotion 100plus

      Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
      @ Ясен
      В смисъл - извади ти клапаните и ти каза - те това са ти клапаните, или ти показа клапани на снимка?
      Направо ми ги даде в ръцете. Бяха осезаемо несиметрични. Новите пък струваха и те някакви левове.

      Коментар


      • #48
        От: OMV MaxxMotion 100plus

        В събота ще ти покажа нещо, дето ми го дадоха в ръцете - подарък от точен съфорумец.

        Коментар


        • #49
          От: OMV MaxxMotion 100plus

          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
          Монтьорът ми последният път взе около 100лв за да ми покаже клапаните. Това за труд, частите отделно. Друг вариант е със сложна оптика.

          А свещите си имат доволно студени детайли, които работят в приблизително същите условия.
          Та кога казваш ще пием бира заедно?
          Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

          Коментар


          • #50
            От: OMV MaxxMotion 100plus

            Събота, пл. Журналист. Часа ще го уточним.

            Коментар


            • #51
              От: OMV MaxxMotion 100plus

              Първоначално публикуван от Владимир Йончев Преглед на мнение
              Някой пробва ли го това гориво да даде мнение?
              напълних един резервоар на събаруто в събота и минах около 360км. извънградско...... върви и работидобре, но не намирам разлика с предишното ми пътуване преди месец по същия маршрут - явно и предното зареждане е било със сравнително читав бензин /Шел/
              ________________________________________________
              Subaru OUTBACK 2,5
              Hyundai TUCSON 2.0

              Коментар


              • #52
                От: OMV MaxxMotion 100plus

                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                Ще сипя на Ужаската и ще ви кажа какво що.
                Ужаската не е показател . Тоя двигател гори всичко което можеш да го запалиш на парцал . В един карбуратор на практика няма какво да се скапе от лошо гориво .
                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                Коментар


                • #53
                  От: OMV MaxxMotion 100plus

                  Вече няколко пълни резервоара съм изгорил само с бензин MaxxMotion 100plus, причината да сипвам само от него, е че преди месец сипах кофти бензин та чак ми светна чека, та от тогава само с въпросния 100 октанов бензин карам, относно разхода на гориво не съм усетил кой знае каква икономия а и не съм седнал да го смятам точно, това което усетих като разлика спрямо А95, пали много по-бързо, в смисъл как чукна стартера и вече е запалил, другия плюс, усетих че педала за газта е много по-чувствителен и има стабилни и мъркащи обороти на празен ход, това е от мен засега, ще си карам все с това гориво докато съм доволен как се държи джипката ми от подписа.

                  Коментар


                  • #54
                    От: OMV MaxxMotion 100plus

                    Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
                    Вече няколко пълни резервоара съм изгорил само с бензин MaxxMotion 100plus, причината да сипвам само от него, е че преди месец сипах кофти бензин та чак ми светна чека, та от тогава само с въпросния 100 октанов бензин карам, относно разхода на гориво не съм усетил кой знае каква икономия а и не съм седнал да го смятам точно, това което усетих като разлика спрямо А95, пали много по-бързо, в смисъл как чукна стартера и вече е запалил, другия плюс, усетих че педала за газта е много по-чувствителен и има стабилни и мъркащи обороти на празен ход, това е от мен засега, ще си карам все с това гориво докато съм доволен как се държи джипката ми от подписа.
                    Като гледам от колко време карам вече само със 100 октановия бензин на ОМВ, от 2017г.

                    Днес за първи път от тогава сипах А95 пак на ОМВ, коренна разлика, колата загуби пъргавината си, усещането е като да караш кола на газ и да си минал от бензин на ГИ, има мощност но не е така пъргава, за съжаление ми идва вече скъпо да карам само със 100 октановия бензин, но за 2 години каране с този бензин, определено е много добро гориво и който има възможност да сипва смело от 100 октановия бензин на ОМВ, ще остане доволен.

                    Коментар


                    • #55
                      От: OMV MaxxMotion 100plus

                      Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
                      Като гледам от колко време карам вече само със 100 октановия бензин на ОМВ, от 2017г.

                      Днес за първи път от тогава сипах А95 пак на ОМВ, коренна разлика, колата загуби пъргавината си, усещането е като да караш кола на газ и да си минал от бензин на ГИ, има мощност но не е така пъргава, за съжаление ми идва вече скъпо да карам само със 100 октановия бензин, но за 2 години каране с този бензин, определено е много добро гориво и който има възможност да сипва смело от 100 октановия бензин на ОМВ, ще остане доволен.
                      Същият ефект е ако караш с 95 и хубава добавка. Да не кажа и по-добър ще се постигне. На 1л ще ти е най-много 5ст по-скъпо.Как да ги компенсираш? Взмиаш си карта с отсъпки към някоя верига. Да кажем Ромпетрол. Пон-петък си 5ст на литър, събота-неделя на 7ст. отстъпка. Та на разумни пари пак си караш с хубаво гориво.

                      Коментар


                      • #56
                        От: OMV MaxxMotion 100plus

                        Все пак зависи дали колата е пригодена за високооктанов бензин. Има коли, които могат да вървят на 95 само заради законовите изисквания, а иначе в книжката пише да се карат с 98 и нагоре.

                        Коментар


                        • #57
                          От: OMV MaxxMotion 100plus

                          Първоначално публикуван от nissan_gr Преглед на мнение
                          Все пак зависи дали колата е пригодена за високооктанов бензин. Има коли, които могат да вървят на 95 само заради законовите изисквания, а иначе в книжката пише да се карат с 98 и нагоре.
                          Има разбира се. От над 20 години.
                          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                          Коментар


                          • #58
                            От: OMV MaxxMotion 100plus

                            Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                            Има разбира се. От над 20 години.
                            Е да де Мисълта ми беше, че при тях май е по-добре да се сипва високооктанов бензин, вместо добавки в нискооктановия.

                            Коментар


                            • #59
                              От: OMV MaxxMotion 100plus

                              Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
                              Същият ефект е ако караш с 95 и хубава добавка. Да не кажа и по-добър ще се постигне. На 1л ще ти е най-много 5ст по-скъпо.Как да ги компенсираш? Взмиаш си карта с отсъпки към някоя верига. Да кажем Ромпетрол. Пон-петък си 5ст на литър, събота-неделя на 7ст. отстъпка. Та на разумни пари пак си караш с хубаво гориво.
                              Препоръчай доказана марка добавка за повишаване на октановото число, и при добавките има фалшификати за съжаление.

                              Коментар


                              • #60
                                От: OMV MaxxMotion 100plus

                                Първоначално публикуван от nissan_gr Преглед на мнение
                                Е да де Мисълта ми беше, че при тях май е по-добре да се сипва високооктанов бензин, вместо добавки в нискооктановия.
                                Абсолютно
                                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X