Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Газова уредба на УАЗ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: ПРОБЛЕМ с УАЗ

    Защо два щуцера на еднокамерен карбуратор? За пръв път чувам такова нещо Мойте УАЗки са с еднокамерен карбуратор с един щуцер, палят си и работят перфектно и разхода е нормален.
    ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
    Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

    Коментар


    • До: ПРОБЛЕМ с УАЗ

      Два щуцера слагат на еднокамерните (от двете страни) за по добро смесообразуване, нали дифузьора е по голям, незнам колко има ефект обаче.
      А колега аз имам чувството че двигателя се дави, или от някъде му бяга вакум ако е настроено всичко, какво разбираш под голям разход? На бензин как е?
      Случайни хора УАЗ не карат

      Коментар


      • До: ПРОБЛЕМ с УАЗ

        На бензин си пали ОК и разхода е нормален проблема е само на газ. Кажете ми карбуратор К126Г от какво е,аз мисля че от москвич 412 моят е К124 имисля да го сменя с стози понеже имам плочка за него заслужавали си и дали няма да вдигне още повече разхода след като К126Г е двукамерен
        Последно редактирано от stanimir.k1973; 20-01-09, 08:54.

        Коментар


        • До: ПРОБЛЕМ с УАЗ

          Колега, след като и твоите карбуратори са еднокамерни каде е разпробит отвора за щуцера,и варианта с ладовия карлбуратор + плочка няма ли да е по удачен

          Коментар


          • До: ПРОБЛЕМ с УАЗ

            Колега, виж тук:http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=29541. Има доста изписано
            Когато човек говори истината - не се налага да лъже!

            Коментар


            • До: ПРОБЛЕМ с УАЗ

              Мисля че ще е добре колегите модератори да обединят двете теми, че се навъдиха много теми все със заглавие "проблем УАЗ" и всичко става много разпокъсано и неясно...

              И пореден съвет към новите потребители:
              Използвайте бутона Търсене помага страшно много

              Коментар


              • До: ПРОБЛЕМ с УАЗ

                Да Жоро е прав по добре ще е
                К-126г/гм/гу - са за моторите Газ 24 и т.н
                К-126п- е москвичовия 412
                К-126Б е Газковия 53, осмака май

                С фланец и плочка ще стане много високо според мен.
                Нетрябва да има много голяма разлика на газ в разхода ако ще и 5камерен да слагаш
                Как ти е вързан испарителя (водата). Дали загрява бързо или замръзва.
                Виж и въздушния филтър.
                Случайни хора УАЗ не карат

                Коментар


                • До: ПРОБЛЕМ с УАЗ

                  Не съм спец по газови, но ще ти кажа колега, че вакумния изпарител не е за предпочитане. По гот е да е елентроника, тоест електрически и е важно колко кИловата е. Ако е много голям, а мотора е малък винаги ше има преразход на гориво ! Относно еднокамерния карбуратор, е най- добре да го направиш с щтуцер всмукател разпробит в тялото на същия преди дроселовата клапа. За предпочитане е преди щуцер всмукателя да има електромагнитен вентил за бърз стоп. Той трябва да получава инфо от електронния блок обработващ импулса от ВН на кабела от бобината задължително през изолацията му.
                  lol:
                  Последно редактирано от Pursie; 04-02-09, 17:22. Причина: Главни Букви, Запетайки и

                  Коментар


                  • До: ПРОБЛЕМ с УАЗ

                    И за какво му е на двигателя на Уаз-а тоя бърз стоп?! За да може да се зацапа някой контакт и джипа да загасне в най-калното дере, и колегата с премръзнали пръсти да търси повредата....
                    Колега, това не е голф-форум
                    Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                    Коментар


                    • До: ПРОБЛЕМ с УАЗ

                      Най простите неща работят най безотказно
                      Случайни хора УАЗ не карат

                      Коментар


                      • До: ПРОБЛЕМ с УАЗ

                        Първоначално публикуван от Nik Преглед на мнение
                        Най простите неща работят най безотказно
                        Напълно подкрепям.
                        "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

                        Коментар


                        • До: ПРОБЛЕМ с УАЗ

                          Първоначално публикуван от spec po avtoelektronika Преглед на мнение
                          Не съм спец по газови, но ще ти кажа колега, че вакумния изпарител не е за предпочитане. По гот е да е елентроника, тоест електрически и е важно колко кИловата е. Ако е много голям, а мотора е малък винаги ше има преразход на гориво ! Относно еднокамерния карбуратор, е най- добре да го направиш с щтуцер всмукател разпробит в тялото на същия преди дроселовата клапа. За предпочитане е преди щуцер всмукателя да има електромагнитен вентил за бърз стоп. Той трябва да получава инфо от електронния блок обработващ импулса от ВН на кабела от бобината задължително през изолацията му.
                          lol:
                          Колега, става въпрос за УАЗ
                          Какъв електронен блок, к'ви 5 лв?
                          Вакуумният изпарител в случая е по-удачен. Към работата и разхода на двигателя, видът блокировка е без значение.
                          "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                          Коментар


                          • До: ПРОБЛЕМ с УАЗ

                            Първоначално публикуван от Nik Преглед на мнение
                            Най простите неща работят най безотказно
                            така си е
                            0898508049
                            0878779144

                            Коментар


                            • До: Газова уредба на УАЗ

                              Неми требе електроника требе ми да излиза от калта.

                              Коментар


                              • До: ПРОБЛЕМ с УАЗ

                                Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
                                И за какво му е на двигателя на Уаз-а тоя бърз стоп?! За да може да се зацапа някой контакт и джипа да загасне в най-калното дере, и колегата с премръзнали пръсти да търси повредата....
                                Колега, това не е голф-форум
                                Ххахаха нееее тоя вентил се слага за да няма детонации след като се изклЮЧИ контактния ключ. Ако двигателя е много горещ. Какво като е УАЗ това не значи че не може да се добавят електронни блокове за подобряване на работата на УАЗ.
                                Последно редактирано от Pursie; 05-02-09, 09:57.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X