Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Особености при карането на автоматик

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Особености при карането на автоматик

    И това кой ти го каза?
    Мисленето е труден и бавен процес и не се отдава на всеки.....
    Grand 3.1TD
    0898 620 306 Стоян

    Коментар


    • #77
      От: Особености при карането на автоматик

      Първоначално публикуван от Billy Преглед на мнение
      .Голям минус е когато карате по някакъв байр че той постоянно сменя скоростите и ако искате да не губите скорост на излизане от завой трябва сам да му превключваш скоростите с лоста.
      Айде бе!!!!
      А ако дадеш газ какво става?!!
      יעבור
      «И това ще мине»

      Коментар


      • #78
        От: Особености при карането на автоматик

        Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
        Айде бе!!!!
        А ако дадеш газ какво става?!!
        Малко спам.Две циганчета си говорят:
        -Знаеш ли колко е хубаво да ядеш геврек?
        -Що,ти,ял ли си ?
        -Не.На бати му казал един дето гледал.
        Мисленето е труден и бавен процес и не се отдава на всеки.....
        Grand 3.1TD
        0898 620 306 Стоян

        Коментар


        • #79
          От: Особености при карането на автоматик

          На Mercedes 722.6 СЕ сменя маслото!!! Моля не пишете текива неща преди да сте сигурни.
          https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

          Коментар


          • #80
            От: Особености при карането на автоматик

            Сменя се или маслото или кутията или колата,едно от трите,избора е твой.А и това с баирчето не го ванах как е.Може и така да се получава ако някой ти е откраднал лоста.

            Дано не работиш маслар някьде и дано не си сменял ти само филтьра на онова Е300 по-горе.
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • #81
              От: Особености при карането на автоматик

              Здравейте,аз имам проблем с автомата на паджеро 2/93 год. от няколко дена не иска да сменя предавките въпреки че маслото е сменено и то от няколко дена но проблема е от преди смяната на маслото.Според вас какъм може да е проблема? датчик или нещо по сложно? а в интерес на истината проблема се появи след скок в една яма на пътя която невидях защото беше пълна с вода,какво да правя? неможе да се кара така

              Коментар


              • #82
                От: Особености при карането на автоматик

                За начало огледай да не се е откачил куплунгът за управление на автомата.
                "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                Коментар


                • #83
                  От: Особености при карането на автоматик

                  ок колега но това каде се намира? съжалявам за тъпия въпрос но въобще несъм в час с тази техника

                  Коментар


                  • #84
                    От: Особености при карането на автоматик

                    Погледни отдолу отдясно на автомата има електромагнитни клапани. Тръгни по проводниците - те ще те заведат до куплунга. От другата страна също има куплунг, но той е за индикациите от раздатката. Доколкото си спомням този за скоростите беше под барчето, някъде пред селектора.
                    Провери и предпазителите.
                    "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                    Коментар


                    • #85
                      От: Особености при карането на автоматик

                      да колега днес разбрах за какво става на въпрос,тре ще се види и там,благодаря за вниманието а ако не се оправи пак ще пиша

                      Коментар


                      • #86
                        От: Особености при карането на автоматик

                        Моята скоростна представлява точно така.IИмам и едно малко кръгло копче на лоста-HOLD.Чувал съм че било за спортен режим на каране,не знам.Интерестно ми е в града мога ли да си карам примерно на S,защото никаква информация не намирам за тоя тип автомобили.Не знам какво е това D3,знам че превключва след потегляне 3-пъти,като не броя тази скорост на потеглянето.Иначе колата винаги я караме в режим D3.Някой знае ли колко литра събира тази скоростна,и къде се намира въпросния маслен филтър.
                        Прикачени файлове

                        Коментар


                        • #87
                          От: Особености при карането на автоматик

                          Колеги тук от форума някой да има подобен автомобил,че искам малко информация за колата.Значи свалях скоростна кутия за смяна на семеринга,която беше изпуснала.Тия ми сложиха масло,покарах колата и ходих за доливане че системата е дръпнала малко.Значи на щеката за проверка на маслото към автомата има 2 графи.На едното пише 20гр. и 65гр.Питал съм в 3 различни сервиза,единият от тях е на Мазда и всички казват някакви противоположности.Един казва че маслото се проверява на горещ мотор,и маслото трябва да е на балязката от 65гр,другия ми казва че колата трабва да работи,включвам на ( D ) и после дърпам ръчната и да е пак около 65гр....Тия от сервиз на Мазда казват съвсем друго,колата да работи и да включа на ( N ),и маслото да е на 65гр,или малко под него.Въпроса ми е как точно се проверява това масло,че вече и аз не знам на кого да вярвам.Казват че при различни модели коли с автом..скоростни,различно се и проверявало нивото на маслото.Колата е 323F,V6,2000kub.ако има някакво значение.Пък и за моя модел не намирам никъде никаква информация за подръжка на колата.Ако някой знае на какво ниво трябва да е маслото ми и как точно се проверява,нека пише.Казват че и ако е повечко не било хубаво,че семеринга избивала.

                          Коментар


                          • #88
                            От: Особености при карането на автоматик

                            Имаш марки за студено и горещо масло. Мери се на запален мотор и P.
                            https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                            Коментар


                            • #89
                              От: Особености при карането на автоматик

                              Първоначално публикуван от fbikz75 Преглед на мнение
                              Моята скоростна представлява точно така.IИмам и едно малко кръгло копче на лоста-HOLD.Чувал съм че било за спортен режим на каране,не знам.Интерестно ми е в града мога ли да си карам примерно на S,защото никаква информация не намирам за тоя тип автомобили.Не знам какво е това D3,знам че превключва след потегляне 3-пъти,като не броя тази скорост на потеглянето.Иначе колата винаги я караме в режим D3.Някой знае ли колко литра събира тази скоростна,и къде се намира въпросния маслен филтър.
                              няма как HOLD да е за спортно каране............ при SUBARU HOLD е за зимата, тръгва на втора и предовратява пробуксуването, а спорт ( при СУБАРУ POWER) е за по-динамично каране.

                              потърси из нета, не може да няма някъде книжка за твоята Мазда, вътре ще е описано кое как
                              ________________________________________________
                              Subaru OUTBACK 2,5
                              Hyundai TUCSON 2.0

                              Коментар


                              • #90
                                От: Особености при карането на автоматик

                                Гаранция че никъде няма нищо за тоя модел,защото съм поръчал на доста приятели да търсят нещо,и досега нищо.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X