Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Авиа А31- мнения

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Авиа А31- мнения

    здравейте колеги!
    Прегледах в раздела,намерих теми за Авия,но никъде не видях точно за А31.Необходим ми е товарен автомобил във връзка със доставка на стоителни материали за къща,която се намира на место където дори Уазката тредно стига в тези снегове,най вече заради големите преспи сняг по това време.Потърсих по обявите и намерих една Авиа А31 със чешки двигател след основен ремонт,бордова, с голяма според мен каросерия-около 5 метра и товароносимост около 4 тона.не познавам тези автомобили не намерих и литература в нета за тях.
    Да помогнете със мнения и впечатления за тези камиончета.
    Предварително благодаря!!!
    основният дефект на автомобила е зад волана:confused:

  • #2
    До: Авиа А31- мнения

    Здравей ,добре си намерил тая марка и модел но по описанието за какво искаш да използваш и наи вече от терена за който споменаваш ТОЗИ КАМИОН ВООБЩЕ НЕЕ ЗА ТАМ!!Каръл съм такава Авия от 84 до 2007г.Така че се вслушай добре в съвета ми.Този камиом е перфектен за асвалт .ЗА твоя случаи ти трябва Авия Преслав,но надали ще намериш читав.Той е с Перкинс мотор, с двойно предаване товароносимост около 2 тона.Но пак ти казвам,трудна работа да намериш читав такъв!! Аи на здрава глава да си връзваш кърпа не те съветвам!!Но все пак успех!!!Чичко ти Фър
    Най-добре е да имаш богати приятели!!!
    Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

    Коментар


    • #3
      До: Авиа А31- мнения

      Първоначално публикуван от перко Преглед на мнение
      здравейте колеги!
      Прегледах в раздела,намерих теми за Авия,но никъде не видях точно за А31.Необходим ми е товарен автомобил във връзка със доставка на стоителни материали за къща,която се намира на место където дори Уазката тредно стига в тези снегове,най вече заради големите преспи сняг по това време.Потърсих по обявите и намерих една Авиа А31 със чешки двигател след основен ремонт,бордова, с голяма според мен каросерия-около 5 метра и товароносимост около 4 тона.не познавам тези автомобили не намерих и литература в нета за тях.
      Да помогнете със мнения и впечатления за тези камиончета.
      Предварително благодаря!!!
      Дълга база Авиа не съм виждал 4х4, за твоите цели вземай една Виетнамка и като си свършиш работа я продавай, другия вариант Ифа 4х4 ама те са по-редки от газките.
      DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
      Skype: pach_bs

      Коментар


      • #4
        До: Авиа А31- мнения

        Дълга база Авия четири по четири няма и не може да имаА Преславчето е съвсем друга концепция питай ще ти се каже имаме борба с тези „машини“
        К мирной жизни не пригоден.
        Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
        ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

        Коментар


        • #5
          До: Авиа А31- мнения

          ...и аз като се параррових стигнах до извода че Преслав ще ми върши работа,читава действително трудно ще се намери,но все пак говорим за двигател Перкинс,смятам че за двигателя части се намират все още,доколкото знам назад-съдинител,скоростна кутия и раздатка са от ГАЗ 66 и за тях има части ,от ремонти не се притеснявам щото са ми нещо като хоби ,все ще се справя...е верно носи по малко но е повече от Уазката.....като не ми е ясно нещо ще питам тука..предполагам че ще се намери и литература по ремонта и подръжката...
          основният дефект на автомобила е зад волана:confused:

          Коментар


          • #6
            До: Авиа А31- мнения

            Шом като си решил ,намирай някои Преслав и започваи! Задължително да му изведеш лост за бавни скорости!На раздатъчната кутия има извод за лост, само сваляш капака ,махаш блокиращия щифт,на негово място пружина и съчма и си готов.Така можеш да се качиш там където да се чудиш как да слизаш!!! Има и още дяволии с които съм се блъскал акъла и ръцете.Ако имаш интерес ,казваи!!Се ша научиш нещо.
            Най-добре е да имаш богати приятели!!!
            Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

            Коментар


            • #7
              От: До: Авиа А31- мнения

              Имам Авиа 31, но не пали студен мотора.
              Пали като и подам топъл въздух но вече и това не спасява положението . Помогнете, че ми побеля главата с това палене на студен мотор ... и пуши СИН пушек до като стопли мотора.
              След тОва се успокоява пушенето...
              Благодаря предварително....!!!

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X