Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ИФА

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ИФА

    Първоначално публикуван от Rocco Преглед на мнение
    Колеги имам един въпрос. Какъв е размера на балонните гуми за ифа торачка,като тази от по-горните снимки. Намерих си 4ри джанти и искам да оборудвам Зил-а с такива,из нета намирам слаба информация и горе доло какви цени държат нови.
    Като цена не зная ,но размерите на моята са 16/70-20 и са украински на днепрошина

    Коментар


    • От: ИФА

      И размер на каквито и гуми да искаш пак си остава джуган ако ще не с 3 а с 30 оси да е

      Коментар


      • От: ИФА

        Първоначално публикуван от metalsmith Преглед на мнение
        И размер на каквито и гуми да искаш пак си остава джуган ако ще не с 3 а с 30 оси да е
        Знам колега,приблизително да постигна като на клипчето

        http://www.youtube.com/watch?v=b20nfsMy7QA

        Коментар


        • От: ИФА

          Цената на горивото дали не надхвърля стойността на дървата. Преди 10-тина години рязах собствена гора около 4 декара. Имам газ 53 и тогава с него кубик дърва ми стъпи на 20лв. Продаваха се за 35лв. извадих около 100кубика. За един месец ги рязахме с баща ми и за труда ни останаха около 1500лв разлика. До миналата година имахме дърва и не сме купували. Сега дават да се прережда. Ама камиона го бракувахме и нямаме транспорт.

          Коментар


          • От: ИФА

            Първоначално публикуван от dimich87 Преглед на мнение
            Цената на горивото дали не надхвърля стойността на дървата. Преди 10-тина години рязах собствена гора около 4 декара. Имам газ 53 и тогава с него кубик дърва ми стъпи на 20лв. Продаваха се за 35лв. извадих около 100кубика. За един месец ги рязахме с баща ми и за труда ни останаха около 1500лв разлика. До миналата година имахме дърва и не сме купували. Сега дават да се прережда. Ама камиона го бракувахме и нямаме транспорт.
            Напълно те подкрепям колега,но аз си го правя за съвсем други нужди. Ще го правя самосвал и нямам намерение да изкарвам пари с него от дъводобив или по-някакъв друг начин,просто терена по който работя го изисква. Относно горивата съвсем е така

            Коментар


            • От: До: ИФА

              Колеги търся си спешно хидравлика за Ифа торачка 4x4, моля помагайте!

              Коментар


              • От: ИФА

                Здравейте! Колеги,имам един въпрос. Дали уралови гуми ще станат на балонните джанти на ифата.

                Коментар


                • От: ИФА

                  Здравейте, пуснах първата си тема, но не се появи и реших да пиша в тази тема.
                  Въпроса ми е за Ифа Л60, по-точно колко литра масло събира скоростната кутия?

                  Коментар


                  • От: ИФА

                    Първоначално публикуван от Andrey_sxbs Преглед на мнение
                    Здравейте колеги , обръщам се към вас най- вече за информация дали случайно някъде има Ифа Мултикар м25 4х4 , разгледах почти всички обяви но явно в България ги няма... Ето как изглежда:
                    http://images03.olx.cz/ui/11/46/37/1...stvi-Praha.jpg

                    Този модел които е от снимката е със гуми и джанти 15 цола
                    http://www.tregi.de/fotos/thumstbl.p...c54ef84423efea

                    Ако някой има някаква иформация за този камион ... а дори и само за джанти 15 цола моля пишете ми на скайп rc_cars_89
                    Благодаря ви предварително
                    http://suchen.mobile.de/lkw-inserat/...ossPrice=false

                    Коментар


                    • От: ИФА

                      Здравейте колеги имам един въпрос и да събудим темата,Купихме една ифа В50Л 4х4 на бързи мой ли се включва предния мост щото на бързи като щтракна палеца включва само блокажа на задния диф а на бавни кат е включва преден мост и блокаж на задния диф а другия палец блокаж на предния диф,Та въпроса е има ли на бързи преден мост и ако има наща що не иска от какво мой да е, Благодарско предварително0

                      Коментар


                      • От: ИФА

                        А бе приятел,ти както говориш,така и пишеш ли?

                        Коментар


                        • От: ИФА

                          е па я съм дървар не съм декан на университето

                          Коментар


                          • От: ИФА

                            Все 8 клас имаш,но както и да е.Направи го от уважение към хората които биха желали да ти помогнат.Защото и да знаят нещо,след 20сек се отказват да ти прочетат поста.

                            Коментар


                            • От: ИФА

                              Предния мост сработва само на бавни, така е оригинално. Блокажите се пускат само на хлъзгав терен. Според мен е хубаво да се отдели блокажа на раздатъчната кутия от този на задния мост.

                              Коментар


                              • От: ИФА

                                А има ли вариант за преработка да се включва преден мост на бързи? Това за разделянето на блокажа с още един кран го знам,

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X