Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Българските ВВС

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Българските ВВС

    Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
    Така са си мислели и едно време, кога са решавали да не слагат оръдия на някои самолети ...

    Ключовата дума в изречението - ЕДНО ВРЕМЕ ма ти това го знаеш по-добре от мен.

    Едно време тягата,радара и ракетите в комбинация с орьдия,леката конструкция и маневреността на МИГчето заедно с опитния пилот и лудостта му са си казали думата.Живея на 15 минути от базата в Мирамар,Топ Гьн да гу е,работя обче на пистолетен истрел от Коронадо и само от гледане през бинокьла ми я есно колко време ще издьржи еднин Гьльб на мира ако някой Сокол,Орел,Ястреб или там как ги крьщават му вдигне мерника / образно казано,на мерник няма и да го прекарва /.
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • От: Българските ВВС

      http://vbox7.com/play:8c794391f3

      http://vbox7.com/play:bbb816ce28
      Всеки трети е шести

      Коментар


      • От: Българските ВВС

        Надежда всяка тука оставете…

        Коментар


        • От: Българските ВВС

          Снимки от летище Балчик



          За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
          0878 79 20 61 Борис

          Коментар


          • От: Българските ВВС

            Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
            Ключовата дума в изречението - ЕДНО ВРЕМЕ
            Дали ? Нещо не съм чул американците да са закрили прословутата си школа в Мирамар . Пък и нов самолет без автоматично оръдие също няма .
            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

            Коментар


            • От: Българските ВВС

              За едно и също говорим,не са я закрили,на Доуди стрийт ми е механика,на Ийстгейт мол ми е оръжейния магазин,а ония ден бях за мебели до Мор,сеседство с базата,там си е,хвъркат си и през ум не им минава да повтарят стари грешки.Тегли един Гугъл ма и без него ти казвам,че се падат тия почти точно срещу музея им.
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • От: Българските ВВС

                Вероятния ти противник знае много добре къде са силните и слабите ти страни както знае и неговите . Естествено е като е наясно че ракетите ти ходят по далече от неговите да те натисне в близък маневрен бой та и в неговата игра трябва да си добър за да оцелееш .
                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                Коментар


                • От: Българските ВВС

                  Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                  Вероятния ти противник знае много добре къде са силните и слабите ти страни както знае и неговите . Естествено е като е наясно че ракетите ти ходят по далече от неговите да те натисне в близък маневрен бой та и в неговата игра трябва да си добър за да оцелееш .
                  Здравейте.
                  Сек.1, моите адмирации за написаното.
                  И пак да припомня, че и в изтребителите 5-то поколение никой не смее да отмени вграденото артилерийско въоръжение за близък бой. Напротив - усъвършенства го, защото има горчив опит.
                  За сега , пък и за в близко бъдеще решаваш фактор в един въздушен бой е пилота. Само той може да управлява въоръжението и да решава как и кога да го използва, както и целия ЛА.
                  Лек ден.

                  Коментар


                  • От: Българските ВВС

                    А сега де http://pan.bg/view_article-64-30686-...9-I-SU-25.html
                    https://en.wikipedia.org/wiki/Textron_AirLand_Scorpion
                    За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                    0878 79 20 61 Борис

                    Коментар


                    • От: Българските ВВС

                      Не е лоша машината, особенно по тези показатели - "US$3,000 per flight hour", "unit cost expected to be below US$20 million", "life of 20,000 hours".
                      Дано и с оръжията ситуацията да е както го показват по авиошоутата.

                      Коментар


                      • От: Българските ВВС

                        Не е лоша сигурно, ама е пълен таш@к мисълта, че е реална алтернатива на способностите на су-25. иначе за някакъв тип авиационна поддръжка на някоя част от сухопътните сили, при дадени операции, все ще се справи. Ако у нас има "авиационни специалисти" , които смятат, че су-25 и а-10 имат реална алтернатива към момента в лицето на подобни самолети като скорпиона, значи авиацията го е окъсала съвсем. Алтернативи по-скоро някои вертолети.
                        Всеки трети е шести

                        Коментар


                        • От: Българските ВВС

                          Няма как да е алтернатива на А 10 и СУ 25 най малкото защото и двата са сериозно бронирани за да работят на ниски височини и са конструирани да поемат доста поражения преди да се стоварят на земята . Освен това е с много ниски въздухозаборници което означава само хубави бетонови писти . По скоро е някаква алтернатива на Лките на които също им приписват свойства на лек щурмовик .
                          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                          Коментар


                          • От: Българските ВВС

                            Само лекичко да напомня, че темата е "Българските ВВС" ...

                            Кой от кого бил по-брониран и колко танка на един заход гръмвал... не е на дневен ред. Ние нямаме летящи самолети. И да има някой, в други ден ще се заземи, затова нашите изисквания са други.
                            Машинката си е много добра, то и проектно така е правена - да е евтина и с евтина подръжка. В момента се нуждаем точно от това, за жалост. От нещо евтино. Пък ако може освен да лети и да стреля...

                            Коментар


                            • От: Българските ВВС

                              Абе не знам.... " Number built - 1 " Само една бройка построена от тоя скорпион...

                              Коментар


                              • От: Българските ВВС

                                Първоначално публикуван от nitro Преглед на мнение
                                Само лекичко да напомня, че темата е "Българските ВВС" ...

                                Кой от кого бил по-брониран и колко танка на един заход гръмвал... не е на дневен ред. Ние нямаме летящи самолети. И да има някой, в други ден ще се заземи, затова нашите изисквания са други.
                                Машинката си е много добра, то и проектно така е правена - да е евтина и с евтина подръжка. В момента се нуждаем точно от това, за жалост. От нещо евтино. Пък ако може освен да лети и да стреля...
                                Изискванията към военните самолети са почти еднакви в цял свят и те са доста по различни от тези към спортните ; селскостопанските и пътническите . Само един критерий да лети не стига . Това е като при вас във флота най евтино е да го превъоръжат с дървени рибарски лодки най евтини са и почни нищо не харчат Произвеждат се от подръчни материали във всяко село покрай морето
                                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X