Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Българските ВВС

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Българските ВВС

    Все пак при създаването на нови модели обикновено се работи паралелно и по планер и по двигатели. В случая доколкото си спомням за двигателя трябвало повече време. И за да не се бавят - започват изпитания и развитие на планера със стар модел двигатели, докато се подготвят новите. И този номер го правят за доста модели. То дори Буран мисля го облитаха с двигатели от ТУ134...
    Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
    Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

    Коментар


    • От: Българските ВВС

      МиГ 25 за разлика от повечето си скоростни събратя е изключително здрав . Нашия който пада в нивите не се разбива напълно и не изгаря поради липса на гориво . Доста от здравите части са използвани после в другите 3 . Случка от Синай . Более серьезное происшествие случилось с самолетом Бежевца: лопнул подкос основной стойки шасси, и она не смогла встать на замки. Летчик принял решение садиться на две опоры. На скорости 290 км/ч он ⌠притер■ самолет к полосе и удерживал его до тех пор, пока скорость не упала. В конце пробега МиГ-25 опустился на крыло, развернулся поперек полосы и остановился. Посадка оказалась настолько удачной, что после ремонта смятой законцовки крыла машина снова была готова к полетам.
      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

      Коментар


      • От: Българските ВВС

        МО изпрати RfP за новия изтребител

        Коментар


        • От: Българските ВВС

          Нищо учудващо - 'изведнъж се разбързАхме' - ако можем да хванем нещо като за последно (т.е. да подпишем някакъв прибързан обвързващ договор срещу нещо на джоб) - да го хванем...
          Гадна работа...
          Дано поне са изпратили запитванията до производители, а не до частна фирма в Н-то село от съответната държава, която изведнъж ще се окаже с по-правилно изпълнени условия отколкото някакъв си производител на изтребители...
          Щото примери май имаше доста точно за такива действия...
          Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
          Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

          Коментар


          • От: Българските ВВС

            Запитванията са си същите както преди, а сега казват че са ги пуснали (отново?) , заради " засиления обществен интерес" , това казването какво са правили.
            Всеки трети е шести

            Коментар


            • От: Българските ВВС

              Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
              ...Дано поне са изпратили запитванията до производители, а не до частна фирма в Н-то село от съответната държава...
              Изпратени са (според статията) на равнище държавни структури, със съответната дейност. Чрез посолствата им тук.
              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

              Коментар


              • От: Българските ВВС

                Ще купят нещо по-старо от Миговете на четворна цена накрая. Щото са много лакоми.

                Коментар


                • От: Българските ВВС

                  Първоначално публикуван от dragozow Преглед на мнение
                  Ще купят нещо по-старо от Миговете на четворна цена накрая.
                  Грешиш.
                  Всеки трети е шести

                  Коментар


                  • От: Българските ВВС

                    Дано да греша бих казал.

                    Коментар


                    • От: Българските ВВС

                      За мен най удачния за нас вариант е Грипен .
                      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                      Коментар


                      • От: Българските ВВС

                        За мен също е Грипен, но имат най-малко лоби и най-малко комисионни за лапане. Естествено че ни трябват нови и не трябва да зависим от великите сили.

                        Коментар


                        • От: Българските ВВС

                          Първоначално публикуван от dragozow Преглед на мнение
                          За мен също е Грипен, но имат най-малко лоби и най-малко комисионни за лапане. Естествено че ни трябват нови и не трябва да зависим от великите сили.
                          Няма такъв вариант . Дори и грипена е кооперирано производство с американците . Хубавото му е че получаваме нов самолет с целия си ресурс за едни 30 години напред не Ф с извъртян ресурс и модернизиран в Португалия .
                          Последно редактирано от sek.1; 11-12-16, 07:11.
                          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                          Коментар


                          • От: Българските ВВС

                            Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                            За мен най удачния за нас вариант е Грипен .
                            Грипен с норвежски ракети и норвежски супербързи невидими корвети! Ех мечти...

                            Коментар


                            • От: Българските ВВС

                              Междувременно, дронове вече си дават дежурства в ЕС по 20ч. и повече, обикалят си на 15-20х.м Пък ние като по-богати нека се ръсим за неефективни и излишни неща. Ама - кеф цена няма плащането имам предвид
                              байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                              Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                              Суперспам - спама на суперите

                              Коментар


                              • От: Българските ВВС

                                Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
                                Междувременно, дронове вече си дават дежурства в ЕС по 20ч. и повече, обикалят си на 15-20х.м Пък ние като по-богати нека се ръсим за неефективни и излишни неща. Ама - кеф цена няма плащането имам предвид
                                Нещо не се чува даже и най-богатите и най-високотехнологичните армии да са си закрили авиацията в полза на дронове. Това поражда нЕкои въпроси, не мислиш ли?
                                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X