Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Надуваеми,разглобяеми и преносими ветроходни лодки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • traper2504
    отговори
    Все още не съм ги обявил в други сайтове.

    Остави коментар:


  • traper2504
    отговори
    Кила не съм мерил , спокойно си го вдигам и нося единия поплавък.

    Остави коментар:


  • traper2504
    отговори
    Може би около 200 - 300 литра , кухи са , но могат да се напълнят с пяна , нямат формовани захвати , но не е проблем някой да си ги направи според проекта си. Цена 1000лв.

    Остави коментар:


  • коко келеша
    коментира - отговор
    Знае ли се обема на един поплавък? Вътре имат ли пълнеж или са кухи? До колкото се вижда, май нямат замонолитени шпилки или болтове за захващане? Някаква цена като отправна точка за пазарлък?

  • traper2504
    отговори
    Размери. Дължина 300см. Широчина 28см. Височина в предния край 40см.
    Прикачени файлове

    Остави коментар:


  • traper2504
    отговори
    Здравейте! Ако някой търси поплавъци за направа на малък катамаран или тримаран да се обади. Имам и продавам два броя правени от мен от стъклопласт , вечни за един проект от , който се отказах . 089937929

    Остави коментар:


  • коко келеша
    отговори
    Всъщност ми трябва модернизиран вариант на Оптимиста - с ръкав за мачтата и съответно обримчения отвор за въженцето на шпринта. Накратко - засилил съм се да въплъщавам в изделие една много стара разработка, допълнително окачвано платно на Катайнен

    Натиснете снимката за да я уголемите  Име:ustroystvo_podvesnogo_parusa.jpg Прегледи:0 Размер:147.3 КБ ID:6528477

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2qa0jut.jpg
Прегледи:222
Размер:56.5 КБ
ID:6528482
    Последно редактирано от коко келеша; 17-11-19, 16:40.

    Остави коментар:


  • BENZBOSS
    отговори
    За Опти не знам някой да шие,за килови едно време Мустака правеше ма това беше преди поне 15 години,сега може и за Опти да са прошили

    Остави коментар:


  • коко келеша
    отговори
    Здравейте, момчета! Чудех се къде да попитам и реших, че тази тема е подходяща, понеже е близо до насочеността на въпроса, а и ще мина бе з пускане на цяла нова тема. Та накратко - някой от по-врелите и кипели в яхтинга, може ли да посочи българска фирма или майстор, който се занимава със шиене на платна и евентуално може да предложи и материал, извън космическите технологии, които налазиха и този сектор. По принцип ми е нужно платно за Оптимист. Благодаря предварително!

    Остави коментар:


  • travelling
    отговори
    От: Надуваеми,разглобяеми и преносими ветроходни лодки

    Свържи се с Милен, автора на темата, той има доста опит.

    Остави коментар:


  • outdoor
    отговори
    От: Надуваеми,разглобяеми и преносими ветроходни лодки

    Здравейте,

    Гледам че темата е позамряла.....а аз тамън се наканих да си купувам някакъв преносим катамаран. Някой има ли по-скоропни впечатления към модел и марка ?
    Гледам разни обяви за по 3-5000 лв... но дали да е състезателен CAT или друго ? Дайте пресни съвети и наблюдения от " потърпевши "

    Остави коментар:


  • traper2504
    отговори
    От: Надуваеми,разглобяеми и преносими ветроходни лодки

    Няма ли кой да се похвали с малко ветроходство тук по южното черноморие?

    Остави коментар:


  • traper2504
    отговори
    От: Надуваеми,разглобяеми и преносими ветроходни лодки

    Айдее , ми замириса на море!

    Остави коментар:


  • wildheart
    отговори
    От: Надуваеми,разглобяеми и преносими ветроходни лодки

    Първоначално публикуван от nola Преглед на мнение
    Днес попаднах на поредно доказателство, че руснаците обичат да копират http://www.catapultcats.com/rig.assemble.3.mast.html не вярвам някой да се е опитвал да копира катамаран "Простор".
    нищо чудно да са копирали и от руснаците ... Простор ги знам от далечната 80 година ... тук като им гледам колите колко са нови
    а и няма нищо лошо да копираш ...само го направи по добро от оригинала, не по лошо... те японците и до днес копират.. и тях ги копират.

    Остави коментар:


  • traper2504
    отговори
    От: Надуваеми,разглобяеми и преносими ветроходни лодки

    Ако на някой му трябват поплавъци /балони/ от стъклопласт да се обади. Стават , както за направа на малък катамаран така и за по голям тримаран. Дълги са 3м. , при интерес ще изпратя снимки на поплавъците. Правих ги за мой проект тримаран , като самата ветроходна лодка ми е дълга 4,10 м. , но поради здравословни причини /операция от дисков херния/ мисля да се откажа от този мерак , дори мисля да продам и ветроходката. Поздрави и успех във хубавото хоби втроходство!

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X