Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой какъв плавателен съд има?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Кой какъв плавателен съд има?

    Имам някаква "италянка" коморицо или нещо подобно.550 дълга с двигател Меркюри 20коня.За сега съм доволен товари много и е устойчива
    Прикачени файлове

    Коментар


    • #47
      До: Кой какъв плавателен съд има?

      Това е моето корито 310 х 125х 50 см, вътре е плоскодънна, а от долу е тримаран, пластмасова е и тежи около 65 кг с греблата и скарата. Имам и два мотора за нея - "Томос" 4 к.с. с въздушно охлаждане за "спокойни" води и "Евинруд" 8 коня. Ползвам я предимно за риболов, но зимата ходим и на лов на водоплаващ дивеч с нея, вече три години я имам и съм много доволен от нея.
      Прикачени файлове

      Коментар


      • #48
        До: Кой какъв плавателен съд има?

        хи-хи... аз имам почти същата снимка...
        помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

        Коментар


        • #49
          До: Кой какъв плавателен съд има?

          И аз да се похваля сдобих се с нов параход срещу една част за БМВ и една услуга по-поправка на лодка .
          И сега си имам сърф във уникално лошо състояние !

          Като го видях се почуствах като моя добър прятел Иван(PACH) със зефира и изведнъш си казах аз съм Иван ,и аз съм виждал как газарите лятото карат сърфове.

          Даже почнах поправката на дъската ,всички части по констукцията са блъскани поне по 2 пъти което ме радва още повече ,платно няма да има ,ще е само дъска ,ще пляскам като гъска насухо ,сега шкуря дъската после ще я китвам ,после ще има боя там ще е изненадата нея няма да я кажа за да е такава.
          И знаменце ще си има отзаде за кадем,това е първия ми воден проект ,имам планове за по нататъка да я напрвя-малък триман ,може и ел мотор да и сложа ,тои е 15-тина килограма ,но нека да я направя хубавица първо че сега е бая грозничка горката--> http://www.snimka.bg/album.php?album...66&pid=9130832
          ще пусна снимки как върви проекта скоро

          Коментар


          • #50
            До: Кой какъв плавателен съд има?

            само не ми казвай че ще гребеш с тва нещо
            ей ти тука един подобен
            http://www.whitewater-bg.org/forum/v...st=0&sk=t&sd=a

            http://www.whitewater-bg.org/forum/v...php?f=12&t=206

            Коментар


            • #51
              До: Кой какъв плавателен съд има?

              Първоначално публикуван от Максим... Преглед на мнение
              И аз да се похваля сдобих се с нов параход срещу една част за БМВ и една услуга по-поправка на лодка .
              И сега си имам сърф във уникално лошо състояние !

              Като го видях се почуствах като моя добър прятел Иван(PACH) със зефира и изведнъш си казах аз съм Иван ,и аз съм виждал как газарите лятото карат сърфове.

              Даже почнах поправката на дъската ,всички части по констукцията са блъскани поне по 2 пъти което ме радва още повече ,платно няма да има ,ще е само дъска ,ще пляскам като гъска насухо ,сега шкуря дъската после ще я китвам ,после ще има боя там ще е изненадата нея няма да я кажа за да е такава.
              И знаменце ще си има отзаде за кадем,това е първия ми воден проект ,имам планове за по нататъка да я напрвя-малък триман ,може и ел мотор да и сложа ,тои е 15-тина килограма ,но нека да я направя хубавица първо че сега е бая грозничка горката--> http://www.snimka.bg/album.php?album...66&pid=9130832
              ще пусна снимки как върви проекта скоро

              Макс, ти знаеш ли че си щастливец, това е сърфа с който през 1975 е снимана първата серия на филма Челюсти Даже си личат дупките от зъбите на акулите .Мен ако питаш никакви ремонти и знамена, слагай само "Веселия Роджър" на кърмата и Ти си Шегата настрана но докато стигнеш до кита ще има нужда от подлепване със смола и плат.Нека се стопли времето и ще го оправим
              DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
              Skype: pach_bs

              Коментар


              • #52
                До: Кой какъв плавателен съд има?

                Да Ванка така е ама няма дамога да изчакам да доде топлото е ,ще плувам с него на сухо в двора май(поне няма да има нужда да го праваме),
                дае ще го оправим ,аз сега го заглаждам да има никво сцепление с водъта ,пък кадето има дупки ти ще покажеш как става тая далавера с плата и смолата ,цяла яха направи че тва сърфче смешно ли ще те уплаши

                Ае цял ден немога да се сетя как се казваше тая джаджа дето се вади отдолу при вълнение ?
                кажи го деее ... не елерон ми ааа ихх

                и таз мания я нямам ,намира ли ти се такова нещо (което в момента забравих как се казва ,само за трушии мисля )?
                Аз знам как ще си направя ако не намеря де такаче се едно ...

                Коментар


                • #53
                  До: Кой какъв плавателен съд има?

                  Първоначално публикуван от Максим... Преглед на мнение
                  Да Ванка така е ама няма дамога да изчакам да доде топлото е ,ще плувам с него на сухо в двора май(поне няма да има нужда да го праваме),
                  дае ще го оправим ,аз сега го заглаждам да има никво сцепление с водъта ,пък кадето има дупки ти ще покажеш как става тая далавера с плата и смолата ,цяла яха направи че тва сърфче смешно ли ще те уплаши

                  Ае цял ден немога да се сетя как се казваше тая джаджа дето се вади отдолу при вълнение ?
                  кажи го деее ... не елерон ми ааа ихх

                  и таз мания я нямам ,намира ли ти се такова нещо (което в момента забравих как се казва ,само за трушии мисля )?
                  Аз знам как ще си направя ако не намеря де такаче се едно ...

                  Шверд дядо Попе Шверд се казва, елерон ще стане като се качиш на самолет .При положение че нямаш платно, няма да ти е необходим.Плувай си така, хем няма да направиш беля с някой далдисал на плажа за миди
                  DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                  Skype: pach_bs

                  Коментар


                  • #54
                    До: Кой какъв плавателен съд има?

                    Шверд еи мимка му ,цял ден ма яде тоз шверд ,накрая аз ще си направя един и ще го изям собственоръчно !
                    Искам да си направя един за по нататъка за гъзария ,да го прибирам като някво резе и да го пускам като се наложи ,
                    пускам го и слагам пиратския флаг ,ще си сложа и превръзка на окото ... колко му е да го направя ,а черната перла ще е зефира бухахахахаа
                    аиде лека

                    Коментар


                    • #55
                      До: Кой какъв плавателен съд има?

                      А ние си направихме сал. Материалите струват колкото веслата, а те са 2 х 20 лв. Салът е от наша си програма "сървайвър" и го изпитахме това лято. Спуснахме се тридесетина километра по Луда Камчия - страхотно преживяване. За другото лято - ъпгрейд и нова отсечка.
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                      • #56
                        До: Кой какъв плавателен съд има?

                        лелеееееееее
                        момчета незнам дали сте чували за "Каяк Келеш Холдинг", но от този момент можете да се считате офицялно за негови членове
                        http://www.whitewater-bg.org/
                        и форум
                        http://www.whitewater-bg.org/forum/
                        Евала
                        такава идея имаше и един от нас, но вие сте по-бързи с реализацията...

                        Коментар


                        • #57
                          До: Кой какъв плавателен съд има?

                          Първоначално публикуван от Angel171 Преглед на мнение
                          А ние си направихме сал. Материалите струват колкото веслата, а те са 2 х 20 лв. Салът е от наша си програма "сървайвър" и го изпитахме това лято. Спуснахме се тридесетина километра по Луда Камчия - страхотно преживяване. За другото лято - ъпгрейд и нова отсечка.
                          Привет!
                          За Камчията не знам колко е луда ама за вас съм сигурен...
                          Що не си пиете аповете редовно бе...
                          Обаче евала......Царе сте...
                          Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
                          .................................................................................................
                          Е. Абу

                          Коментар


                          • #58
                            До: Кой какъв плавателен съд има?

                            Първоначално публикуван от hun_ter Преглед на мнение
                            Привет!
                            За Камчията не знам колко е луда ама за вас съм сигурен...
                            Що не си пиете аповете редовно бе...
                            Обаче евала......Царе сте...
                            "Луда" е за малко горе при Ичера

                            Иначе не вярвам някой от тук присъстващите като малък да не е правил сал за околосветско пътешествие в местната бара...
                            това си е чисто забавление за "деца в напреднала възраст"

                            Коментар


                            • #59
                              До: Кой какъв плавателен съд има?

                              Здравейте господа!
                              Аз бях единия от "лудите", ха-ха-ха.......
                              Може да ви се струва слаба конструкцията но не е така.Ние с Ангел се спуснахме по течението на реката и преминахме много трудни участъци,в които например имаше водопади,подводни и видими камъни.При сблъсък с тях нормална лодка би се пробила,докато шишетата оцеляха и лесно се подменят.Газенето е много малко (около 10 см),сала е стабилен и непотопяем,а накрая шишетата ги изхвърляш и изчезваш."Проблем" е само че няма мотор , но при гореописаните условия той ще бъде безполезен.Следващото още по-лудо начинание догодина е да прекосим язовир Цонево със същия сал.
                              Ние двамцата се накефихме и продължаваме напред.
                              Да ви е яд!ха-ха-ха.......

                              Коментар


                              • #60
                                До: Кой какъв плавателен съд има?

                                Първоначално публикуван от anjsan Преглед на мнение
                                Здравейте господа!
                                Аз бях единия от "лудите", ха-ха-ха.......
                                Може да ви се струва слаба конструкцията но не е така.Ние с Ангел се спуснахме по течението на реката и преминахме много трудни участъци,в които например имаше водопади,подводни и видими камъни.При сблъсък с тях нормална лодка би се пробила,докато шишетата оцеляха и лесно се подменят.Газенето е много малко (около 10 см),сала е стабилен и непотопяем,а накрая шишетата ги изхвърляш и изчезваш."Проблем" е само че няма мотор , но при гореописаните условия той ще бъде безполезен.Следващото още по-лудо начинание догодина е да прекосим язовир Цонево със същия сал.
                                Ние двамцата се накефихме и продължаваме напред.
                                Да ви е яд!ха-ха-ха.......
                                Е.... поне ги запалете тези шишета докато се сушите!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X