Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мазда 323 за Бъги

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мазда 323 за Бъги

    Здравейте имам двигател от мазда 323 89г и гуми с жанти аморт и всичко можели да ми дадете някакъв чертеж за конструкцията на бъгито смятам двигателя да бъде отпред

  • #2
    До: Мазда 323 за Бъги

    Първоначално публикуван от boianx Преглед на мнение
    Здравейте имам двигател от мазда 323 89г и гуми с жанти аморт и всичко можели да ми дадете някакъв чертеж за конструкцията на бъгито смятам двигателя да бъде отпред
    Няма такъв филм,разгледай форума!!!
    Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

    Коментар


    • #3
      До: Мазда 323 за Бъги

      Помисли как да преместиш конете от зад.

      Коментар


      • #4
        До: Мазда 323 за Бъги

        Че ако ще е отпред, само сложи едни рошави гуми на маздичката и с цялата газ....
        "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

        Коментар


        • #5
          До: Мазда 323 за Бъги

          Има доста бъгита направени във форума, но на всички двигателите и са отзад.
          GSM 0877 08 99 19
          Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

          Коментар


          • #6
            До: Мазда 323 за Бъги

            За такива бардаци съм чувал само за ванкелови мотори от Мазда. И те - на роккроулери. Там схемата е собствено тираджийска - къв да е мотор, номера е в СК и след нея. Просто преден двигател на бъги, само защото го имаш ...
            Май е по-добре да търсиш да го размениш за някой заден.

            Коментар


            • #7
              До: Мазда 323 за Бъги

              Ако наистина искаш да се возиш,послушай съветите на "съфоромниците"!
              Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

              Коментар


              • #8
                До: Мазда 323 за Бъги

                Вярно е че двигателите са отзад, но съм виждал бъгита и с двигател отпред . Обаче отзад ще има по малко зацепване и ако ще се състезаваш, задницата ще те изпреварва. Поне аз така мисля, въпреки че съм нов.

                Коментар


                • #9
                  До: Мазда 323 за Бъги

                  бъгито няма да се кара на трудни терени просто за разходка и малко развлечение несмятам да се състезавам
                  мен ми трябва някаф примерен г/д с размерите и да започвам

                  а и маздата е нарязана цялата трябваше място в гаража и всичко по нея е свалено другото нарязано

                  Коментар


                  • #10
                    До: Мазда 323 за Бъги

                    Предномоторни бъгита естествено има, но те са друг клас - тежки. Често ги карат на Париж - Дакар.
                    Спри за малко, и почети архивите на форума. Винаги всичко започва с "ма аз нищо такова, аз само замалко и наблизо" ... Имам приятел в Москва, който си е пускал лебедка до стената на тамошния кремъл, след като не знам колко пъти беше шампион на всичко възможно. Само за малко се покатерил върху съвсем малка пряспа. Най се затъва ей тука отпред, бе аз само из двора ...
                    Почети, после ще решаваш.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Мазда 323 за Бъги

                      до 2/3 дена ще кача снимка на двигателя и искам да събера още малко информация и кураж и почвам

                      Коментар


                      • #12
                        До: Мазда 323 за Бъги

                        Какъв ти е проблемът да го сложиш отзад, барабар със скоростите?
                        Повечето съвременни бъгита са с двигатели и СК от предноприводни автомобили
                        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                        Коментар


                        • #13
                          До: Мазда 323 за Бъги

                          Прочети как аз направих моето бъги.

                          И на форда двигателя е отпред, а на бъгито съм го сложил отзад, става...
                          Ама верно прочети, има доста бъгита в раздела, ще намериш отговор на доста от въпросите които ще изникнат по време на строежа на бъгито. А има и трима(поне) състезатели по автокрос-Petrofbg; kotarakafeliks и todger, и тримата имат много опит като състезатели и конструктори, те могат да ти дадат най-верните отговори.
                          Останалото е ентусиазъм и време. Е, и сръчност де...
                          Успех, и не жали фотоапарата, всички ще се раздваме да видим снимките.
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • #14
                            До: Мазда 323 за Бъги

                            Вслушаи се в това което казват колегите няма да сгрешиш успех

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X