Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ховъркрафт шоу

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Ховъркрафт шоу

    Май си бутате масло и двамата!
    Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

    Коментар


    • #62
      От: Ховъркрафт шоу

      Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
      Май си бутате масло и двамата!
      Повярвай ми нямате си на идея и не можете да си представите в какви щуротии се впуснахме... наистина ненормална работа, но то ще се види
      Когато видиш че някой спи него буди,само го завий за да не изстине!!!

      Коментар


      • #63
        От: Ховъркрафт шоу

        Едно птиченце ми съобщи, че на 25.01.2013/петък/ от 3.00, 9.00, 15.00 и 21.00 часа,а навярно и в повторението на 27.01.2013 /неделя/ от 3.30, 9.30, 15.30 и 21.30 часа, в предаването Авто-Мото Хоби по Хоби ТВ , леко ще се загатне какво ще може да се види в следващо предаване за това какви ги вършихме при поредното гостуване на екипа при мен и моята машина ... то и без това на референдуми, убийства и скандали се нагледахме, ами малко да разпуснем с кушии
        Когато видиш че някой спи него буди,само го завий за да не изстине!!!

        Коментар


        • #64
          От: Ховъркрафт шоу

          Предлагам да изгледате това което съм избрал да покажа, и ако ви хареса или заинтригува, спокойно може да изгледате по Хоби ТВ, предаването „Моето хоби: С ховъркрафт през зимата” от 5.00, 11.00, 17.00 или 23.00 часа на 06.03.2013(сряда) Повторение на предаването не се предвижда, така че шанса за гледане е един ….




          Когато видиш че някой спи него буди,само го завий за да не изстине!!!

          Коментар


          • #65
            От: Ховъркрафт шоу

            На скоро си поиграх и направих два клипа които са с 3D изображение. За да се гледат са необходими 3D анаглифни очила (едното стъкло синьо, другото червено).
            Друго което се случва, е че започвам производство на няколко модела ховъркрафти тъй като се прояви интерес към това което показвам като дизайн и характеристики, а тук съм обявил офертите.


            http://vbox7.com/play:d1d8badf2e

            http://vbox7.com/play:67854d298a
            Когато видиш че някой спи него буди,само го завий за да не изстине!!!

            Коментар


            • #66
              От: Ховъркрафт шоу

              Вече се стопли времето и лудориите започват с пълна сила Ето как полудувахме с приятели, преди да пуснат риболова в яз. Ал. Стамболийски ...




              А следващия клип е презентацията за производството което стартирах . Освен обявените цени в клипа, в сайта ми има още няколко модела и опции.


              Когато видиш че някой спи него буди,само го завий за да не изстине!!!

              Коментар


              • #67
                От: Ховъркрафт шоу

                Докато бръмча и си правя кефа, от време на време правя и по някой друг експеримент. Въпреки че съм направил обезопасителни камери против потъване, и бях сигурен че при нужда биха си свършили работата, реших все пак да проверя какво ще се получи. Това до някъде си е един вид "краш-тест" и след като претендирам да произвеждам, редно е да се провери всичко на 100%.

                За да извърша теста първо развих една тапа на дъното, която винаги когато приключа с карането развивам за да изтече водата която е останала вътре в ховъркрафта. По принцип вода влиза и излиза постоянно от пръските които се получават най-вече при воден старт. Част от тях биват засмукани от перката и вкарани в корпуса. Една част от водата успява да излезе през отворите през които се помпи полата, но друга част се отлага вътре в корпуса. въпреки че е малко количеството, по добре да я няма. Единия начин да се изхвърли е с електрическа помпа която се пуска от време на време, но аз реших да не използвам ел. помпа, а пригодих една проста система която обикновено се използва при джетовете за само-изпомпване или някъде се среща и като "струйна помпа". Системата ми работи перфектно и дори цял ден да карам като развия тапата изтича не повече от половин литър вода.


                Тук развивам тапата




                Повече от това не можа да потъне. Дълбочината на това място е около 1,50 - 1,60 м.




                Вода имаше в изобилие даже и малки рибки



                Наложи се да го изтегля със Субаруто за да се източи водата и естествено да завия тапата отново .... Не знам колко вода имаше в него, но със сигурност не беше по малко от 500 литра.



                Това което целях да тествам се получи перфектно и веселието продължи

                Когато видиш че някой спи него буди,само го завий за да не изстине!!!

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X