Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ДАКАР 2011!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: ДАКАР 2011!!!

    Подробен репортаж от етап 1

    В резюме: Пепи е 20-и, Тодор 23-и заради проблеми с горивото. Водач при АТВ е Махачек, при моторите Фариа получи наказание и е втори след Депре. При колите Сайнц и Петерханзел са се захапали, в Т2 води Мицухаши, дама е най-добра при машините с един задвижващ мост. При камионите Чагин и Камаз с 57-ма етапна победа, отпадна Жерар Де Рой.

    Коментар


    • #62
      От: ДАКАР 2011!!!

      При толкова дълъг етап за връзка от бивака до SS-а(300; 500 и т.н. км), моторите сменят ли гумите, или карат с едни и същи и преди и по време на етапа?
      "Проблем имаме само когато нямаме решение" !
      „Дори и да са те изяли, пак имаш два изхода.“

      Коментар


      • #63
        От: ДАКАР 2011!!!

        Единия WV на Милър май нещо се е сговнясъл днес, а пък Мини-то 7-мо, обаче пък ме кефи Кастьо със Шеркото как лекичко се промъква напреде, като се сетя че наскоро беше в нокаут, явно тая година ще я кара по спокойно в началото.
        Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

        Коментар


        • #64
          От: ДАКАР 2011!!!

          Първоначално публикуван от plrussev Преглед на мнение
          При толкова дълъг етап за връзка от бивака до SS-а(300; 500 и т.н. км), моторите сменят ли гумите, или карат с едни и същи и преди и по време на етапа?
          Гуми се сменят само в бивака.Или ако друг учасник ти даде неговата.
          Но не винаги се спазват правилата.
          Иначе съм виждал как влизат в ССа с напълно изхабени гуми.
          Но нали не си мислиш че гумите за Дакар са същите с които се кара ендуро?

          Коментар


          • #65
            От: ДАКАР 2011!!!

            Попаднах на 2 клипа от подготовката на "хъмъра" на Роби Гордън, които май дават отговор на чуденките дали е 4х4 или май си е все така 4х2



            Ние не сме неутрални!

            Коментар


            • #66
              От: ДАКАР 2011!!!

              Ами миналата година нали Деспре дигна вой до небесата че Кома е с нова гума в лиасона и го отнесе с 2часа наказание, все пак е Кома ако беше некой друг щеше да наяде дръжката на теслата барабар със железото.
              Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

              Коментар


              • #67
                От: ДАКАР 2011!!!

                Предното му работи колкото и мойто ония ден.
                Живо задно и са прави,че за това изостава на мокрите отсечки.Из нета обаче на всяка крачка пише 4Х4.
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • #68
                  От: ДАКАР 2011!!!

                  Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                  Попаднах на 2 клипа от подготовката на "хъмъра" на Роби Гордън, които май дават отговор на чуденките дали е 4х4 или май си е все така 4х2




                  Чаво,ама защо се чудите и слушате коментатори и глупости от други сайтове.
                  Без да съм виждал Хамъра на Роби за тази година знам че няма предно.
                  В клас отворен кара тази бегачка.
                  С гуми 35 и 37 зависи от етапа за деня.
                  Ако има 4x4 автоматично височината на колелата и ходовете на амовете стават други.
                  Нали тогава този Хамър ще заприлича на ховъркрафт....

                  Коментар


                  • #69
                    От: ДАКАР 2011!!!

                    [QUOTE=izo4x4;1388293]Подробен репортаж от етап 1

                    В резюме: Пепи е 20-и, Тодор 23-и
                    Въпрос?...
                    - Класирането им е в генералто или в дисциплина им?
                    Гледах, търсих, къде ли не, изчетох всички теми от... до... и нещо не схванах!? Отгоре на всичко съм и без "Кабелна" (Ще се видим с тях в СГС, КАТ вече си го отнесоха, ще си отстоявам и защитавам правата докато съм ЖИВ).
                    Та, моля дайте повече инфо!
                    И ако, модератеор, ме "делийтне", то аз съм си виновен: Или оспамих темата, или се издъних като НОВОБРАНЕЦ!!!
                    Желая късмет и здраве на всички!
                    ПОЗДРАВИ!
                    Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

                    Коментар


                    • #70
                      От: ДАКАР 2011!!!

                      Първоначално публикуван от IVAYLO BLIZNAKA Преглед на мнение
                      Но нали не си мислиш че гумите за Дакар са същите с които се кара ендуро?
                      A не, преди да задам въпроса разгледах снимки и се запознах каква е шарката
                      "Проблем имаме само когато нямаме решение" !
                      „Дори и да са те изяли, пак имаш два изхода.“

                      Коментар


                      • #71
                        От: ДАКАР 2011!!!

                        Първоначално публикуван от IVAYLO BLIZNAKA Преглед на мнение
                        Чаво,ама защо се чудите и слушате коментатори и глупости от други сайтове.
                        Без да съм виждал Хамъра на Роби за тази година знам че няма предно.
                        В клас отворен кара тази бегачка.
                        С гуми 35 и 37 зависи от етапа за деня.
                        Ако има 4x4 автоматично височината на колелата и ходовете на амовете стават други.
                        Нали тогава този Хамър ще заприлича на ховъркрафт....
                        То ако е 4Х4 такъв дрифт дето направи на старта няма как да стане, но ми прави впечатление, че и центъра на тежестта е изместен още по назад. Затова и не можа да скочи добре на рампата. При всичките опити /тази година направи три за късмет/
                        задницата му пропадаше надолу.
                        0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                        Коментар


                        • #72
                          От: ДАКАР 2011!!!

                          Две официални филмчета от етап 2 ТУК и ТУК

                          Коментар


                          • #73
                            От: ДАКАР 2011!!!

                            диска на минито се е изпарил
                            Човек първо е изобретил колелото а после премазаните животни !

                            Коментар


                            • #74
                              От: ДАКАР 2011!!!

                              Първоначално публикуван от CJ_ Преглед на мнение
                              диска на минито се е изпарил
                              Направо! А видяхте ли колко лошо се преби Рафал Соник. Нещо подобно май се е случило и с Тодор вчера, ама е устискал...
                              P.S. Този клип е от етап 1

                              Коментар


                              • #75
                                От: ДАКАР 2011!!!

                                Първоначално публикуван от izo4x4 Преглед на мнение
                                ... А видяхте ли колко лошо се преби Рафал Соник. ...
                                Той направо си извади късмет, че АТВ-то се изтъркули покрай, а не върху него.
                                Ние не сме неутрални!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X