Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ДАКАР ПО ТВ7

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: ДАКАР ПО ТВ7

    от вчера 05.01 някой нямали да го пусне ,че не успях да го гледам

    Коментар


    • #47
      От: ДАКАР ПО ТВ7

      Ето от вчера http://www.tv7.bg/rallyDakar/179652.html

      А от 5ти го е пуснала Мариела , виж на предната страница .
      Последно редактирано от Stank; 07-01-11, 10:51.
      ‎По 2 литра са само млякото и сока !
      WJ 4.7

      Коментар


      • #48
        От: ДАКАР ПО ТВ7

        Тази вечер гост в предаването по ТВ7 ще е Иван Мутафчиев- управител на фирма „Зундерт Екстрийм"
        Бате Иване,познаваме се много отдавна и винаги съм знаел и вярвал в теб че ще помогнеш на Тодор Христов и Петър Ценков.
        Ти си човека който предостави машините на нашите момчета за Дакар 2011г. да ни носят радост,безсъни нощи и положителни емоции.
        Трябва да има повече такива българи като теб за да показваме на света че ни има като нация....

        Коментар


        • #49
          От: ДАКАР ПО ТВ7

          Българи на рали Дакар
          http://www.tv7.bg/rallyDakar/180752.html

          Има уникални кадри предоставени от Българските журналисти ............
          0887 246718

          Коментар


          • #50
            От: ДАКАР ПО ТВ7

            Ей ГОЛЯМ е Пепи !!!
            Заслжава да стигне финала...малко остана.
            Николай Миланов

            "Fear. Fear attracts the fearful… the strong… the weak… the innocent… the corrupt. Fear. Fear is my ally."

            Коментар


            • #51
              От: ДАКАР ПО ТВ7

              Още седмица...важното е да финишира жив и здрав! И колегите репортери дано пристигнат без проблеми на финала...!Хайде пък догодина и баце ви Владе ще е там

              Коментар


              • #52
                От: ДАКАР ПО ТВ7

                И малко критика към новинарската/спортната емисия от вчера.Започнаха с Бербатов,как не вкарал гол,ама играл добре и т.н.Нямам нищо против Бербатов,даже се радвам на успехите му.На края продължиха и с Дакар...първи при автомобилите,първи при моторите,първи при АТВ-тата едикой си.И накрая... "нашият състезател Петър Ценков е предпослден-16...........от 33-ма???
                Ако в началото така неречените "спортни журналисти" не са имали и най-представа къде и какво точно правят истинските мъже на най-тежкото състезание...ДАКАР,имаха една седмица да си научат уроците!!!Да ама не!
                Не е редно (според мен),когато се спомене името на един от БЪЛГАРИТЕ,който се състезава на въпросното състезание,да се набляга на думата предпоследен.Какво значение има класирането,особено след това,което се случи с Христов?...........
                Колко още трябва да се доказват за да може спортната емисия да започва с БЪЛГАРИТЕ на Дакар,с "Петър Ценков завърши и днешния етап..." и после генералното класиране,с "цар" футбол,с водната топка и т.н.
                Ама какво разбирам аз от футбол,от спортове,които изискват само ЕДНА топка...за моторните спортове знам,че се искат повече (топки)...и сърце... и дупе ))

                п.п.Това мнение е за новинарските емисии на ТВ7 и всички други медии.Предаването "Българи на Дакар" единственото,което ме радва тези дни и става все по-интересно...само,ако можеше да е по продължително
                Николай Миланов

                "Fear. Fear attracts the fearful… the strong… the weak… the innocent… the corrupt. Fear. Fear is my ally."

                Коментар


                • #53
                  От: ДАКАР ПО ТВ7

                  Тази вечер гост в предаването ще бъде Владо Илиев.

                  Коментар


                  • #54
                    От: ДАКАР ПО ТВ7

                    Ето от вчера: http://www.tv7.bg/rallyDakar/181432.html
                    Извинявам се, че е за вчера, но датата е 10.01.2011 и се заблудих, че е за днес..
                    Последно редактирано от Борис Хаджиценев (bob4oo); 10-01-11, 17:52.
                    За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                    Honda Dominator 650
                    088ЧЧ93979-->Борис
                    0878956Ч38-->Борис

                    Коментар


                    • #55
                      От: ДАКАР ПО ТВ7

                      Първоначално публикуван от nism0 Преглед на мнение
                      И малко критика към новинарската/спортната емисия от вчера.Започнаха с Бербатов,как не вкарал гол,ама играл добре и т.н.Нямам нищо против Бербатов,даже се радвам на успехите му.На края продължиха и с Дакар...първи при автомобилите,първи при моторите,първи при АТВ-тата едикой си.И накрая... "нашият състезател Петър Ценков е предпослден-16...........от 33-ма???
                      Ако в началото така неречените "спортни журналисти" не са имали и най-представа къде и какво точно правят истинските мъже на най-тежкото състезание...ДАКАР,имаха една седмица да си научат уроците!!!Да ама не!
                      Не е редно (според мен),когато се спомене името на един от БЪЛГАРИТЕ,който се състезава на въпросното състезание,да се набляга на думата предпоследен.Какво значение има класирането,особено след това,което се случи с Христов?...........
                      Колко още трябва да се доказват за да може спортната емисия да започва с БЪЛГАРИТЕ на Дакар,с "Петър Ценков завърши и днешния етап..." и после генералното класиране,с "цар" футбол,с водната топка и т.н.
                      Ама какво разбирам аз от футбол,от спортове,които изискват само ЕДНА топка...за моторните спортове знам,че се искат повече (топки)...и сърце... и дупе ))

                      п.п.Това мнение е за новинарските емисии на ТВ7 и всички други медии.Предаването "Българи на Дакар" единственото,което ме радва тези дни и става все по-интересно...само,ако можеше да е по продължително
                      Колега, много си прав! Това,че имаме българско участие на Дакар трябва да е номер 1 във всички новинарски емисий, случва се за пръв път и трябва спортните журналисти да усетят къде е новината! Да, прав си, Бербатов е супер играч, но по-важното в спорта е, че имаме двама мъжаги, борещи се с пясъка,недоспиването, умората и прочее съпътстващи трудности! И най-важното - карат за България, а не за друга държава - дреме ми какво е направил Бербо!!! Но така ще бъде, докато професионалистите вземат медийте в ръцете си!!!

                      Коментар


                      • #56
                        От: ДАКАР ПО ТВ7

                        Всичките журналисти са негодници. За тях, добрата( продаваемата) новина е лошата. Въобще си нямат представа какво се случва на това състезание. Не ги и интересува. Кво ще му е? Карат двама БЪЛГАРИ със сичката газ по пясъка. Ми и аз мога. Ама единия счупил 3 ребра. Счупил 3 ама колко са му останали. Та така. Сега ТВ 7 като покажат посрещането, ще си хапят задниците, ама хак да им е. Негодници.
                        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                        Коментар


                        • #57
                          От: ДАКАР ПО ТВ7

                          Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                          Всичките журналисти са негодници. Негодници.
                          Мерси, мерси!

                          Коментар


                          • #58
                            От: ДАКАР ПО ТВ7

                            Имаме трима журналисти там, но аз не резбрах какво ТОЧНО се е случило с Тодор!
                            Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                            Коментар


                            • #59
                              От: ДАКАР ПО ТВ7

                              Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                              Имаме трима журналисти там, но аз не резбрах какво ТОЧНО се е случило с Тодор!
                              Ами пише го в другата тема - Тодор претърпя инцидент, счупи си 3 ребра, отпадна от участие, беше в болница и утре, живот и здраве, пристига в София ...
                              Кръвна група 0+

                              Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                              Коментар


                              • #60
                                От: ДАКАР ПО ТВ7

                                Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                                Всичките журналисти са негодници. За тях, добрата( продаваемата) новина е лошата. Въобще си нямат представа какво се случва на това състезание. Не ги и интересува. Кво ще му е? Карат двама БЪЛГАРИ със сичката газ по пясъка. Ми и аз мога. Ама единия счупил 3 ребра. Счупил 3 ама колко са му останали. Та така. Сега ТВ 7 като покажат посрещането, ще си хапят задниците, ама хак да им е. Негодници.
                                Колега, надявам се това "Ми и аз мога." да е ирония! Защото това, през което минаха нашите момчета, много го могат пред клавиатурата, ама в реалити видяхме кои го могат! Поздрави!
                                Кръвна група 0+

                                Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X