Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ладога 2010 и BG Мисията

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • rocky
    отговори
    До: Ладога 2010 и BG Мисията

    Дано навигатора ми се прибере без много поражения ...

    Остави коментар:


  • Дявол Коледа
    отговори
    До: Ладога 2010 и BG Мисията

    Яката работа ще пада шоу Боян да слага водогребния винт

    Остави коментар:


  • Таня Кълева
    отговори
    До: Ладога 2010 и BG Мисията

    Едно любопитно инфо от официалния сайт на състезанието http://www.ladoga-trophy.ru/

    Вести с разведок

    07.05.2010 г.
    Разведчики трасс для "Ладога-трофи 2010" телефонируют новости с "полей":

    1.Участникам группы ATV в первый же день достанется великолепный абсолютно новый спецучасток "Клюквенное 2".
    2. Под большим вопросом возможность проведения "Пляжной гонки". На данный момент ширина береговой линии 3-5 метров. Если вода не уйдет, то вполне возможно, что "Пляжная гонка" будет переименована в "Водную" и пройдет она по мелководью Ладожского озера.
    3. Ладожское озеро до горизонта во льду. Придется участникам становиться "моржами", чтобы не нарушать традицию и все-таки искупаться в Ладоге.
    4. В лесу по пояс снега. Где нет снега - по пояс воды. Ручейки превратились в речки, лужи - в озера.
    5. Есть надежда, что "Ладога 2010" наконец-то будет НЕ сухой, НЕ простой и интересной!

    Остави коментар:


  • Таня Кълева
    отговори
    До: Ладога 2010 и BG Мисията

    Първоначално публикуван от kalasha Преглед на мнение
    Много късмет и да се върнът с купа
    ...Най-малко с три-една за България, една за Пловдив и една за Тетевен...

    Остави коментар:


  • Таня Кълева
    отговори
    До: Ладога 2010 и BG Мисията

    Първоначално публикуван от Дявол Коледа Преглед на мнение
    От все сърце ви желая безпроблемно изпълнение на мисията машината става все по подготвена в уменията на Боян и Вушев не се и съмнява.ако имаш някоя и друга снимка от довършването на машината ще съм радостен да ги споделиш с нас.
    По машината се работи сериозно(в Пловдив) и вече му се вижда края. Вушев и Герака бяха през тази седмица там и се включиха и те.Аз непрекъснато "тормозя" Боби по телефона за текущи снимки, ама Боби си е Боби-обещава, обещава и чак днес изплю камъчето...снимки ще има, когато "Сотьо" е напълно готов технически, че и... естетически/това си е нашия Боби...перфекционист!

    Остави коментар:


  • zzlatev
    отговори
    До: Ладога 2010 и BG Мисията

    Първоначално публикуван от "Teteven 4X4" Преглед на мнение
    Злати, разбирам те прекрасно!Да почувствам „Радостта и мъката Ладога” „на живо” беше за мен мотива да приема предизвикателството, включвайки се в екипа.
    Обещам на тебе и на всички съфорумци, че ще се постарая да споделя преживяванията на групата през моя поглед, но и да бъда максимално обективна. Имам „известен”опит в екстремното снимане с камера.Предвиждаме да поставим една борд камера, а отделно аз ще снимам с друга навсякъде, до където ще мога да се добера/ даже и с риск да потъна в някое блато...е, ще ме извадят с лебедката/. Ще взема и фотоапарат и се надявам ,ако няма много технически проблеми, да посъбера достатъчно материал, който след завръщането си, да споделя под някаква форма с всички тук.Обещавам!
    Обещано, черпенето после е от нас, ако има нужда от помощ за техническото осигуряване, казвайте.
    Една идея, фото изложба по време на тетевенското състезание е отлично допълнение към тоя офф роуд празник.

    Остави коментар:


  • TALASYM
    отговори
    До: Ладога 2010 и BG Мисията

    Успех !!!
    И искаме много снимки !!!

    Остави коментар:


  • Таня Кълева
    отговори
    До: Ладога 2010 и BG Мисията

    Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
    Таня, една огромна молба. Миналата година не видяхме нито една снимка, нито един коментира, не чухме дори и с пет думи разказ какво и как е било там, как е минало, какво се е случило( хем тормозих Вушев по въпроса). Та обръщам се лично към теб, нека този път видим какво става. Тук има бая маниаци като мен, които искренно и безкористно се интересуват от радостта и мъката Ладога, нека тоя път станем, макар и индиректно, част от това.

    Злати, разбирам те прекрасно!Да почувствам „Радостта и мъката Ладога” „на живо” беше за мен мотива да приема предизвикателството, включвайки се в екипа.
    Обещам на тебе и на всички съфорумци, че ще се постарая да споделя преживяванията на групата през моя поглед, но и да бъда максимално обективна. Имам „известен”опит в екстремното снимане с камера.Предвиждаме да поставим една борд камера, а отделно аз ще снимам с друга навсякъде, до където ще мога да се добера/ даже и с риск да потъна в някое блато...е, ще ме извадят с лебедката/. Ще взема и фотоапарат и се надявам ,ако няма много технически проблеми, да посъбера достатъчно материал, който след завръщането си, да споделя под някаква форма с всички тук.Обещавам!

    Остави коментар:


  • izo4x4
    отговори
    До: Ладога 2010 и BG Мисията

    Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
    Таня, една огромна молба. Миналата година не видяхме нито една снимка, нито един коментира, не чухме дори и с пет думи разказ какво и как е било там, как е минало, какво се е случило( хем тормозих Вушев по въпроса). Та обръщам се лично към теб, нека този път видим какво става. Тук има бая маниаци като мен, които искренно и безкористно се интересуват от радостта и мъката Ладога, нека тоя път станем, макар и индиректно, част от това.
    Така де, моят холандски кореспондент ще ходи и ме спами за материал... Ама дали ще му дреме на ... за нашите? По-добре от извора!
    Айде давайте, успехи и чакаме сеира!!!

    Остави коментар:


  • kalasha
    отговори
    До: Ладога 2010 и BG Мисията

    Много късмет и да се върнът с купа

    Остави коментар:


  • rosslan
    отговори
    До: Ладога 2010 и BG Мисията

    Респект!
    Моля, направете ни съпричастни, както с подготовката така и с самото състезание!
    Успех!!!

    Остави коментар:


  • Кольо
    отговори
    До: Ладога 2010 и BG Мисията

    И аз искам да пожелая успех със строежа на машината,и със самото състезание.
    Тези гуми защо ми изглеждат познато
    В името на "Сотьо" се досещам откъде е втората половина, ама първата не ми прилича на "самурай"...

    Остави коментар:


  • Дявол Коледа
    отговори
    До: Ладога 2010 и BG Мисията

    От все сърце ви желая безпроблемно изпълнение на мисията машината става все по подготвена в уменията на Боян и Вушев не се и съмнява.ако имаш някоя и друга снимка от довършването на машината ще съм радостен да ги споделиш с нас.

    Остави коментар:


  • darkrose
    отговори
    До: Ладога 2010 и BG Мисията

    Успех и от мен.
    И споделете малко повече за "едно от най-тежките в света състезания по оффроуд- “Ладога Трофи”"
    Мисля, че ще бъде интересно на всички.

    П.С. Веднага се добавя и абонамент за темата

    Остави коментар:


  • zzlatev
    отговори
    До: Ладога 2010 и BG Мисията

    Таня, една огромна молба. Миналата година не видяхме нито една снимка, нито един коментира, не чухме дори и с пет думи разказ какво и как е било там, как е минало, какво се е случило( хем тормозих Вушев по въпроса). Та обръщам се лично към теб, нека този път видим какво става. Тук има бая маниаци като мен, които искренно и безкористно се интересуват от радостта и мъката Ладога, нека тоя път станем, макар и индиректно, част от това.

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X