Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ладога 2011

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Ладога 2011

    Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
    Колежке, най-учтиво ще си позволя да напомня за Вашето обещание.

    Поздрави.
    Най-учтиво моля всички тук за още малко време. Не съм забравила обещанието си и се терзая от забавянето.
    Не искам да прозвучи като оправдание, но здравословният ми проблем се проточи. Побързах да се зарадвам, че вече съм във форма, но се оказа, че не е така. Във вторник е последната ми(дай Боже) процедура и няколко дни след това възстановяване. Става въпрос за очите ми и за това, че не мога да се заседавям дълго пред монитори, защото просто не виждам добре, но да не ви занимавам...
    Разказ ще има още първия ден, в който ще почувствам, че ще мога да го направя. Бъдете сигурни. Благодаря за търпението!

    А сега нещо хубаво - един "аперитив" от оператора Сергей Белостоцки преди предстоящата премиера на официалния филм за "Ладога 2011"

    0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

    Коментар


    • #92
      От: Ладога 2011

      Ти си гледай здравето, нас не ни мисли ! Сеирджии .
      подаръци за мъже от FACOM
      промоция на читави инструменти

      и на хоби такива

      тел. О879 Ч8Ч 2З5

      Коментар


      • #93
        От: Ладога 2011

        Малко закъснели снимки и видео .... но мисля, че си заслужават

        http://www.offroader.bg/galleries.ph...=14&gallery=21
        BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

        Коментар


        • #94
          От: Ладога 2011

          Благодаря за снимките, наистина си заслужават.
          Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

          Коментар


          • #95
            От: Ладога 2011

            Първоначално публикуван от rocky Преглед на мнение
            Малко закъснели снимки и видео .... но мисля, че си заслужават

            http://www.offroader.bg/galleries.ph...=14&gallery=21
            Насе, тези снимки никога няма да закъснеят, те са си класика - когато и да ги гледаш ще са актуални .

            Коментар


            • #96
              От: Ладога 2011

              Усещането е невероятно! Какво ли е чувството, гледайки ги, да кажеш: "...аз бях там"! Поздрави!
              "Make love, not war!"

              Коментар


              • #97
                От: Ладога 2011

                Заслужават си от всякъде, благодаря !
                подаръци за мъже от FACOM
                промоция на читави инструменти

                и на хоби такива

                тел. О879 Ч8Ч 2З5

                Коментар


                • #98
                  От: Ладога 2011

                  Прекрасни снимки!Благодаря!
                  0осем9осем7шест0осем7едно
                  Миро

                  Коментар


                  • #99
                    От: Ладога 2011

                    От август до сега изтече много вода и явно Таня е забравила за обещанието си.

                    Таня, пиша това само да ти напомня ако имаш възможност , да пуснеш малко снимки тук, а и за да махна от първо място оня тема с гадостите за Дакар.
                    подаръци за мъже от FACOM
                    промоция на читави инструменти

                    и на хоби такива

                    тел. О879 Ч8Ч 2З5

                    Коментар


                    • От: Ладога 2011

                      Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                      От август до сега изтече много вода и явно Таня е забравила за обещанието си.....
                      Не съм забравила, а и не бих могла да забравя нито вас(приятелите от Форума), нито Ладога!
                      Въобще не разбрах как неусетно измина една година, а аз още съм ТАМ и вече две години въобще не съм си тръгвала....! След малко потеглям за "Ладога 2011"
                      Ще излязат верни думите на един от организаторите на състезанието - Дмитрий Овчинников, казани на един брифинг: "...За видеото и филмите нещата стоят така - караш тази година, гледаш се на следващата преди старта на новата Ладога. Ядосваш се на себе си като си видиш грешките , нахъсваш се и отново смело влизаш в "боя"...
                      Та, стартирам днес и за оставащите осем дни(колкото е трофи-рейда) да обиколим заедно Ладожкото езеро(1200 км) и да финиширам в рамките на контролното време т.е.до старта на "Ладога 2012" - 26 май.

                      Колебая се и оставям модераторите да преценят дали тук или в друг раздел да публикувам скромния си разказ "До Ладога и назад"
                      0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

                      Коментар


                      • От: Ладога 2011

                        Не се колебай ами почвай приказката.
                        На нас клиренс ни трябва , не скорост

                        Коментар


                        • От: Ладога 2011

                          Нямах намерение, нито нагласа, пък и средства да ходя пак на Ладога тази година, но много тъгувах за нея...
                          Боян още през юли 2010 г. дойде в Тетевен и много въодушевено сподели с мен и с Герака, че има ясна концепция за новия проект на Сотьо за следващата Ладога и ни го описа. И двамата имахме известни резерви и съмнения най-вече по съвместимостта на детайлите, но Боби беше уверен и категоричен, че това е правилната машина за Ладога, че ще има време да се построи, да се тества и ако се наложи да се доизгладят нещата. Така цяла зима си говорехме по телефона как върви строежа на Сотьо, а той не вървеше съвсем по план, ама и това си е нещо нормално. Боби се надяваше да стане, както трябва и иска и да остане време за един сериозен тест на някое състезание. Аз се опитвах да му помагам организационно, с кореспоненцията с организаторите, паспорти, визи и т.н. Работех и по обещания филм за Ладога 2010, който се очертаваше много дълъг - над 10,5 реални видео часа. Бях стигнала почти до половината, когато на компютъра му се случи случка и загина геройски, заедно с обработения и монтиран материал. Приех го философски като поредното "изпитание Ладога". Нали съм си позитивна и не се отказвам лесно започнах отначало(имах суровия материал на дискове). Да, ама през март ми се появи проблема с очите и се започнаха едни гадни лазерни процедури и лекарска забрана за престой повече от 10 минути пред монитор за един месец.
                          До средата на май Сотьо още не беше готов и работата се проточваше сериозно и беше ясно, че даже да стане за деня на тръгването, няма да има време са сериозен тест.
                          Доктора каза: "...добре си, един месец почивка, можеш да снимаш, по-леко с компютрите" и аз хоп и на "Лазарово". Боби ме намери на трасето и се започна едно омайване...и лирични отклонения за Ладога за тръпката, за казахите, дето ме чакат да ида...и т.н. И заяви: "Сега като се прибереш в Тетевен, се стягай за Ладога. Утре подавам пак документите за визи и без тебе няма да тръгна.Целият отбор заминава на мои разноски, включително и ти. Точка."
                          Това е положението. Пак ще ходя на Ладога!
                          Имахме само десетина дни до заминаването. В Пловдив около машината вреше и кипеше денонощно. Появи се и някакъв проблем и с комютъра, и електрониката, та и Десо(от Тетевен) прекара 3 денонощия на кола, кафе и цигари около Сотьо.
                          А моята борба беше да направя филма. Сглобихме с брат ми що- годе приличен монтажен компютър, качихме по-лека програма за монтаж и аз се преселих да живея в офиса, за да мога да работя и нощем на спокойствие. Така една седмица! В 03 часа на 29 май филма беше готов и седемте части записани на дискове. Даже до сутринта успях да направя и 5 копия да си ги носим с нас на Ладога.
                          Когато се прибрах у дома на сутринта, видях, че дъщеря ми ми беше събрала почти багажа и като ме видя как изглеждам само каза:"Капи си капките, затвори си очите и заспивай! Ще те събудя, когато дойдат пловдивчани."
                          Дойдоха след обяд! Като видях Сотьо и момчетата се събудих, май накрая повярвах, че ще заминаваме и вече бях в друго измерение!

                          Моето семейство - дъщеря ми, зет ми и прекрасните ми внуци! Само те ми липсваха ТАМ...! Ех, няма пълно щастие!


                          Последен оглед на машините и сбогуване с Герака.


                          Изпрати ни със здравец под капака на двигателя и бутилка тетевенска сливова специално за Юри Овчинников. Мислех си -какво ли му е като ни гледа, че заминаваме...





                          Пътьом се сбогувахме и с тате ни Вушев. Беше дошъл специално да ни изпрати.


                          На 50-тина километра от Лом Боян каза, че е време да се тества машината и я подкара. Беше вече вечерта по тъмно и водеше кервана. При една неравност на шосето Сотьо нещо подскочи, поразклати се и ние , които карахме след него забелязахме, че барабана на механичната лебедка се върти и размотава въжето. Спряхме, лебедката се беше включила неизвестно как сама....И с компютъра ставаше нещо странно - не искаше да включи трета скорост и се наложи на другия ден да видим за какво става въпрос. Така че идеята да тръгнем рано сутринта се провали.


                          Цял ден голямо напрежение за всички, особено за Гецата...
                          Пробрамата се промени. За да наваксаме тези 12 часа ще трябваше да пътуваме пак почти нон-стоп, за да успеем да минем руската граница на 2.06 - изрично условие на организаторите за всички чуждестранни участници в състезанието!
                          Напазарувахме си за ядене, направихме много сандвичи и сухи пакети за пътуването. Няма как - пак щеше да е марш на скок до Санкт Петербург

                          Едно клипче от заминаването ни от Лом за Видин.


                          Към Видин - Кирето ни чакаше....





                          Киро и Митко



                          ...И снимка ни направиха.



                          Малко преди да стигнем ферибота заваля - дали щеше да ни "върви по вода"....



                          Ники - с него си пътувахме двамата.



                          Кирето този път не беше на работа, ама пак се разтича и успя да ни натовари на ферибота, иначе трябваше да чакаме още един час, а времето ни беше вече много ценно.





                          С Боян щяхме да се видим чак в Питер на 2-ри юни, когато щеше да долети със самолета.





                          Изпращачите...



                          От ляво на дясно - Ники, Тони и Данчо.
                          С тези трима Юнаци тръгвам и на края на света, без да питам защо! Не само ще се справим заедно с всичко, но и ще се забавляваме! Страхотни сте, момчета! РЕСПЕКТ!



                          С Бога напред към Ладога.





                          Още сме на български мобилен оператор, та да си поговорим по-дълго с любимите същества. Следващото чуване чак в Питер като купим карти на "Мегафон".



                          Довиждане, България, ще те видим след 14 дни!

                          0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

                          Коментар


                          • От: Ладога 2011

                            Снимките не се виждат.Показва ми това:
                            vBulletin съобщение

                            Поискан е "Прикачен" който е невалиден. Ако сте последвали валидна връзка, моля уведомете Администрацията за този случай Administrator
                            0осем9осем7шест0осем7едно
                            Миро

                            Коментар


                            • От: Ладога 2011

                              Първоначално публикуван от bochkata Преглед на мнение
                              Снимките не се виждат.Показва ми това:
                              vBulletin съобщение

                              Поискан е "Прикачен" който е невалиден. Ако сте последвали валидна връзка, моля уведомете Администрацията за този случай Administrator
                              Да, и аз това забелязах сега и вече писах на Администратора. Преди да публикувам прегледах и всичко беше ОК. Излизаха си даже в голям размер...не знам, може би съм просрочила времето - 1 час и са изтрити.Нямам представа какво става.Ще чакам...дано има начин да се оправи. Съжалявам! Ако, не в понеделник пак отначало! Ей, не ми върви с тая Ладога!
                              0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

                              Коментар


                              • От: Ладога 2011

                                Понеже не мога да редактирам, поствам отново снимките в хронология, както са в текста от пост 102
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1183 (Копировать).JPG
Прегледи:1
Размер:162.1 КБ
ID:5375859


                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:моето семейств&#10.jpg
Прегледи:1
Размер:95.7 КБ
ID:5375860

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1.JPG
Прегледи:1
Размер:142.0 КБ
ID:5375864

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:64.JPG
Прегледи:1
Размер:169.9 КБ
ID:5375865

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2.JPG
Прегледи:1
Размер:144.7 КБ
ID:5375866

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:65.JPG
Прегледи:1
Размер:130.3 КБ
ID:5375867

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3.JPG
Прегледи:1
Размер:120.5 КБ
ID:5375868

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:4.JPG
Прегледи:1
Размер:89.5 КБ
ID:5375869

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:5.JPG
Прегледи:1
Размер:153.3 КБ
ID:5375870

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:6.JPG
Прегледи:1
Размер:170.8 КБ
ID:5375871

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:7.JPG
Прегледи:1
Размер:78.7 КБ
ID:5375872

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:8.JPG
Прегледи:1
Размер:150.1 КБ
ID:5375873

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:9.JPG
Прегледи:1
Размер:136.7 КБ
ID:5375874

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:10.JPG
Прегледи:1
Размер:162.0 КБ
ID:5375875

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:11.JPG
Прегледи:1
Размер:129.6 КБ
ID:5375876

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:12.JPG
Прегледи:1
Размер:165.3 КБ
ID:5375877

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:13.JPG
Прегледи:1
Размер:121.5 КБ
ID:5375878

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:14.JPG
Прегледи:1
Размер:143.6 КБ
ID:5375879

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:15.JPG
Прегледи:1
Размер:130.4 КБ
ID:5375880

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:16.JPG
Прегледи:1
Размер:149.1 КБ
ID:5375881

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:17.JPG
Прегледи:1
Размер:89.4 КБ
ID:5375882

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1198 (Копировать).JPG
Прегледи:1
Размер:91.8 КБ
ID:5375883
                                Последно редактирано от Таня Кълева; 21-05-12, 12:08.
                                0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X