Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ладога 2011

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Ладога 2011

    Искаш ли да извадя някои от снимките ти оттогава?

    Коментар


    • #77
      От: Ладога 2011

      Точно от тогава и ти нямаш, и аз също...Боян още ми ги дава...

      Коментар


      • #78
        От: Ладога 2011

        Малко снимки и от мен:

        ЧАСТ 1 ЧАСТ 2 ЧАСТ 3

        Коментар


        • #79
          От: Ладога 2011

          Докато няма официални репортажи от нашия екипаж да поддържаме огъня:
          ...Репортерът на 3-част (по-горе) е Роб, едно англичанче,с коета си къркахме почти редовно, което се мота по Ладога бая години...бил е навигатор преди време, ама не е разбрал, че е навигатор и май го сменили, или се отказал(не помня)...Ама тоя пич е голяма работа...само да замирише на печено и...Роб се появява...Интересното е, че успява да уважи повечето места, където има купон, когато има, че там природата не винаги позволява. Да не помисли някой, че не е имало за него..., но сякаш си беше на разкладка из лагера...Така го омъглих последната вечер, че загуби на поляната бутилката водка, която му дадох да почерпи репортерките. Както и да е, истина е, че той ставаше рано и "хващаше" колите, които ще отразяват етапа и правеше много снимки. Не знаех, че е репортер, просто мислех, че като нормален мъж му се ебе и се мота покрай многото рускинчета, дето съпътсват мероприятието. Имам някъде цял диск негови снимки-определено добри, да не каже някой, че не го обичам...спомени...

          Коментар


          • #80
            От: Ладога 2011

            Тъй като Таня има причини възпрепятстващи достъпа и до компютър минимум още седмица ме помоли да пусна снимките които и е дал Юри Овчинников за това ето една интересна галерийка за подгряване http://htftp.offroad-bulgaria.com/ko...humbnails.html
            ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
            тел.088четири 9едно9 4нула4
            -------------------------------------------------------

            Коментар


            • #81
              От: Ладога 2011

              Цял едн разглеждам снимките, направо не знам какво да кажа, уникална красота, джипове и природа. Радвам се, че и българи могат да участват в това състезание. Дано за догодина всички проблеми са изчистени за да може да се премине цялото трасе безпроблемно.
              П.П. Само една витара
              Make a Wish!

              Two parts: Sometimes Losse/Sometimes Win

              Коментар


              • #82
                От: Ладога 2011

                Ето и снимките на тазгодишния победител в категория прото финландеца Кари Сихвонен https://picasaweb.google.com/kt.sihv...at=directlink#
                ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                тел.088четири 9едно9 4нула4
                -------------------------------------------------------

                Коментар


                • #83
                  От: Ладога 2011

                  Ето една много готина снимка на нашите.
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:88cdfb5075a75493-large.jpg
Прегледи:1
Размер:123.2 КБ
ID:5287886
                  Прикачени файлове
                  ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                  тел.088четири 9едно9 4нула4
                  -------------------------------------------------------

                  Коментар


                  • #84
                    От: Ладога 2011

                    Здравейте! Не знам за вас, но не мене всички тук много ми липсвахте.
                    Нали не си помислихте, че няма да споделя тазгодишните си преживявания на Ладога? Просто имах обективни причини да се забавя. Вече съм “във форма”. И като начало успях да прочета мненията и да разгледам снимките и клипчетата. Благодаря на Дявол Коледа за темата и за много други работи… и на всички вас, които изразихте чрез коментарите собствените си мнения, вълнения и позиции, относно участието на нашия отбор на Ладога 2011! Всички сте безкрайно истински и точно за това ви уважавам и обичам!
                    Подготвих и моите материали – снимките и част от видеото. Чакам Боби да ми изпрати тези дни и неговите снимки и(ако все още проявявате интерес) през следващата седмица ще ви предложа моя разказ по картинки и видео за Ладога 2011 и за радостта и мъката на нашия отбор там.
                    0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

                    Коментар


                    • #85
                      От: Ладога 2011

                      Чакаме с нетърпение!

                      П.П. Май трябваше да почна с "Добре дошли!"...
                      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                      Коментар


                      • #86
                        От: Ладога 2011

                        А сега само една снимка като илюстрация на нещо много важно.
                        За четвърти пореден път българското знаме присъства в легендарното трофи.
                        Да, трибагреникът ни се вее на Ладога от 2008 г., когато Стефан остави първата българска следа(и то каква) и запали искрата за всички ни…, а после Боян пое щафетата като тръгна по проправения от Стефан път и с екип три години подред беше единствения български отбор на Ладога.
                        Имах щастието да бъда част от отбора и то два пъти. Не зная дали шепата българи, били на Ладога за тези четири години, сме били най-добрата качествена извадка, но вярвайте ми, ТАМ, на Ладога( и не само руснаците) обичат и уважават българите.Явно сме заслужили това не само с високия си дух и умение да преодоляваме трудностите, но и заради някои чисто човешки положителни качества. Мисля, че всички дадохме много от себе си и защитихме в морален план името на България.
                        Аз искам да запомня Ладога 2011 именно с тази снимка.
                        И много ми се иска традицията да има българско участие на Ладога трофи да продължи и в следващите издания поне с един, а защо не и с два отбора.
                        Българите могат, трябва само много силно да го поискат!

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Ladoga 2011.jpg
Прегледи:1
Размер:115.8 КБ
ID:5291598

                        0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

                        Коментар


                        • #87
                          От: Ладога 2011

                          Първоначално публикуван от "Teteven 4X4" Преглед на мнение
                          Здравейте! Не знам за вас, но не мене всички тук много ми липсвахте.
                          Нали не си помислихте, че няма да споделя тазгодишните си преживявания на Ладога? Просто имах обективни причини да се забавя. Вече съм “във форма”. И като начало успях да прочета мненията и да разгледам снимките и клипчетата. Благодаря на Дявол Коледа за темата и за много други работи… и на всички вас, които изразихте чрез коментарите собствените си мнения, вълнения и позиции, относно участието на нашия отбор на Ладога 2011! Всички сте безкрайно истински и точно за това ви уважавам и обичам!
                          Подготвих и моите материали – снимките и част от видеото. Чакам Боби да ми изпрати тези дни и неговите снимки и(ако все още проявявате интерес) през следващата седмица ще ви предложа моя разказ по картинки и видео за Ладога 2011 и за радостта и мъката на нашия отбор там.
                          Ееее най-после,бях почнал да се отчайвам,че няма да се влючиш с разказ.
                          [B]Шофирането е мисловен процес,който протича в мозъка.Останалото е движение по-инерция.[/B]

                          Коментар


                          • #88
                            От: Ладога 2011

                            За по нетърпеливите един филм за Ладога 2011

                            https://htftp.offroad-bulgaria.com/N...%d0%b0%202011/
                            LZ1NBN

                            Коментар


                            • #89
                              От: Ладога 2011

                              Първоначално публикуван от Нейчо Наков Преглед на мнение
                              За по нетърпеливите един филм за Ладога 2011

                              https://htftp.offroad-bulgaria.com/N...%d0%b0%202011/
                              Мерси колега
                              Газ 69 2.4i
                              Густо майна, пътят свърши !!!
                              GSM: О895 7О6О59

                              Коментар


                              • #90
                                От: Ладога 2011

                                Първоначално публикуван от "Teteven 4X4" Преглед на мнение
                                Здравейте! Не знам за вас, но не мене всички тук много ми липсвахте.
                                Нали не си помислихте, че няма да споделя тазгодишните си преживявания на Ладога? ................през следващата седмица ще ви предложа моя разказ по картинки и видео за Ладога 2011 и за радостта и мъката на нашия отбор там.
                                Колежке, най-учтиво ще си позволя да напомня за Вашето обещание.

                                Поздрави.
                                подаръци за мъже от FACOM
                                промоция на читави инструменти

                                и на хоби такива

                                тел. О879 Ч8Ч 2З5

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X