Обява

Свий
Няма добавени обяви.

MASTER TRIAL 4X4- III GIP ROAD 2009

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: MASTER TRIAL 4X4- III GIP ROAD 2009

    страхотни картинки на живо е доста по различно.този път голям камънак имаше зоните бяха страховити.доста кураж се иска за да
    преминеш през някой от тях.машините колкото и да са подготвени колкото и големи гуми да имат работата на пилота и навигатора е може би наи важната част от играта.особено впечетление прави в екстрема когато има пълен контрол на машинта независимо от трудната ситуацията.прави впечетление когато дадена машина премине някое изклучително трудно препядствие зрителите веднага награждават екипа ракопляскайки това дава много кураж.на много места аз лично бих се замислил дали дa премина но може би 100% доверието на пилота към своя навигатор е най важното нещо преди да си застанал на ръба на преобръщане.особено атрактивно е когато правят преминаване на големи странични наклони при някой от състезателите и вързванията с лебедка не помагат при други е достатачно с един колан да се премине дадено препядствие без търкал.в едно такова състезание имат също заслуга и хората които участват в организацията естествено труда който полагат е трудно да се опише с два реда но с две думи не са само карачите.имах удоволствието да се запозная с колегата ,,zzlatev,,ще се радвам по често да ни идва по траялите.този път от мен ще има малко снимков и видео материал но ще се радвам догодина да имам възможноста да присъствам 100% на това траялче.едно от нещата които много ме развълнуваха е че на това място през 2014 година искат да направят Евро траяла като гледам терена какъв е каменист ще падне голям купон.за сега стига толкова бля бля догодина пак ще пусна и малко снимки с които разполагам.
    поздрави от Испания

    Коментар


    • #17
      До: MASTER TRIAL 4X4- III GIP ROAD 2009

      ето и снимките с които разполагам повече и да исках не можеше
      доста от машините имаха технически проблеми а и ни чакаше доста път неделя не е особено прияатно завръщането в големия трафик.








      поздрави

      Коментар


      • #18
        До: MASTER TRIAL 4X4- III GIP ROAD 2009

        Мале, мале като гледам какви места има, никога не бих си помислил, че оттам може да мине колесна машина. Браво на участниците и организаторите.
        Имам един въпрос към Иво:
        След като състезанието е спечелено от организатора, нямаше ли после приказки от сорта-"Ами то той си го е направил трасето, за да може да победи", и други подобни.
        Защото тук, в България това щеше да е първият коментар след състезанието.

        Благодарим ви за хубавите снимки, и още по-хубавият коментар!
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • #19
          До: MASTER TRIAL 4X4- III GIP ROAD 2009

          Хайде Злати,какво стана с този нет?Беше обещал снимки и коментар...
          Сузуки Самурай-старт от скрапа
          0885192667

          Коментар


          • #20
            До: MASTER TRIAL 4X4- III GIP ROAD 2009

            Първоначално публикуван от samurai_1(миро иванов) Преглед на мнение
            Хайде Злати,какво стана с този нет?Беше обещал снимки и коментар...
            Миро, виж мнение 12 в тази тема, цялото е мое.
            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
            www.ADV-Bulgaria.com

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X