Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Hellas Rally Lepanto 2014.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Hellas Rally Lepanto 2014.

    Днес приключи първият ден от състезанието.Утре продължаваме,ето малко снимки.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_3958.jpg
Прегледи:1
Размер:159.5 КБ
ID:6055725Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_3965.jpg
Прегледи:1
Размер:153.7 КБ
ID:6055726Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4091.jpg
Прегледи:1
Размер:127.6 КБ
ID:6055727Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4062.jpg
Прегледи:1
Размер:163.9 КБ
ID:6055728Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4110.jpg
Прегледи:1
Размер:115.0 КБ
ID:6055729Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4025.jpg
Прегледи:1
Размер:127.3 КБ
ID:6055730Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4012.jpg
Прегледи:1
Размер:100.8 КБ
ID:6055731Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4122.jpg
Прегледи:1
Размер:95.6 КБ
ID:6055732Утре продължавам със снимките,че нашия старт е в 07:17.
    Прикачени файлове
    Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
    Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

  • #2
    От: Hellas Rally Lepanto 2014.

    Успех! Ще стискаме палци!
    Иво (таксито) Андреев
    0988 91 80 50
    Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

    Коментар


    • #3
      От: Hellas Rally Lepanto 2014.

      Някакво инфо?
      Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
      Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
      0885 660 613

      Коментар


      • #4
        От: Hellas Rally Lepanto 2014.

        Вчерашният втори ден беше изключително дълъг имахме три специални етапа и три свързващи с обща дистанция 470км.
        Тежката навигация беше примесена с траялни елементи преминаване на няколко реки и естествено бързи участъци тип WRC.
        В момента сме 4ти в клас Т1 след французина Пеличе с Овърдрайв Тойота , Димитриадис Гърция и Хейман от Израел.
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1077.jpg
Прегледи:1
Размер:207.6 КБ
ID:5585589Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1076.jpg
Прегледи:1
Размер:268.9 КБ
ID:5585592Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1074.jpg
Прегледи:1
Размер:241.2 КБ
ID:5585595Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1073.jpg
Прегледи:1
Размер:259.7 КБ
ID:5585596
        Последно редактирано от kokocholi; 08-05-14, 10:43.
        Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
        Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

        Коментар


        • #5
          От: Hellas Rally Lepanto 2014.

          А как се движите в временното класиране?
          Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
          Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
          0885 660 613

          Коментар


          • #6
            От: Hellas Rally Lepanto 2014.

            Първоначално публикуван от Валентин Исаев Преглед на мнение
            А как се движите в временното класиране?
            Надявам се от време на време и на четири колела.
            ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

            Коментар


            • #7
              От: Hellas Rally Lepanto 2014.

              Засега са на пета позиция, но тактиката им е вярната, ще атакуват към края и държат разликите малки.
              Ето тук има класирания за всеки ден - http://www.moto-live.info/

              Коментар


              • #8
                От: Hellas Rally Lepanto 2014.

                Тодоре,4-ти сме в Т1.Коцубос е 4-ти в оверал-а,но той е в клас Т2.Иначе първия ден си сложих сам 30 минути,заради сейфти каране.Вчера имаме пукнати 2 гуми и 10 мин. гъби.В общи линии навигацията ни върви много добре.Все пак имахме 470 км. по пътна книга.Тактиката ми наистина е да пазя колата и силите за финал,защото някои от конкурентите вече се наиграха.Днес старта старта ни е в 12:47 от бивака,15км лиасон и 2SS по 70км.Малко километри,но тежка навигация ни предупреди Мелетис.
                Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                Коментар


                • #9
                  От: Hellas Rally Lepanto 2014.

                  Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
                  Тодоре,4-ти сме в Т1.Коцубос е 4-ти в оверал-а,но той е в клас Т2.Иначе първия ден си сложих сам 30 минути,заради сейфти каране.Вчера имаме пукнати 2 гуми и 10 мин. гъби.В общи линии навигацията ни върви много добре.Все пак имахме 470 км. по пътна книга.Тактиката ми наистина е да пазя колата и силите за финал,защото някои от конкурентите вече се наиграха.Днес старта старта ни е в 12:47 от бивака,15км лиасон и 2SS по 70км.Малко километри,но тежка навигация ни предупреди Мелетис.
                  Супер сте, това е вярното каране ! Аз гледах оверала им на сайта, ама много искам да ги начаткаш
                  Димитриадис се наигра на последния етап от 30 км. миналата година, пази се от евреите...те карат с тактика !

                  Коментар


                  • #10
                    От: Hellas Rally Lepanto 2014.

                    Цеци води при UTVтата....Първо състезание ...Международно....Сам без навигатор ....Моят Герой....

                    Момчета..Момиче....... Желая Успех !!!! и стискам палци...
                    Последно редактирано от Zahari; 08-05-14, 15:19.
                    Възпитаният мъж не прави забележка на жена, носеща неправилно траверса.
                    "В рали рейда е така. Да си добър не е достатъчно. Трябва да си добър мноооого часове и дни наред." - rusev

                    Коментар


                    • #11
                      От: Hellas Rally Lepanto 2014.

                      Добре се справят почти всички... Не мога да разбера само Зори и Цанко някакви тех. проблеми ли имат, че така изостават?

                      Коментар


                      • #12
                        От: Hellas Rally Lepanto 2014.

                        Първоначално публикуван от izo4x4 Преглед на мнение
                        Добре се справят почти всички... Не мога да разбера само Зори и Цанко някакви тех. проблеми ли имат, че така изостават?
                        Караха само първия ден, катастрофираха и се счупиха и са в България в момента, живи и здрави !

                        Коментар


                        • #13
                          От: Hellas Rally Lepanto 2014.

                          Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                          Караха само първия ден, катастрофираха и се счупиха и са в България в момента, живи и здрави !
                          Уффф! Нищо, важното е, че са добре...

                          Коментар


                          • #14
                            От: Hellas Rally Lepanto 2014.

                            И днес ФИНАЛ !!! Първия СС започна с бой по едни големи камъни премесени с половин метрови коловози...върнах газта за да не изгоря без време. Пуснах един зелен Боулър пред мен щото много бързал. След това започнаха бързи трасета където си насмогнах забавянето.
                            Настигнах Димитриадис и съвсем естествено го изпреварих. На Финала на СС1 пред мен бяха Пеличет , Хейман и зеления Боулър / с израелски екипаж /. Втория СС започна за нас с лека обърквация в едно сухо речно корито. Зад нас дойде Димитриадис който също "си набра едни гъбки" , моя навигатор излезе от кривата ситуация и тръгнахме по един път с пропасти след всеки ляв завой . След няколко завоя на пътя видяхме пилота и навигатора на Израелския "бойлер" да махат да спрем. Първото нещо което ми направи впечатление че колата им я нямаше на пътя. Бяха излетели от трасето заради прекалено високата скорост . За техен късмет колата беше се спряла върху едни дървета ,просто са имали уникален късмет. Закачихме им въжето и след няколко опита ги извадих като кътен зъб. След пропастите се заредиха бързи трасета и успях да настигна Хейман който междувременно беше пукнал гума. От втория СС мисля че съм с второ време след Фрацузина с Овърдрайв.Нашата кола за сега представя много добре , нямаме никакви сериозни проблеми с техниката само масло бензин и газ.
                            Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                            Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Hellas Rally Lepanto 2014.

                              Браво само така пазете се но и си налагайте някакво темпо през цялото време та да сте ок.Поздрави и успех.
                              ТЛК FJ40,FJ55,FJ70,FJ73-4.2 1-hz+TURBO Удоволствието да караш TOYOTA.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X